Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy aby na pewno jest ok?
Autor Wiadomość
cleaninger 

Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Mazury
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2014   Czy aby na pewno jest ok?

Cześć!
Przychodzę do Was z pytaniem, czy aby na 100% z moim przyjacielem jest wszystko ok. Mam mały problem ze ściąganiem skóry z napletka. Czy Fredzio odpoczywa, to nie mam z tym najmniejszego problemu, ładnie schodzi i się zatrzymuje tam gdzie musi, zaś gdy zaktywizuję go do wspólnej zabawy i stanie na baczność, to niestety, ale muszę mu pomagać ze ściągnięciem skóry z napletka. Przy wzwodzie napletek sam ładnie się wychyla, lecz tylko nieznacznie, na jakiś centymetr i dalej muszę pomagać mu ręką. Jakby tego było mało, jakoś nie chce mi posłusznie schodzić do samego końca i muszę palcami go tam nieco układać, by zszedł w całości. Gdy już przez to przejdę, to powstaje taki pierścień skóry, który mnie nieznacznie uciska, zaś po chwili skóra jakby z powrotem wracała, by przykryć napletka (choć czasami ładnie zostaje na miejscu). Od dzisiaj zacznę się bawić się w wannie bądź pod prysznicem, by spróbować nieco rozciągnąć to wszystko. A do Was moi mili prośba o to, byście rzucili okiem na fotki i napisali, czy mam się czym martwić.
Dodam tylko, że obecnie postanowiłem ściągnąć skórę i spokojnie mogę siedzieć, gdyż nie cofa się ona.
W spoczynku
przód:

tył:


Na baczność
przód:

(cholera chyba wstydzi się aparatu, bo nie chciał już pozować...) :twisted:
bok:

tył:
 
 
fellogen 

Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Lis, 2016   

Ja bym na wszelki wypadek poszedł do urologa
_________________
Chętny, aktyw, Warszawa, do 22 lat

Moze snap?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Lis, 2016   

cleaninger, byłeś u lekarza?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Wto 22 Lis, 2016   

Temat z kwietnia 2014, a użytkownik ostatnio logował się na forum "Pią 04 Kwi, 2014" :wink:



Choć swoją drogą ciekawe, czy udało mu się rozciągnąć napletek - choć ilość blizn widocznych szczególnie na zdjęcia "od tyłu" wskazują, że marne szanse ;) tak czy siak - takie zwężenia kwalifikują się idealnie na zabieg plastyki - goi się tydzień i sprawa rozwiązana. Jak na moje to nie warto walczyć z rozciąganiem ;)
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Lis, 2016   

tcq, zmylił mnie ten fellogen nawet nie zauważyłam daty, nie wiem po co on odkopuje te stare tematy.. ale już załapał 3 ostrzeżenia co równoznaczne jest z MUTE. tak to jest jak wieczorem moderuje się forum.

ps. ta łopata to dla mnie ?:D
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Czw 24 Lis, 2016   

onesa, łopata z dedykacją dla fellogen, ale jeśli tylko zechcesz też taką znajdę 8) i do kompletu dodam buzi :D
Niemniej skoro już temat na moment zmartwychwstał to wyciągnijmy z tego coś dobrego - może komuś się przyda:
na ostatnim zdjęciu na całej szerokości zwężenia napletka widać jasne punkciki - to są blizny, które powstają w skutek zbyt intensywnego rozciągania. Przynosi to efekt odwrotny od zamierzonego - napletek staje się coraz węższy, ponieważ tkanka bliznowata nie jest elastyczna. W tego typu sytuacjach nie ma co się oglądać, tylko kłaść pod skalpel. :wink:
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 25 Lis, 2016   

tcq, dziękuje za obszerną odpowiedź w temacie, może któremuś z użytkowników pomogą takie informacje.

ps. ja do łopaty to mam za delikatne dłonie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group