Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pompki działają czy nie?.
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 03 Paź, 2013   Pompki działają czy nie?.

Interesuje mnie czy pompki naprawdę działają podajcie za i przeciw poparte konkretnymi dowodami zdjęciami np po i przed ćwiczeniami z pompką opinie kogoś kto ćwiczy przynajmniej kilka miesięcy. Nie interesują mnie posty "ćwiczę tydzień i powiększa mi się na kilka godzin pierwsze stałe efekty już są" nie! maja być to konkretne dowody. Wiec jak ktoś może udowodnić proszę i jak długo ćwiczył ile dziennie jaki system sobie obrał jak pompował itp. Posty z reeklama używam tej pompki z linkiem do sklepu z wypowiedzią osób z 1 postem nie biorę pod uwagę chodzi o rzetelne opinie pozytywne i negatywne.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 04 Paź, 2013   

Pompki nie dają trwałego powiększenia. W dodatku uszkadzają naczynia krwionośne rozrywając je przez co wzwód jest słabszy.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 04 Paź, 2013   

Na pewno mogą uszkodzić jak się przesadzi podciśnieniem w to nie wątpię ale jak używa się niskiego ciśnienia?.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
bathmate
mieszko1 

Wiek: 34
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Paź, 2013   

witam, ja używam pompki już od dłuższego czasu i nie zaobserwowałem żadnych uszkodzeń. Używam jej tam 2 razy w tyg regularnie i przed stosunkiem , w moim przypadku daje fajne efekty..
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 28 Paź, 2013   

mieszko1 napisał/a:
witam, ja używam pompki już od dłuższego czasu i nie zaobserwowałem żadnych uszkodzeń. Używam jej tam 2 razy w tyg regularnie i przed stosunkiem , w moim przypadku daje fajne efekty..


Raz kiedy niezaszkodzi ale uzywaj legularnie codziennie po 40 min by sprobowac powiekszyc czy to zdrowe?, watpie.
 
 
Micał 

Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 13 Mar, 2015   

Używam dość często ale nieregularnie, nic nie uszkadza Powiększyłem przez 3 lata o 3 cm ale używałem różnych innych zabawek kremów itp :)
 
 
kubono

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Sro 08 Kwi, 2015   

Takie powiększanie serio w jakikolwiek sposób działa? I jak to sie ma do potencji i ogólnie zdrowia? ;d
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2015   

Micał to czemu nie udzielasz sie w wątku o powiększaniu ;d ? Zainteresuj sie, wiele technik tam opisujemy i sobie nawzajem pomagamy ;p
 
 
Micał 

Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

Dlaczego mam się udzielać Zachariasz u ? ;) :P
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

By podzielić się doświadczeniem i zdobyć nowe np.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Marcinex30 


Wiek: 37
Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 30 Maj, 2016   

Pewnie ze działają ale nie długotrwale :)
 
 
mts 

Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 31 Maj, 2016   

Też polecam pompkę jako miłe urozmaicenie dla was obojga. Stosuję już ponad pół roku. Tak naprawdę kwestia kto co lubi - jednak nie zauważyłem żadnych złych objawów wynikających bezpośrednio ze stosowania pompki. Penis po takich "spartańskich" warunkach sprawuje się za to znakomicie. 8)
 
 
Bills48 

Wiek: 37
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 63
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto 31 Maj, 2016   

mts napisał/a:
Też polecam pompkę jako miłe urozmaicenie dla was obojga. Stosuję już ponad pół roku. Tak naprawdę kwestia kto co lubi - jednak nie zauważyłem żadnych złych objawów wynikających bezpośrednio ze stosowania pompki. Penis po takich "spartańskich" warunkach sprawuje się za to znakomicie. 8)


A dokładniej dlaczego polecasz pompkę, co Ci daje? nie mogę rozszyfrować zdania ze spartańskimi warunkami(?).
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2016   

Bills48, chodziło mu chyba że po ciężkim treningu z pompką.
 
 
PaulinaEro 

Wiek: 26
Dołączyła: 19 Mar 2017
Posty: 12
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 20 Mar, 2017   

Nie działają. Mój chłopak miał korzystał pół roku, solidnie, codziennie i nic... :) Daje tylko efekt "powiększania" na 2 godziny, a potem znowy penis jest chudszy. Dziala to tylko na grubosc i chwilowo, dlugosc 0 efektu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group