Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Extender od jakiej długości
Autor Wiadomość
QPA4u 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 25 Lis, 2012   Extender od jakiej długości

Cześć chciałbym kupić sobie jakiś extender ale nie wiem od jakiej długości on pasuje i wydaje mi się ze jest to urządzenie dla osób bez owego problemu z małym członkiem.
Mój penis ma w wzwodzie 10 cm to już jest straszne bo w spoczynku tylko 4 ale tylko dlatego że poddałem sie zabiegowi macrolane i możecie mi uwierzyć, że w nie długim czasie nie wytrzymam i się zabije bo życie mam tak przesrane przez to. Proszę jeżeli nie mogę tego extendera uzywać bo mam za małego członka aby go załozyć może mogę go inaczej powiększyć choć nie mam już nadziei duszę się i dostałem nerwicę poprostu się wykończę.

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2012 ]
Dodam także że mam ginekomastie i w dzieciństwie miałem silną stulejkę z 2 razy byłem operowany nie wiem czy może to wina hormonów czy przez tą stulejkę mam tak małe prącie bo mój ojciec ma normalnego czemu życie mnie tak pokarało że gdy jakaś dziewczyna zaczyna się mną interesować ja muszę uciekać i jej unikać bo już 2 mnie wyśmiały co nie było miłe.
Może robią jakieś przeszczepy genitaliów
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lis, 2012   

ile masz lat?
 
 
QPA4u 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 25 Lis, 2012   

24 :(
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

skoro piszesz że masz ginekomastie to mozliwe że masz jakies zabuzenia hormonalne...no chyba że bierzesz jakies sterydy których jednym z efektów ubocznych jest własnie ginekomastia.... co do extenderów to nie ma dowodu na to że działaja...ja sam używałem andropenisa który okazał sie byc narzędziem tortur...teraz uzywam Phallosana od kilku miesięcy jest wygodniejszy ale również nie zauwazyłem przyrostu wiec to twój wybór czy sie zdecydujesz czy nie...możesz również przejżec temat o pompowaniu uzytkownika Nosferatis który moze podpowie Ci jak działac...
 
 
QPA4u 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

ok dzięki przynajmniej wiem że mam go nie kupować dzięki wielkie
 
 
amstaff 

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 38
Skąd: Anglia
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Co do powiększania to pompka małych wymiarów, możesz spróbować, tylko delikatnie, powoli zaczynaj, wszystko jest napisane w dzienniku Nosferatisa właśnie.
Co do gino, to idź endokrynologa, niech wypisze skierowanie na podstawowe badania hormonów, estrogen, testosteron ogólny i wolny i co tam jeszcze uważa, oraz skierowanie na usunięcie gino, bo z tego co wiem zabieg jest normalnie refundowany.
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

. .
  
 
 
amstaff 

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 38
Skąd: Anglia
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

A faktycznie, jeżeli, żel był niedawno aplikowany to trzeba zastanowić się nad pompką. Jelq za to można robić chyba, chociaż jakieś wariacje tego.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

nie wiem jak działa dokładnie ta technika Macrolane ale skoro pompka podcisnieniem zatrzymuje limfe fe fiucie to nie wiadomo co zrobi z takim żelem...lepiej zapytac sie lekarza który to wstrzyknał...
 
 
QPA4u 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

ten macrolane nie jest taki fajny jak to kazdy pisze zrobiły sie z tego dwa guzy fak objętość wzrasta i trochę zel wypycha wacka ale trzeba go dobrze rozmasowac po zabiegu inaczej zrobi ci sie jak mi. Dodatkowo żel mi ucieka gdzies w dół wiesz to zalezy jak ci wstrzyką ja byłem w poznaniu na ul wyrzyska.
Dzięki za rady jak mi minie zel to kupię tą pompkę. Jak narazie będę prawiczkiem w wieku lat 24 masakra
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 27 Lis, 2012   

Na tej ulicy co napisałeś znajduje sie klinika w której miałem zamiar wykonać ten zabieg,pewnie to ta o której ja myslałem .Niestety ten Dr zmarł niespodziewanie po ciężkiej chorobie co wykonywał ten zabieg.
 
 
QPA4u 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 27 Lis, 2012   

Dokładnie tak zmarł ja wpłaciłem zaliczek na inny zabieg i d.... po ptokach a fajny z niego lekarz był.
 
 
amstaff 

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 38
Skąd: Anglia
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Jak Cie tak boli, że jesteś prawiczkiem to idź do dziwki jakieś ładnej zrób co trzeba ;)
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group