Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zmarszczki na żołądziu
Autor Wiadomość
23latek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Lis, 2006   Zmarszczki na żołądziu

Witajcie

Proszę was o pomoc. Po zdjęciu napletka mam na żołądziu zmarszczki (oczwiście kiedy nie jest w zwodzie) jestem prawie pewien że kiedyś ich nie było :( . Mam 23 lata, sex uprawiałem na razie raz ale anonizuję się od kąd pamiętam. Cholera nie wiem czy to normalne, boję się żę zwiastuje to jakieś problemy z potencją. Libido mi trochę spadło (myślę że po psychotropach - biorę z 1,5 roku, skonsultuję to z psychiatra), choć dalej mogę to robić codziennie. Chłopaki czy to normalne ? Po prostu boję się, a strach pogłębia to że nie miałem w życiu za dóżo szczęścia :( .
Wydaje mi się że kiedyś skurka na żołędziu była gładka bez zmarszczek i fałdek, teraz są.

pozdrawiam
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić zmarszczki na żołędzi, a zatem niezupełnie wiem, o czym mówisz. Gdybyś wrzucił zdjęcie, na pewno byłoby łatwiej coś powiedzieć na ten temat.
 
 
Gość

Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

To normalne zoladz rozciaga sie a pozniej sciaga i tyle . To takze skora tak wiec ma prawo sie marszczyc . Nic dodac nic ujac.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Chłopie nie masz sie czym martwic to jest normalne :) :)
Zycze szczescia <lol>
 
 
23latek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Lis, 2006   

Pewnie macie racje, to pewnie normalne. Przestraszylem sie bo jednak odczulem spadek potencji ale mysle to po prostu stres, przemeczenie i ew. leki na depresje. Pozostaje czekac na urlop (pierwszy od 2 lat) i skonsultowac sie z lekazem moze przypisze mi inne leki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group