Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krótkie wędzidełko
Autor Wiadomość
Alyson 

Wiek: 27
Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Poznan
Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   Krótkie wędzidełko

Witam , mam 16 lat i pewien problem. Mam za krótkie wędzidełko. Sam to stwierdziłem po pewnym czasie i czytaniu na forum. W czasie spoczynku mogę ściągnąc napletek normalnie *ale zsuwa się on jak puszcze*. W czasie wzwodu nie mogę ściągnac dalej niz za żółądź ,robi się tak zwana fałdka. Jeśli robie to pod wodą to schodzi, ale boli i jest mocno naciągnięte wędzidełko i ciągnie penisa w dół a jak puszcze to sie zsuwa i robi się ta fałdka. Byłem u urologa , powiedział mi ze mam za krotkie wedzidelko i ze potrzebny jest zabieg ,ale nie spieszy sie z tym. Ja chciałem to jak najszybciej , dostałem skierowanie itd. Pojechałem do szpitala w Poznaniu, tam stwierdzili ,ze to nie nadaje sie do operacji ,ze po jakims czasie i jak zaczne uprawiac seks to ,to sie rozciagnie czy cos takiego i ze bedzie normalnie i okej. Z tego co czytam to wędzidełko wtedy pęka i i tak jest potrzebny zabieg. Mam pytanie , co dalej? Wolałbym miec chyba juz ten zabieg i spokój i normalnie funkcjonowac. Tym bardziej ze ten zabieg wydaje mi sie ,ze jest potrzebny
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Powiem Ci tak, nie wiem czy już miałeś zabieg, ale ja mam podobnie :) sex uprawiam bardzo często i w niczym mi wędzidełko nie przeszkadza :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group