Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     tabletki permen
Autor Wiadomość
Joao 

Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   tabletki permen

Co lepsze na potencję permen czy permen king? Brał to ktoś z was? Mam ochotę na sex ale niestety coraz częściej nie chce mi stawać. Co jest lepsze?
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

a czym one się różnią między sobą? porównywałeś ich skład ze sobą?
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
gregoryk 

Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 20 Sie, 2013   

Ja też miałem taki problem jak Ty więc kupiłem permen king. Nie krępowałem się i po prostu poszedłem do apteki po radę. Uważam, że większość facetów spotyka się z takim problemem i nie ma się co wstydzić. Babka powiedziała mi, że jeżeli mam ochotę na sex, a tylko czasem zdarzają mi się problemy ze wzwodem to lepszy będzie permen king. Biorę już 4 tygodnie i jak tylko mam ochotę to spokojnie mi staje. A podobno najlepsze efekty są po 6-8 tygodniach.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Witoold 

Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Kozienice
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

gregoryk napisał/a:
Ja też miałem taki problem jak Ty więc kupiłem permen king. Nie krępowałem się i po prostu poszedłem do apteki po radę. Uważam, że większość facetów spotyka się z takim problemem i nie ma się co wstydzić. Babka powiedziała mi, że jeżeli mam ochotę na sex, a tylko czasem zdarzają mi się problemy ze wzwodem to lepszy będzie permen king. Biorę już 4 tygodnie i jak tylko mam ochotę to spokojnie mi staje. A podobno najlepsze efekty są po 6-8 tygodniach.


Dokładnie - nie ma się co stresować i wystarczy iść do apteki. Farmaceuta też człowiek i taka jego praca na pewno nie bedzie oceniał, a jeszcze doradzi. Mi własnie miła pani w aptece także polecila kinga, bo ma podwójna dawke larganiny i działa szybciej niz zwykły, a cena praktycznie ta sama. Przyjmowałem codziennie przez 8 tygodni i praktycznie po miesiacu nie miałem juz wiekszych problemow :)
 
 
Arnolld42 

Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 14 Sty, 2015   

Czy zażywanie tego preparatu długotrwale nie powoduje żadnych skutków ubocznych? Czytałem dość dobre opinie o permenie kingu, no ale wolę rozwiać wątpliwości. Zależy mi, żeby się pozbyć problemu, bo to jest bardzo, a nawet mega uciążliwe w życiu prywatnym.
 
 
mark4189 

Wiek: 51
Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2015   

Tabletki na potencjęZe wszystkich produktów jakie wypróbowałem, muszę powiedzieć, że Zytax to najlepszy zamiennik viagry.
 
 
Arturro85 

Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 09 Paź, 2015   

Ja nie polecam suplementów diety. Z zdoświadczenia wiem, że nie działają, a mogą wywoływać wiele skutków niepożądanych. Mój problem rozwiązałem plastrami Mens Stickers - działają 24h na dobę, nie wymagają łykania żadnych tabletek i są całkowicie bezpieczne. Plastry stosuję od miesiąca i jestem zachwycony rezultatami. Sprawdzcie na secretstickers.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group