Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     To działa chcesz wiedzieć jak?
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 17 Maj, 2014   To działa chcesz wiedzieć jak?

Jest jeden działający sposób dla każdego kto ma trochę brzucha że się tak wyrażę. A mianowicie chodzi o to że mając im większy procent tkanki tłuszczowej tym więcej u podstawy penisa się zbiera i go zasłania. To jest dowiedzione naukowo reasumując im bardziej otyły tym mniejszy penis, ba nawet nie musisz być otyły wystarczy że brzuch jest i tam najwięcej tkanki tłuszczowej dowód swój przykład mając wskaźnik BMI na poziomie 24 przy wzroście 186 cm, czyli w normie jest od 18 do 25 więc jak widać nie byłem otyły w normie i mój mały mierzył 16cm. Dobra zacząłem ćwiczyć biegać a obecnie siłownia w domu po bieganiu moja waga w ciągu 3 miesięcy z 83 kg zleciała do 76,5kg brzuch znacznie się zmniejszył i w pasie mniej, a mój mały ma 16,6cm i nadal mam jeszcze tkankę tłuszczowa na brzuchu i u podstawy penisa nadal ja trącę ale teraz wziolem się za siłownie kalenistyke i nabijam masę mięśniową i muszę się pochwalić że po miesiącu nabiłem 1,5kg czystych mięśni czyli ważę 78kg obecnie. Tkanka tłuszczowa nadal znika choć wolniej tłumaczy to fakt że ćwiczę na brzuch wiec mięśnie rosną też ale w pasie i tak leci obecnie mam 90cm no jak przycisnę mam 89.5cm. I naprawdę mały się u podstawy odsłonił te włosy łonowe co były bardziej rozciągnięte na kości są bardziej u podstawy penisa teraz. Wiec kolega jak masz sporą nadwagę im większa lub im większy brzuch bo przypadki są też takie ze ktoś ma bmi w granicach tych 25 a ma spory brzuch są to przeważnie zalani ektomorficy nie oczekujcie że penis będzie prezentował się w całej okazałości. I radze zostawić te pompki, kremy, ćwiczenia i brać się za siebie a nie bawić się w wieczne kompleksy powtarzam nie ma kur..... skutecznego sposobu powiększenia poza operacja i utratą tkanki tłuszczowej z brzucha. Można tam daj my ta to z 1cm ale co to jest? i to nie każdy może nie na każdego podziała zastanów się jak meczysz penisa pompkami ćwiczeniami on napuchnie urośnie trochę wiadomo a teraz odstaw to co robiłeś jeśli masz szczęście to zostanie jeśli nie to wróci do normy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy że można zwiększyć obwód naturalnie ale to też nie każdy i da się tam do maks 2cm ale to już naprawdę predyspozycje trzeba mieć mi się udało o przeszło 1,5cm wyćwiczywszy mięśnie pc i robiłem jelq udało się uzyskać z 14,2cm a w szczytowej formie do 17cm ale ale uwaga 1cm spadło bo to była opuchlizna i teraz jak nie ćwiczę nie robię edgingu mam te 16cm nawet jak robiłem ten edging miałem jeszcze 16,5cm cześć to opuchlizna była co do długości nie poszło choćby o 1mm. Dopiero jak spaliłem tkankę tłuszczową odsłoniłem podstawę penisa przypuszczam że uda mi się jeszcze więcej bo będę walczył by zdobyć upragnioną sylwetkę i szejsciopaka na brzuchu:) i to jest moim celem. Jestem sprawny seksualnie nauczyłem się kontroli wytrysku i nie przywiązuje wagi do mojego penisa ja po prostu działa w łóżku a dziewczyna się wywija z podniecenia, chce więcej i WIECEJ i tyle.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group