Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     malutkie czerwone krostki pod zoladziem i napletkiem
Autor Wiadomość
mandj 

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: darlowo
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   malutkie czerwone krostki pod zoladziem i napletkiem

Witam, niestety obecnie nie mam mozliwosci stawienia zdjecia. otoz zauwazylem jakis tydzien temu jak wrocilem z kapieli w jeziore czerwone plamki/krostki pod napletkiem, ktore teraz prawie ze zanikly, ale zauwazylem tez ostatnio takie bardzo malutkie czerwonawe kroski pod zoladziem - nie swedzi mnie to ani nie piecze , nie boli (czasem mnie swedzi w okolicach penisa i jader ale to tak jak kazdego chyba, nie wiem raz na dwa dni wiec raczej nie od tego), jest to troszeczke wypukle, mam nadzieje ze to nie grzybica ?
Chce jeszcze dodac - mam tez na zoledziu taka wieksza ciemna plamke, nie krostke bo nie jest wypukla, ale w sumie mam ja od dawna , a te bardzo male czerwone krostki na samym dole zolaedzia tuz przy napletku ujawniaja sie wlasciwie tylko w stanie erekcji, tak to sa niemalze niewidoczne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group