Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     powracajac do nagosci na basenie
Autor Wiadomość
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Shnitzel, zależy jak masz daleko do basenu, ja jeżdżę na rowerze wiec za nim tam zajadę jestem cały spocony.
Dzisiaj na basenie była masa młodych chłopaków, jak się myłem to każdy się na mnie gapił z zdziwieniem :|
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Pot możesz zmyć właśnie samą woda, myślisz ze podczas pływania sie nie pocisz? Ja dojeżdżam busem ale chciałbym dojeżdżać rowerem jednak nie przesadzał bym z nadmierną higiena na basenie gdy choć sami zachowamy super higienę to nic nam to nie da jeśli choć jedna sobą basen potraktuje jak publiczna łaźnię.
_________________
TereFere.
 
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Shnitzel napisał/a:
choć sami zachowamy super higienę to nic nam to nie da jeśli choć jedna sobą basen potraktuje jak publiczna łaźnię.

Albo co gorsze jak toaletę.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

Tym bym sienie martwił, - woda zawiera środek chemiczny reagujący barwnie na duże stężenie moczu w w odzie co będzie od razu widać. Poza tym kara za zanieczyszczanie odchodami i moczem basenu jest tak duża ze lepiej tego nie sprawdzać.
_________________
TereFere.
 
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

Shnitzel napisał/a:
Tym bym sienie martwił, - woda zawiera środek chemiczny reagujący barwnie na duże stężenie moczu w w odzie co będzie od razu widać. Poza tym kara za zanieczyszczanie odchodami i moczem basenu jest tak duża ze lepiej tego nie sprawdzać.


Jaka jest kara?
Jedyną karą jaka jest to ratownik może wyrzucić delikwenta z basenu.
Nie może nałożyć kary pieniężnej a w sąd nie będzie się bawić na pewno.
_________________
PZDR BASF
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

Basen nie ale inni użytkownicy basenu mogą wytoczyć różne rzeczy :)
I to nawet od basenu za to ze woda nie spełnia warunków sanitarnych.
_________________
TereFere.
 
 
 
gosciu2

Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

no ja nie wiem czy nagosc na basenie w Polsce staje sie normalnoscia, w moim miescie nawet na saunie (!) - gdzie jest meska i damska - goscie chodzą w kąpielowkach. Dla mnie to wrecz niehigieniczne, ja zawsze nago a jak cos sie podniesie to sie nie przejmuje i nie zwracam uwagi, malo kto zwraca uwage, czasem ludzie tez chodza ze stojacymi palami, byl raz taki niemiec, stanąl mu i nic sie nie przejmowal (a trudno bylo niezauwazyc gdyz ów Niemiec mial sporo miedzy nogami), wiec ludzie otwórzcie sie, zaakceptujcie swoje ciala, naprawde nikt specjalnie tam nie przychodzi zeby popatrzec, higiena jest wazniejsza niz to czy jakis ktos obczai wasze klejnoty.
 
 
piotras23 

Wiek: 41
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

ja mam ostatnio podobne doświadczenia, chodzę regularnie na basen i do sauny w Warszawie. Nie wiem , ile osób widziałem tam na golasa i ile osób widziało mnie, pewnie dużo. Kolesie chodzą z gołymi tyłkami, nikt się nie zasłania. Czasem jak komuś stanie, to nic się nie dzieje. Mnie nie robi specjalnej różnicy, czy ktoś zobaczy mojego fjuta sterczącego, czy w spoczynku. Też nie krępuje mnie, że w saunach koedukacyjnych mojego małego zobaczą jakieś kobiety. To jednak perspektywa dużego miasta. Jak wracam w swoje rodzinne strony - do Kielc, to bardzo mało facetów bierze prysznic na golasa, a w saunie siedzą w kąpielówkach. P. S. dziś w "Duży Formacie" Gazety Wyborczej, świetny materiał o nagości i polskiej pruderii.
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Cytat:
dziś w "Duży Formacie" Gazety Wyborczej, świetny materiał o nagości i polskiej pruderii.


Możesz zeskanować i tu wrzucić?
_________________
TereFere.
 
 
 
lalala80

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 43
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

W końcu już starożytni rzymianie mieli łaźnie publiczne..... ciekawe czy tam też chodzili w kąpielówkach.... choć może w tedy nie było..... no i mam dylemat czy jest na sali może jakiś historyk.... A co do kąpania się nago na basenie to jest zawsze ten dylemat.... co prawda rzadko chodzę na basen ale też mam dylemat. Od października zaczynam studia zmiana środowiska i myślę że już na ew. basenie podejmę decyzję o kąpieli nago i poinormuję was napewno o tym

[ Dodano: Sob 08 Sie, 2009 ]
A tak pozatym Paulinka moje wyrazy uznania!!!!!
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Co do spraw historycznych - na pewno grecy w swoich odpowiednikach łaźni byli nadzy, a czy rzymianie - pewnie też bo bielizny kąpielowej nie znano w ogóle a lniana czy wełniana odzież mocno nasiąkała woda i było przez to bardzo zimno toteż myślę ze nie mieli wstydu i myli sie nago. Zreszta zauważcie uwielbienie dla nagości w postaci rzeźb i pomników ;)

Cytat:
Od października zaczynam studia zmiana środowiska i myślę że już na ew. basenie podejmę decyzję o kąpieli nago i poinormuję was napewno o tym


Obstawiam ze prawdopodobnie będziesz jednym z wielu który zacznie kąpać się nago. Pamiętaj by odważyć sie na pierwszych zajęciach nba basenie gdyż to wtedy TY wyznaczysz trend ;)
_________________
TereFere.
 
 
 
lalala80

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 43
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

Dzięki za radę..... ej sory że to zrobię....

A JA MAM JUŻ 18 LAT!!!!!!!! :D :D :D :D
 
 
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   wstyd na basenie

Mam pytanie do forumowiczów. Chodzimy z krewnym na basen. Jest to nastolatek który od jakiegość czasu jest chorobliwie wstydliwy. Nie przebierze się a jak braliśmy prysznic w kąpielówkach to miał taki namiot ;-) Przedtem tak nie było i w przebieralni zachowywał się inaczej. Nie wiem czy powinienem zaczynać dyskusję na ten temat bo 1)podejrzewam że wstydzi się bardziej niż ja kiedyś, 2) Jest spora różnica wieku i nie chcę wyjść na zboczeńca którym nie jestem. Jutro też idziemy na basen i też będzie się gimnastykował. Czy coś z tym w ogóle robić?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009   

Cytat:
Czy coś z tym w ogóle robić?


Zapytaj się go prosto z mostu co się tak wstydzi? Bo może na coś choruje czy coś a do tego typu problemach trzeba mówić zanim będzie za późno. Jeśli masz z nim bliskie relacje tak że może Ci zaufać to zapytanie go o to co nie wyjdziesz na zboczeńca - w każdym razie póki nie wspomnisz o namiocie.
Moze to jego zachowanie być podyktowane innymi problemami jak np. przejawy homoseksualizmu - stąd może być ten namiot, i tym podobne rzeczy. Wiec trzeba podejść mocno metodycznie.
_________________
TereFere.
 
 
 
piotras23 

Wiek: 41
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009   

zachowuj się naturalnie i zgodnie z regulaminem, przed wejściem na basen umyj całe ciało. nie możesz mu zmienić nic w głowie. Możesz tylko dać przykład.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group