Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     powrót do zdrowego trybu życia
Autor Wiadomość
tyrionus 

Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Cze, 2013   powrót do zdrowego trybu życia

Kojarzycie cos na ogarnięcie organizmu po dłuższym detoksie z fajek i alko? Cos co stawia na nogi i zarazem wspomaga w temacie wzwodu, bo po tym co sobie zafundowalem (zrywanie z nalogami) teraz nie mogę podolac jak normalny czlowiek i moja dziewczyna zaczyna już na mnie dziwnie patrzec...
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 18 Cze, 2013   

Sport i zrównoważona dieta. Jeśli tego się będziesz trzymał, nie potrzebujesz żadnych suplementów.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Sro 19 Cze, 2013   

Dokładnie :) te dwa aspekty w znaczącym stopniu Ci pomogą :) Najlepiej jedz częściej a mniej, co około 2-3 godziny :) jedz dużo warzyw i owoców :) teraz jest okres świeżych warzyw więc korzystaj z tego!!
 
 
penis.com.pl
bathmate
miker09 

Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

duży szacun za taką decyzję, wiem co to oznacza bo jestem podobnym przypadkiem i wiem jak ciężko jest konsekwentnie wracać do zdrowego stylu życia… przede wszystkim zbierz się i zacznij jakiś sport uprawiać a z minerałów to żeń szeń na potencje, zresztą jest nawet taka kuracja permenem że bierzesz to jakiś czas i libido wraca, polecam. no i życzę konsekwencji w powrocie na zdrową drogę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group