Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ważne!!
Autor Wiadomość
hwk

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 18
Wysłany: Sob 25 Lis, 2006   Ważne!!

Mam bardzo pytanie do Was. Oczekuje pomocy, wiec mam 17 lat i pierwszy raz uprawialem sex, ale to w taki sposob ze od tyłu ( w pupe) i spóściłem się jej w pupe. Czy moze coś się stać? Wydaje mi sie ze pupe nic nie ma wspolnego z cipką, nie da sie zaplodnic. Pomózcie mi ten problem rozwiązac bo mam jakis strach
 
 
Gość

Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Nie ma obaw. Jedynie co musisz zrobic to dokladnie sie umyc i nie robic nigdy na przemian w obie dziurki bo w odbycie jest duzo bakterii i moga wprowadzic
stan zapalny u kobiety.
 
 
hwk

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 18
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

ale o to choDzi że nie pchalem w 2 dziurki:) Tylko w jedną, w pupe i wiecej niC i jej sie sposcilem, Ale o Ciązy nie ma mowyy?? dzięki za pomoc, odpisz mi jeszcze
 
 
penis.com.pl
masturbator
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Nie chcę prawić morałów jak stary dziadek, ale trochę zgroza mnie przejmuję jak widzę, że zabierasz się za seks nie mając tak podstawowej wiedzy. Bardzo nieodpowiedzialne. A jeśli chodzi o Twoje pytanie to oczywiście nie da się zapłodnić poprzez seks analny, niemniej jednak na przyszłość proponuję zasięgać takich porad przed a nie po.
 
 
hwk

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 18
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Wiem, rozumiem, nie mowie ze ejstes doświadczony w tych sprawach i dlatego prosze o pomoc, tez mi sie wydawalo ze nie da się zaplodnic, ale tak dziwnie sie czule, i wolalem sie upewnic, Dzięki
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

ej .. zalezy czy jej nie scieklo czy jakos :D wiesz zagrozenie istnieje :D gdyz nasienie dotknelo jej ciala :D i ja mowie serio .. nie kpie.. nie slyszales o prezerwatywie ?
_________________
zawsze do usług ...
 
 
hwk

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 18
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

harold mckee<---;/;/ jakie zagrożenie? co Ty pieRD*** sciekło jej, tez daleś, może jest to mozliwe, ale bez przesady, zeby sperma z d... sciekla jej do srodka c..., bez sensu
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

ja mowie tylko o takiej mozliwosci .. nie musisz sie zaraz tak ekscytowac .. :arrow: a jezeli dotkneli spermy... i niechacy jakos :> wiem ze to malo prawdopodobne aczkolwiek mozliwe ..

prosze o bardziej stonowane odpowiedzi z Twojej storny .. :>

pozdrawiam.
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Gość

Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

Odnoscie sie do siebie po ludzku . Post zostal zmieniony z powodu wulgaryzmow.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

nie wydaje mi sie :D aby interwnecja byla konieczna :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
hwk

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 18
Wysłany: Czw 30 Lis, 2006   

harold mckee <-- Dobra niech zostanie przy Twoim, liczyłem na pomoC, a nie na jakiąś cffaniacką gadke, ale nie ważne, Dzieki, Pozdrawiam..
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 30 Lis, 2006   

staralem sie pomoc ... :> zadnego cwaniactwa z mojej strony nie bylo .. :| nie wiem czymu takie okreslenie ... ;/
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Gość

Wysłany: Czw 30 Lis, 2006   

Jak to mawiaja nic na sile , nie kazdemu da sie pomoc i nie kazdy tak naprawde tej pomocy oczekuje. Jedni chca tylko porozmawiac , z samotnosci czy z innych pobudek . Tak czy owak nie nalezy sie zrazac . Tak trzymajcie . Pomagajcie sobie jak tylko mozecie .
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
hwk

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 18
Wysłany: Czw 30 Lis, 2006   

he he he:) pomogliście wszyscy:] tak naprawde nie uzyskałem odpowiedz na moje pytanie, jest mozliwa ciąża?
 
 
Cris11

Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 41
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 30 Lis, 2006   

Hwk wyluzuj. Od kiedy to kobiety rodza tylkiem(z calym szacunkiem dla Twojej partnerki) :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group