Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak długo powinna trwać abstynencja seksualna?
Autor Wiadomość
Onanek96 

Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 36
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   Jak długo powinna trwać abstynencja seksualna?

Jak długo powinna trwać abstynencja seksualna aby mocno tryskać nasieniem? Wytrzymuje już tydzień i chciałbym wiedzieć czy dalsze wstrzymywanie się ma sens czy lepiej jeszcze trochę poczekać. I może macie jakieś inne sposoby na obfity wytrysk?
 
 
 
Gorryl
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

to wszystko jest uwarunkowane indywiudalnie. Niektórzy za każdym razem mają obfity wytrysk, innym potrzebne jest kilka dni przerwy. Przy mocnym podnieceniu możesz obficie trysnąć nawet, jeżeli ostatni raz waliłeś konia pół godziny temu.
Im dłużej trzymasz tym więcej materiału przechowujesz. Mi po tygodniu jaja sinieją dosłownie od ciężaru i dawno nie wytrzymałem dłuzęj, ale jak chcesz możesz próbować
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sro 22 Maj, 2013   

Stosuj edging :D
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
penis.com.pl
andropenis
Onanek96 

Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 36
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 22 Maj, 2013   

Wole klasyczne walenie :D Ile by trzeba było się wstrzymać od masturbacji żeby osiągnąć możliwie jak największy wytrysk? Wytrzymuje już tydzień.
 
 
 
kosmodrom 


Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Maj, 2013   Re: Jak długo powinna trwać abstynencja seksualna?

Onanek96 napisał/a:
I może macie jakieś inne sposoby na obfity wytrysk?


Obfitemu wytryskowi sprzyja dieta jajeczna oraz nabiałowa (zwłaszcza kefiry, jogurty, nie wspominając o śmietanie). Miłej produkcji :)
_________________
Kosmodrom
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group