Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     powracajac do nagosci na basenie
Autor Wiadomość
ja_89 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 130
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

no zazwyczaj właśnie tak do połowy i mi wisi, nie lubie tego, bo jak jest prostopadły do brzucha(rownolegly do ziemi) to najbardziej starczy.... :\
 
 
Goofy7

Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 30
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

no i tu moje pytanie bo jak staje to też tak "słabo", czy to może nie dlateg staje, ze zmiana temperatury woda-prysznic ? To by wyjaśniało dlaczego staje do połowy (reakcja na bodźce a nie podniecenie). No ale fakt widać go bardziej ;) . Ale z tego powodu nie mam zamiaru go ukrywać ...
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

Mnie też zawsze tak lekko zaczyna się podnosić jak już wyjdę spod prysznica i zacznę się wycierać. Wydaje mi się, że to po prostu reakcja na pocieranie małego ręcznikiem. A może jest to dodatkowo wzmocnione doświadczoną chwilę wcześniej nagością (swoją i innych). Sam nie wiem...

Goofy7 napisał/a:
nie chciałbym aby stawał w przebieralni bez boksów gdzie mogą być młodsi (duzo młodsi).

Aż taki stary jesteś? :wink:
 
 
penis.com.pl
viamax
krisso

Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 26
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

ja tam sie wogóle nie przejmuje kto tam akurat na mnie patrzy w szatni na basenie - wszyscy tej samej płci przecież, a z nagością trzeba oswajać dzieciaki od maleńkości bo później dzikusy rosną zresztą prędzej czy później tego kutasa będą widziały. Też dość często mi staje choć tylko czasami na maksa, ale nie tylko mi większości staje - naturalna sprawa i wogóle sie tym nie przejmuję.
 
 
krisso

Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 26
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

aartii napisał/a:
Ucieszyłbym się :) . Ostatnio często chodzę na saunę, wszyscy są tam nago i ostatnio jednemu facetowi stanął, a potem, reakcją łańcuchową, wszystkim pozostałym :) . Wydaje mi się, że nie jest to powód do wstydu, po prostu typowe zachowanie męskiego organizmu.


no miałem niedawno taki przypadek na basenie w Toruniu. ja zawsze kąpie sie na golasa no i reszta panów wzięła ze mnie przykład (wiek od 18 do ok 40) zdjęli wszyscy kąpielówki stanął jednemu goścowi ok 20 lat i nie tylko jemu a wszystkim ktoś rzucił hasło "zwalić i po sprawie" dwaj wyszli, ale reszta posłuchała i tak w ośmiu chłopa waliliśmy sobie konia. zdarza się i tak.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

krisso napisał/a:
aartii napisał/a:
Ucieszyłbym się :) . Ostatnio często chodzę na saunę, wszyscy są tam nago i ostatnio jednemu facetowi stanął, a potem, reakcją łańcuchową, wszystkim pozostałym :) . Wydaje mi się, że nie jest to powód do wstydu, po prostu typowe zachowanie męskiego organizmu.


no miałem niedawno taki przypadek na basenie w Toruniu. ja zawsze kąpie sie na golasa no i reszta panów wzięła ze mnie przykład (wiek od 18 do ok 40) zdjęli wszyscy kąpielówki stanął jednemu goścowi ok 20 lat i nie tylko jemu a wszystkim ktoś rzucił hasło "zwalić i po sprawie" dwaj wyszli, ale reszta posłuchała i tak w ośmiu chłopa waliliśmy sobie konia. zdarza się i tak.


jakos nie chce mi sie wierzyc ... :| :?
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Gość

Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

ja zawse w takich sytuacjach kapalem sie niestety w slipkach bo bylem kiedys obrzezany i niestety zwracalo to uwage wszystkich wiec czulem sie nieswojo a z czasem i zakompleksiony
 
 
Goofy7

Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 30
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

adadverts napisał/a:
Mnie też zawsze tak lekko zaczyna się podnosić jak już wyjdę spod prysznica i zacznę się wycierać. Wydaje mi się, że to po prostu reakcja na pocieranie małego ręcznikiem. A może jest to dodatkowo wzmocnione doświadczoną chwilę wcześniej nagością (swoją i innych). Sam nie wiem...

Goofy7 napisał/a:
nie chciałbym aby stawał w przebieralni bez boksów gdzie mogą być młodsi (duzo młodsi).

Aż taki stary jesteś? :wink:


Nie no aż taki stary to nie bo "dopiero" 26 lat. Ale co innego jak patrzy ktoś w wieku >15 może 14 a inaczej jak jakieś 8 letnie dziecko. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Sam nie mam nic przeciwko spoglądaniu ale wiadomo (przynajmniej ja jak patrze to tak jakby porównanie - zwykła ciekawość) jakieś dziecko hmm... dla mnie to tak jakoś dziwnie, moze dlatego ze raz właśnie ktoś w takim wieku na mnie popatrzył i nagle zaczęły się pytanie skąd włoski dlaczego on nie ma itd. moim zdaniem o czymś takim powinien porozmawiać z ojcem albo z kolegami w swoim wieku lub jak dorośnie hehe. A wracając do tematu jak patrzy ktoś to co mi to przeszkadza ja też patrzę i tyle. Dla mnie to normalne.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

Penis1 napisał/a:
ja zawse w takich sytuacjach kapalem sie niestety w slipkach bo bylem kiedys obrzezany i niestety zwracalo to uwage wszystkich wiec czulem sie nieswojo a z czasem i zakompleksiony


zawsze mnie interesowalo jak taki penis wyglada... niestetety nie mialem okazji, ale wiem na czym to polega !
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

moj kumpel ma tak, ze napletek podczas spoczynku sam mu schodzi poza zoladz, chyba ma za krotki naplet,
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

najlepszym rozwiazaniem byla by fotka :>
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Gość

Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

fotek szukajcie w galerii na tym forum tam zamiescilem zdjecie i czekam oczywiscie na komenty
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 06 Gru, 2006   

Goofy7 napisał/a:
Ale co innego jak patrzy ktoś w wieku >15 może 14 a inaczej jak jakieś 8 letnie dziecko. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Sam nie mam nic przeciwko spoglądaniu ale wiadomo (przynajmniej ja jak patrze to tak jakby porównanie - zwykła ciekawość) jakieś dziecko hmm... dla mnie to tak jakoś dziwnie, moze dlatego ze raz właśnie ktoś w takim wieku na mnie popatrzył i nagle zaczęły się pytanie skąd włoski dlaczego on nie ma itd. moim zdaniem o czymś takim powinien porozmawiać z ojcem albo z kolegami w swoim wieku lub jak dorośnie hehe.

Ja uważam tak - niech dzieciak widzi, jak wygląda dorosły facet. Skoro go to interesuje, to widocznie w domu nie widział. Potem w pewnym wieku dzieci przeżywają horror, jak zauważą, że im włosy w pewnym miejscu rosną :wink: Bo i takie historie już czytałem :shock:

Chociaż z drugiej strony faktycznie, trochę to chyba nie na miejscu wychowywać i uświadamiać cudze dzieci :lol:
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 06 Gru, 2006   

moim zdaniem dzieciaki powinny wynosic wszystko z domu .. no ale niestety niektorzy rodzice nie sa zbyt dorosli by to wytlumaczyc .. a pozniej sie dziwia ze ich dzieci maja dzieci .. i w tedy ouuuups .. synu to ty nie wiesz ? corko dlaczego :( !
_________________
zawsze do usług ...
 
 
kgdynia 

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 84
Skąd: ,,,
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

eee bzdura ... dzieci maja dzieci bo dziewczyny sie nie szanuja tylko daja dupy ... tzn cipy tylko zeby sie zabawic ...

harold mckee napisał/a:
moim zdaniem dzieciaki powinny wynosic wszystko z domu .. no ale niestety niektorzy rodzice nie sa zbyt dorosli by to wytlumaczyc .. a pozniej sie dziwia ze ich dzieci maja dzieci .. i w tedy ouuuups .. synu to ty nie wiesz ? corko dlaczego :( !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group