Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     powracajac do nagosci na basenie
Autor Wiadomość
tomek4545

Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 57
Skąd: okolice leszna w wielkopolsce
Wysłany: Czw 25 Sty, 2007   

kgdynia napisał/a:
eee bzdura ... dzieci maja dzieci bo dziewczyny sie nie szanuja tylko daja dupy ... tzn cipy tylko zeby sie zabawic ...
[/quote]

troche szacunku

dziewczyna sama w ciaze nie zajdzie

jezeli dziewczyny nie maja rozumu twoim zdaniem to gdzie sa faceci??
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 25 Sty, 2007   

[quote="kgdynia"]eee bzdura ... dzieci maja dzieci bo dziewczyny sie nie szanuja tylko daja dupy ... tzn cipy tylko zeby sie zabawic ...
[quote]

weż sie puknij w łeb a niby facet to ma prawo pieprzyc na prawo i lewo!!!
na kobiete najlepiej wszystko zwalac?
sie ostro zbulwessowalam bo do jasnej cholery jak facet nie zakłada gumki to sam powinien wiedziec jak to sie może skonczyc!!!!!
pozatym raczej faceci sa za pieprzeniem sie gdzie popadnie i z kim popadnia a nie kobiety!!!!!
po prostu jestem wsciekła!!!!
pozatym dziewczyny maja sie szanowac a chłopcy to nie prawda??? oni moga sobie robic dobrze o cieszyc sie sexem!!!!!
jakbys powiedział takie zdanie przy mnie dotał bys tak po ryju i w jaja że tobie odechciał by sie sexu!!!!!!!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
kgdynia 

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 84
Skąd: ,,,
Wysłany: Pon 29 Sty, 2007   

dobra ale nie mowie ze chłopacy nie mysla o sexsie ale wy nas prowokujecie przez sparwy.. np. dekold ...

jak dziewczyna mowi nie to nie...


a gdyby dziewczyna nie chciała to na siłe ciebie nie będzie uprawiał sexsu bo to juz by był gwałt ...
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
kgdynia 

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 84
Skąd: ,,,
Wysłany: Pon 29 Sty, 2007   

dobra ale nie mowie ze chłopacy nie mysla o sexsie ale wy nas prowokujecie przez sparwy.. np. dekold ...

jak dziewczyna mowi nie to nie...


a gdyby dziewczyna nie chciała to na siłe ciebie nie będzie uprawiał sexsu bo to juz by był gwałt ...
 
 
kgdynia 

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 84
Skąd: ,,,
Wysłany: Pon 29 Sty, 2007   hym ((^*$#&$^%#@^##))

dobra ale nie mowie ze chłopacy nie mysla o sexsie ale wy nas prowokujecie przez sparwy.. np. dekold ...

jak dziewczyna mowi nie to nie...


a gdyby dziewczyna nie chciała to na siłe ciebie nie będzie uprawiał sexsu bo to juz by był gwałt ...
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 29 Sty, 2007   

kgdynia napisał/a:
dobra ale nie mowie ze chłopacy nie mysla o sexsie ale wy nas prowokujecie przez sparwy.. np. dekold ...

jak dziewczyna mowi nie to nie...


a gdyby dziewczyna nie chciała to na siłe ciebie nie będzie uprawiał sexsu bo to juz by był gwałt ...


wk... mnie takie pieprzenie o dekoldzie!!!!
ja lubie ubierac sie wyzywajaco bo lubie podobac sie sobie bo tylko wtedy dobrze sie bawie!!!
też uważam że jeżeli dziewczyna nie chce to nie da ale chłopak tez powinien miec głowa na karku!!!
pozatym jak chlopak sobie popije to jest normalne ale jak dziewczyna to już zaraz głupie gadanie a my też mamy problemy i nieraz jest nam to potrzebne a chłopak powinien uszanowac że pijana dziewczyna nie kontroluje swoich zachowan a chłopacy czesto to wykorzystuja!!!już nie raz słyszalam o czyms takim to może nie był dosłownie gwałt ale chlopak wykorzystał dziewczyne bez jej zgody np.jak była nieprzytomna spała i nie była nawet w stanie żeby sie bronic!!!!
nie pochwalam takiego picia ale każdemu może sie zdarzyc tym bardziej że chłopacy pomagaja w tym dosypujac cos doi napoju jakis narkotyków czy leków!!!!
moim zdaniem i chlopak i dziewczyna jest w taki sam sposób odpowiedzialny!!!
chodz skłaniałabym sie nawet do tego że bardziej facet bo wkoncu to on najczesciej proponuje współżycie a pozatym to on nakłada na ogół gumke a nie wiadomo dlaczego tego nie robi ?
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro 31 Sty, 2007   

paulinka napisał/a:

wk... mnie takie pieprzenie o dekoldzie!!!!
ja lubie ubierac sie wyzywajaco bo lubie podobac sie sobie bo tylko wtedy dobrze sie bawie!!!
też uważam że jeżeli dziewczyna nie chce to nie da ale chłopak tez powinien miec głowa na karku!!!
pozatym jak chlopak sobie popije to jest normalne ale jak dziewczyna to już zaraz głupie gadanie a my też mamy problemy i nieraz jest nam to potrzebne a chłopak powinien uszanowac że pijana dziewczyna nie kontroluje swoich zachowan a chłopacy czesto to wykorzystuja!!!już nie raz słyszalam o czyms takim to może nie był dosłownie gwałt ale chlopak wykorzystał dziewczyne bez jej zgody np.jak była nieprzytomna spała i nie była nawet w stanie żeby sie bronic!!!!
nie pochwalam takiego picia ale każdemu może sie zdarzyc tym bardziej że chłopacy pomagaja w tym dosypujac cos doi napoju jakis narkotyków czy leków!!!!
moim zdaniem i chlopak i dziewczyna jest w taki sam sposób odpowiedzialny!!!
chodz skłaniałabym sie nawet do tego że bardziej facet bo wkoncu to on najczesciej proponuje współżycie a pozatym to on nakłada na ogół gumke a nie wiadomo dlaczego tego nie robi ?



wiesz jak ona śpi to też jest gwałt, ona jest tego nieświadoma, nie wyraziła zgody, a on jej nie obudził i nie spytał, tymbardziej jak jest pijana lub tylko troche zamulona po alkoholu to też gwałt [moze nie tak brutalny jak niekotre przypadki, gdzie sila trzezwa zaciagaja w krzaki itp ale gwalt]

w kwestii odpowiedzialnosci: oboje, tak samo on jak i ona moga pomyslec o zabezpieczeniu, jezeli spodziewamy sie ze wyladujemy z kim obcym w lozku to powinnismy pomyslec faceci o gumce a kobiet tez gumka a jakby nie chcial to radze nie wspolzyc wtedy chyba ze wezmniecie inny srodek antykoncepcyjny.
 
 
Fantom17

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 235
Wysłany: Sro 31 Sty, 2007   

Paulinka nie spinaj sie tak, kgdynia to małolat(pisal gdzies w jakims temacie ze ma 14 czy 13 lat) i w tym wieku to normalne ze do konca nie wie co mowi czy pisze, takze napewno nie chcial urazic kobiet.
 
 
kgdynia 

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 84
Skąd: ,,,
Wysłany: Sro 31 Sty, 2007   

[quote="Fantom17"]Paulinka nie spinaj sie tak, kgdynia to małolat(pisal gdzies w jakims temacie ze ma 14 czy 13 lat)

Niestety mam 22 lata ale miałes racji nie chciałem ciebie urazić ale wiele zależy od dziewczyny... chyba siebie ze mną chłopacy zgodzicie ...

ale może to nie temat ... i nic niema wspólnego z Basen :D
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sro 31 Sty, 2007   

kgdynia napisał/a:
Niestety mam 22 lata ale miałes racji nie chciałem ciebie urazić ale wiele zależy od dziewczyny... chyba siebie ze mną chłopacy zgodzicie ...

ale może to nie temat ... i nic niema wspólnego z Basen :D


naprawde z równowagi wyprowadzaja mnie tacy kolesie!!!!
myslisz że możesz ruchac na prawo i lewo a potem wszystko zwalic na dziewczyne?
niby dorosły chlopak a taki głupi!!!!
sama zostałam prawie zgwałcona ale uczyłam sie troche samoobrony i połamałam kolesiowi nos i uciekłam!!!
znalam też nie jedna dziewczyne kture zadużone najczesciej w starszym chlpaku ktury ja zbajerował iowinoł wokuł palca wykorzystał on nie chceł sie zabezpieczac bo bez lepsze doznania a ona zgadzała sie bo bała sie że go staraci!!!dlatego cholernie mnie rusza jak ktos wypisuje głupoty o tym że to dziewczyny sa winne!!!!
wina tak nap[rawde stoi po srodku bo każdy ma rozum którym powinien sie kierowac!!!!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sob 03 Lut, 2007   

prawda leży po każdej ze stron... po trochu...

generalnie zawsze mężczyzna wymaga od kobiety aby się zabezpieczała. to nie jest fair...

natomiast - kobieta nie powinna pozwalać sobie na stosunek z wytryskiem "w środku" jeśli nie jest gotowa na podjęcie wyzwania zwanego ciążą...
 
 
Vassil

Wiek: 37
Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2007   

Mi też zawsze stoi pod prysznicem na basenie, podobnie jak większości. Ja się nie wstydzę jak mi stoi bo to normalne. Najważniejsze, że go w ogóle mam. Wtedy każdy patrzy na drugiego i nic nie mówi. Kiedyś tylko pod prysznicami byłem ja i jakiś gościu, około 26 lat (a ja 17 lat). Kąpaliśmy się nago, mi akurat nie stał, ale jemu tak. Stał koło mnie i zaczął go jeszcze myć- a miał około 20 cm. Póżniej w przebieralni podszedł do mnie i mnie przeprosił: "Przepraszam, za to pod prysznicem, ale to tak samo z siebie". Ja mu powiedziałwem, że nie ma problemu, bo każdemu staje. :)
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Mnie rzadko staje na basenie - ale jak stanie to problem jest, najgorzej kiedy trzbea sie przy całej publiczności przemieścić. No ale czekam az opadnie.
Natomiast podczas mycia sie w szatni mam mały półwzwód. Nic poza tym. Tempo przebierania jest tak duże ze zanim stanie to będę w spodniach.
_________________
TereFere.
 
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Czym więcej się człowiek stresuje wzwodem tym jest gorzej, lepiej się tym nie przejmować bo w szatni są sami faceci którym nie jest to dziwne.
Mnie wczoraj tez lekko się podniósł i nic sobie z tego nie robiłem, w końcu i tak stałem przodem do szafki :)
Kiedy wszyscy będą się tak przebierać i nagość nie będzie niczym sensacyjnym to nikomu faja nie będzie stawać.
Sami sobie ten problem wyhodowaliśmy, podziękować można tylko rodzicom :/

[ Dodano: Pon 27 Lip, 2009 ]
A i jeszcze jedno, na pływalni gdzie chodzę sobie pływać wodę wymieniają raz na rok!
Woda jest filtrowana na bieżąco, ostatnio jak wleciało mi trochę wody do nosa, to później poczułem ten zapaszek :/
Na basenie trzeba obowiązkowo myć "dokładnie całe ciało" przed wejściem na pływalnię, pisze to w regulaminie jak i w dziale z prysznicami.
Co robią ludzie? Nikt się nie myje, jestem jedyna osoba :( Wszyscy wchodzą pod prysznic się pochlapać woda żeby ratownik widział mokre ciało.
Ja tracę czas i kasę myjąc się pod prysznicem, krew mnie zalewa jak czytam niektóre artykuły w internecie.
Nagość na basenie przeszkadza, tylko starszym osobom które wstydzą się własnego ciała.
To nie jest nic wstydliwego, każdy z nas w końcu się zestarzeje.
Paradoksalnie to te osoby które narzekają że im nagość przeszkadza wcale się nie myją przed wejściem na basen bo bo jak, tam nie ma zasłonek...
Jak by każdy się mył to woda była by dużo czystsza, ale to jest Polska kraj gdzie wstyd stoi wyżej od higieny osobistej.
Gdzieś czytałem że w Czechach tylko polakom się przypomina o tym że trzeba się umyć przed wejściem do wody.
Niedługo pewnie w Niemczech spotkam wiszące kartki z polskim tekstem "Umyj się przed wejściem do basenu"
Kiedyś będąc u dziadka w Niemczech (małe miasto) wchodzę do sklepu "Aldi" a tam jak byk po polsku "NIE KRADNIJ!!!" Nie potrafię tego opisać co poczułem, normalnie zrobiło mi się wstyd że jestem polakiem :(
Podobnie będzie na basenach, każdy inny obcokrajowiec normalnie się umyć potrafi a do polaków trzeba z tekstem "Brudasie umyj się!"
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Cytat:
A i jeszcze jedno, na pływalni gdzie chodzę sobie pływać wodę wymieniają raz na rok!


Zgłoś to do sanepidu.

Cytat:
Wszyscy wchodzą pod prysznic się pochlapać woda żeby ratownik widział mokre ciało.


Ja tez tak wchodzę z ta różnicą ze przed wejściem na basen myje się w domu i zakładam czyste ubranie. Robią tak dlatego że szkoda mi czasu na pływalni na mycie.
_________________
TereFere.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group