Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy wybieracie pisuar czy toaletę
Autor Wiadomość
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 17 Wrz, 2020   

Jakieś kilka dni temu byłem w pewnym domu u znajomych kolegi, zajechaliśmy tam w pewnej sprawie.

Miało być chwilkę, ale wiadomo że potrwało dłużej.



Lać mi się zaczęło chcieć jak cholera i się pytam, gdzie jest toaleta, ponieważ chciałbym skorzystać

Na to pani domu pokazuje gdzie i mówi mi mniej więcej tak:

"Proszę Pana u nas z toalety korzysta się na siędząco, jak chce się Pan wysikać, to także powinien Pan usiąść":lol:



Ja pitolę:blink:, myślałem, że się przesłyszałem

Odpowiadam: "Ja jestem mężczyzną proszę łaskawej pani i sikam na stojąco, mężczyźni tak mają."

Ona: "U nas wszyscy mężczyźni sikają na siedząco".
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 17 Wrz, 2020   

fenis napisał/a:
Jakieś kilka dni temu byłem w pewnym domu u znajomych kolegi, zajechaliśmy tam w pewnej sprawie.

Miało być chwilkę, ale wiadomo że potrwało dłużej.

Lać mi się zaczęło chcieć jak cholera i się pytam, gdzie jest toaleta, ponieważ chciałbym skorzystać:rolleyes:.

Na to pani domu pokazuje gdzie i mówi mi mniej więcej tak:

"Proszę Pana u nas z toalety korzysta się na siędząco, jak chce się Pan wysikać, to także powinien Pan usiąść":lol:

Ja pitolę:blink:, myślałem, że się przesłyszałem

Odpowiadam: "Ja jestem mężczyzną proszę łaskawej pani i sikam na stojąco, mężczyźni tak mają."

Ona: "U nas wszyscy mężczyźni sikają na siedząco".


Nie dziwie sie kobiecie bo pewnie sprzata po swoich domownikach. Niestety, wstyd Panowie przyznac, ale wiekszosc z nas nie panuje nad strumieniem, bawi sie prowadzac strugi na brzeg. Wystarczy wejsc do publicznej toalety i kazdy rozumie. Dlatego, tej Pani sie nie dziwie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020   

Nie spotkałam sie jeszcze z sytuacją, w której facet zasikałby mi wc. Raczej dorośli ludzie umieją kontrolować gdzie oddają mocz. Mnie również denerwuje jak ludzie nie zamykają deski od wc. Ale przecież nie będę im zwracała uwagi.
 
 
penis.com.pl
viamax
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020   

To nie chodzi o nietrafianie, ale o to co się wychlapuje, jeśli ktoś sikał w krótkich spodenkach, to powinien wiedzieć o co chodzi. Zależnie od typu muszli, bo najgorzej, gdy jest taka stara z półką i się sika na półkę, chlapie jak cholera, a jak się sika polldo dziury to głośno jak cholera, ale prawie nie chlapie. Sinak IE po ściance niewiele pomaga, bo też mała mgła idzie. Najmniej się rozchlapuje o dziwo, gdy się sika do głębokiej wody, bo tworzą się duże krople, które w górę nie lecą bo mają mniejszą prędkość.


Dlatego ja w domu sikam prosto do zlewu, bez chlapania a zlew potem opłukuje przy myciu rąk :-)
 
 
zbycho6868 

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66
Skąd: lubelskie
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020   

[quote="DTTPO"]


Dlatego ja w domu sikam prosto do zlewu, bez chlapania a zlew potem opłukuje przy myciu rąk :-) [/quot

A co na to wspolmieszkancy
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020   

Nic. Żona wie i jej to pasuje bo mniej nachlapane. Syn jeszcze nie dosięga do zlewu, to na szafce obok muszli widać ile się chlapie, choć część, to woda przy spłukiwaniu.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 03 Gru, 2020   

DTTPO napisał/a:
Nic. Żona wie i jej to pasuje bo mniej nachlapane. Syn jeszcze nie dosięga do zlewu, to na szafce obok muszli widać ile się chlapie, choć część, to woda przy spłukiwaniu.


Nie masz przypadkiem niewyregulowanej miski klozetowej? Bo raczej nie powinno pryskać przy spłukiwaniu. Jesli pryska to znaczy, ze strumień jest zbyt mocny.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 09 Gru, 2020   

Mamy stary sedes "z półką", i stara spłuczkę, tam nie ma regulacji. Chlapie zdaje się, gdy "coś" jest na półce. Żona nie chce wymieniać póki co, bo nie lubi tych bez półki, bo mówi, że jej chlapie na ... No na dupę, gdy robi 2.... Ciężki temat :wink:
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto 15 Gru, 2020   

Bardzo często pryska w przypadku misek bezkołnierzowych. Jeśli ciśnienie w spłuczce jest niewyregulowane i jest zbyt duże.
Ale w tym przypadku to faktycznie chyba wina tego starego wc z półką :P
Sam jednak mam wc bez i nic nie chlapie. Jakbyś chciał wstawic nowy to polecam roca gap, sprawdza się dobrze i nie ma chlapania.
 
 
2001
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Gru, 2020   

Pisuar 😃
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 455
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 05 Sty, 2021   

Ja sikam na siedzaco jak sobie troche wiecej popiję :P Ale w innej sytuacji jakos sobie tego nie wyobrażam :P
No ale pewnie jakby mi ktoś tak powiedział jak włascicielka domu to bym tak zrobił Jej dom jej prawo.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 640
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Sty, 2021   

juansto napisał/a:
Ja sikam na siedzaco jak sobie troche wiecej popiję :P Ale w innej sytuacji jakos sobie tego nie wyobrażam :P
No ale pewnie jakby mi ktoś tak powiedział jak włascicielka domu to bym tak zrobił Jej dom jej prawo.


A ja bym sobie olał i sikal tak jak mi pasuje.Nie sikam na deskę.
 
 
Mati18 

Dołączył: 05 Kwi 2021
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 07 Kwi, 2021   

Pisuar. Zwłaszcza, że mam takie ustrojstwo w domu. 8)
 
 
penis.com.pl
viamax
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 07 Kwi, 2021   

Mati18 napisał/a:
Pisuar. Zwłaszcza, że mam takie ustrojstwo w domu. 8)


Zazdroszczę :-)
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 08 Kwi, 2021   

Ja pisuar ale zwykle toaletę bo pisuaru nie ma.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group