Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     bolący penis :(
Autor Wiadomość
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   bolący penis :(

Od 3 dni boli mnie penis. Trudno opisać ten ból...zaczyna boleć tak jakby u pdst i jak zaczyna ból jest mały po chwili staje się coraz większy i tak przez ok 3s boli potem przestaje i znów za kilka s ok 8 zaczyna boleć.Tak jakby coś kuło mnie w środku i kuło na początku lekko poźniej coraz bardziej i przestawało i po chwili znów. Wydaje mi się że jest coś nie tak z cewką moczową. Prosze o szybką odp czy miał ktoś coś takiego?Jak sobie poradził?Chcę mieć ogolny zarys tego co się dzieje zanim pójdę do urologa :(
 
 
Cris11

Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 41
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

niestety nie wiem co Ci odpisac bo nie mam pojecia co Ci jest. Ale napewno powinienes skontakotwac sie z lekarzem.
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   odp

Jest już ok problem się rozwiązał :)
 
 
penis.com.pl
masturbator
Cris11

Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 41
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

tzn? Co ci powiedzial lekarz ? A mi w moim temacie dalej nikt nie pomaga :?
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   odp

Nie byłem u lekarza problem rozwiązał się sam :)
 
 
slawko1

Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 1
Wysłany: Pon 11 Gru, 2006   Re: odp

Strikerx napisał/a:
Nie byłem u lekarza problem rozwiązał się sam :)



Witam

Od ostatnich paru tygodni mnie również zaczął boleć penis w momencie kiedy jest on w stanie rekcji. Ból pojawia się u spodu penisa w momencie, gdy napinam mięsień (chodzi o takie napinanie mięśnia kiedy to penisa możemy unosić).Martwi mnie ten ból i nie wiem czy to jest coś poważnego. W momencie kiedy go dotknę, to już ból przechodzi. Czy jest to coś poważnego??Ktoś kiedyś zetknął się z podobnym problemem?? Nie wiem co mam zrobić. Czy tez może wynika on z zbytniego "zmęczenia materiału"??? Mam 28 lat. Pozdrawiam.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pon 11 Gru, 2006   

Tak, to moze byc owe zmeczenia materialu, a przedewszystkim moze nadwyrezyles miesien PC .. ktory odpowiada wlasnie za to ze mozesz napic penisa ... itp .. ktory ma jeszcze inne funkcje, o ktore mozna i warto zadbac ale to nie tu ..

Bol moze wynikac z tego .. ze przyjmuje on dlugotrwale skurcze, i ma problem z samoczynnym rozluznieniem .. dlatego jak go dotykasz/naciskasz, wprowadzasz nowy bodziec, ktory pomaga mu sie rozkurczyc ... - skurcz ustepuje..

pomoglwm jak umialem .. i na ile wiem .. (autopsja - po krotce wyjasnienie mojego lekarza)

~~Har mckee
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group