Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Prośba o ocene sytuacji
Autor Wiadomość
beduinoo 

Wiek: 31
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013   Prośba o ocene sytuacji

Czy ktoś mógłby ocenić czy jest tragiczne czy nie? tu jest link, bo ja już sam nie wiem co mam myśleć

http://www.fotosik.pl/pok...0001a2274d.html

Skrzywienie dośc duże około 45-50 stopni.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013   Re: Prośba o ocene sytuacji

beduinoo napisał/a:
Czy ktoś mógłby ocenić czy jest tragiczne czy nie? tu jest link, bo ja już sam nie wiem co mam myśleć

http://www.fotosik.pl/pok...0001a2274d.html

Skrzywienie dośc duże około 45-50 stopni.


Stary ciesz się że masz takiego penisa też bym chciał coś podobnego masz kształt pod punkt G jak się nauczysz to wykorzystywać to będziesz kobietę na zawołanie nim do orgazmu doprowadzał. Ja mam prostego i muszę wchodzić pod kontem jak chce pobudzić punkt G a ty masz sprawę załatwioną.
 
 
beduinoo 

Wiek: 31
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013   

Wolałbym mieć prostego, ale trochę mi pomogłeś, bo czuje się z tym jak gówno nie jak facet. Jakby był trochę krzywy to ok, ale wydaje mi się, że jest troche za dużo wygięty w górę. Na stronie perdzyńskiego znalazłem podobne skrzywienie i on to operował. Sam nie wiem co mam myśleć, co do przetestowania to największy problem bo mnie to zajebiście krepuje i jakoś nie mogłem się odważyć na kontakt z dziewczyną już od 23 lat...
 
 
penis.com.pl
andropenis
grzespodol1992 

Wiek: 31
Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 22 Wrz, 2013   

Słuchaj, nic tylko zazdrościć takiego sprzętu. Dodać do tego idealną pozycję i laski będą jęczęć z rozkoszy. :D I nigdy nie operuj bo można tylko w ten sposób zepsuć coś co natura stworzyła idealnie :D
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2013   

Kolega wyżej dobrze mówi ja chciałbym mieć takie skrzywienie szczerze a poza tym nie próbowałeś to nie wiesz gwarantuje Ci że laski lubią takie penisy ja swoim nie zrobię tyle co Ty no ok jak dobiorę pozycje Ty masz z głowy problem bo wszystkie pozycje na przednią ścianę pochwy i w punkt G a jak stymulujesz ten punkt kobieta ma najmocniejsze orgazmy i do tego wytrysk może mieć nie wiem czy wiesz co to znaczy ja swojej to palcami robiłem to10 min się nie mogła pozbierać po wytrysku kobiecym a penisem już trudniej jest bo prosty i ostro pod kontem trzeba a to meczące dosyć forma potrzebna Ty wystarczy że pozycje zastosujesz misjonarska na jeźdźca i już jej to robisz i płytko wchodzisz muszę sporo sie napracować i nie zawsze tak silny orgazm. Punkt G jest zaraz na przedniej scianie pochwy 3 cm od wejscia by go dosiegnąc otworz dłoń i dwa środkowe palce pod kontem 60 stopni pod takim kontem mniej wiecej jest jak ulał pasuje do takiego penisa ćiesz się kolego i do roboty bo do tego tez doświadczenie musisz mieć.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
beduinoo 

Wiek: 31
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Pią 11 Paź, 2013   

Mam jeszcze pytanie, bo jakoś mnie to troche nurtuje, jakoś nie moge sobie tego wyobrazić czy penis cały wejdzie do pochwy, czy tylko część do zgiecia, Czy jestem skazany tylko na pozycję misjonarską połączoną z pozycją na jeźdźca czy jakieś inne też dadzą rade? drugie piszecie że nie jest tragicznie u mnie, a patrzyłem to ktoś miał podobnie tylko że w dół, i u Niego pisali, że tragiedia trzeba operować jaka to różnica czy w dół czy w górę?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group