Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krzywy penis
Autor Wiadomość
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

OMG :O pierwszy raz takie cos widze :O:O:O:O:O napewno to bedzie trudne.. polecam jednak konsultacje u lekarza ... :O
_________________
zawsze do usług ...
 
 
HellGuardian

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12
Wysłany: Sro 29 Lis, 2006   

Dziękuję za pomoc. Następny problem jak powiedzieć o tym rodzicom :oops:
Trochę trudno będzie...
 
 
zbawiciel

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 14
Wysłany: Sro 29 Lis, 2006   

Hmm...W zasadzie własnych rodziców nie należy sie wstydzić, jeżeli masz z tym kłopot to wyjaśnij to jak najprosciej potrafisz: mamo, tato mam 'tam' problem i sie niepokoje.... o szczegółach porozmawiaj z tatą, bo powiedzmy sobie szczerze że predzej czy później i tak to wyjdzie na jaw, przeciez sam sie tej operacji nie podejmiesz(jesli sie juz zdecydujesz),chyba że wolisz z tym poczekać.. Jestes niepełnoletni wiec, taka decyzja-czyt. zgoda spada głownie na twoich rodziców.
Co by nie było wszystko zostaje w rodzinie:D NIE ŁAM A PRZEŁAM SIE! :)
 
 
penis.com.pl
viamax
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 29 Lis, 2006   

moim zdaniem tak samo nie powinienes sie wstydzic swoich rodzicow .. napewno nie beda sie smiac, a podejrzewam ze tego sie boisz najbardziej .. napewno bedzie wszystko ok i sie ulozy :) nie pekaj :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
HellGuardian

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12
Wysłany: Sro 29 Lis, 2006   

Czy tą operację mogę miec w normalnym szpitalu??? Czy tylko w specjalnej klinice??? Do jakiego lekarza trzeba z tym isc np. chirug, itd.???
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 29 Lis, 2006   

raczej urolog .. :> nie wiem czy mozna zrobic w normalnym szpitalu ...:|
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

Urolog moze Ci powiedziec co trzeba z tym zrobic, w tym przypadku. zabieg, ale ten moze wykonywac Chirurg, a co do rodziców, to nie ma sie czego bać, oni znaja Cie od dziecka, to oni najlepiej oprocz Ciebie znaja twoje Ciało. Jak ja mialem jakis problem z moim wackiem to odrazu sie udalem do rodziców, ale jak sie okazalo nie ma zadnego problemu, bo pozniej doczytalem i wszystko było okej, ale lepiej dmuchac na zimne, lepiej idz szybciej, im szybciej pojdziesz, tym szybciej sobie pukniesz jakas panne. Bedzie Dobrze mowie Ci Pozdro i się 3maj !:)
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
HellGuardian

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12
Wysłany: Nie 10 Gru, 2006   

No więc muszę jak najszybciej do rodziców iść. Dziękuję wszystkim za pomoc :wink:
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 10 Gru, 2006   

no nic innego nie pozostaje jak nie masz 18 :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 10 Gru, 2006   

nawet jakbys mial 18, podejrzewam ze i tak bys powiedzial predzej czy pozniej o tym rodzicom, tyle lat ich znasz wkoncu , wiec po co miec przed nimi takie tajemnice,
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 10 Gru, 2006   

ja to powiedzialem tylko po to, bo dopoki nie osiagnie pelnoletnosci nie moze podjac [raktycznie zadnej decyzji o operacjach, leczeniu itp itp itp
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Fazik8

Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 19
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2007   

nie słuchaj tych fanaberii...jestem sexuologiem i wiem że to Ci w niczym nie bedzie przeszkadzało..wręcz przeciwnie dogodzisz swojej partnerce i na pewno wam nie bedzie to przeszkadzało. musisz znależć tylko odpowiednią partnerkę która nie bedie krytykowac tego odch :) ylenia.....pozdrawiam
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

jestes pewny ? tylko my mowilismy o problemie wlozenia go .. :> a jak bedzie sie prostowal czy cos to bedzie sprawial bol .. napewno jestes sexuologiem? :O bo az mi sie wierzyc nie chce..

[ Dodano: Nie 15 Kwi, 2007 ]
http://www.penis.com.pl/f...be54deb32#20892

http://www.penis.com.pl/f...ighlight=#20898

a to na potwierdzenie moich slow wyzej ... czy tak mowi, robi lekarz ? - bo seksuolog to lekarz swego rodzaju prawda ? :/
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
andropenis
Fazik8

Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 19
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

oczywiście ze sexuolog to lekarz.................ale jestes w błędzie.....ok skrzywienie jest dość poważne ale pochwa jest narządem składającym się z ciał bardzo rozciągliwych. Przy stosunku długość pochwy wydłuza się nawet dwukrotnie i tak samo może być z jej szerokością (porównaj sobie filmy erotyczne na których kobieta"pochłania")przedmioty dużych ruzmiarów...a po drugie penis może być w tak zwanym wzwodzie I i II rodzaju , które różnią się twardoścą i sztywnością prącia.jeżeli znajdzie sobie odpowiednią partnerkę i ona to zaakceptuje, będą to robić pomału i z opanowaniem to wszystko bedzie ok. Ale pozostaje kwestia estetyki.........jeżeli jest nie usatysfakcjonowana to lepiej poddać sie zabiegowi prostowania prącia................. :)
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

dla mnie taki z Ciebie lekarz jak z ksiedza prostytutka... moze to nie jest trafne poronanie, ale mi nie przychodzi teraz zadne inne ... ktore by bylo rownie kontrastowe...
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group