Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Duza Iilosc spermy
Autor Wiadomość
dvdrdl 

Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 26 Paź, 2012   Duza Iilosc spermy

Witam,od dłuzszego czasu(rok,dwa) mastrubuje się po zjaraniu :mrgreen: średnio co 4-5dni,wiadomo iż Marihuana poteguję doznania, wiec w czasie mastrubacji doznaje silnego orgazmu co za tym idzie wielkiego wytrysku..Jednak boję się iż ilość spermy ktora oddaje jest zbyt duża i może mi to zaszkodzić,czy istnieje taka mozliwosc?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Paź, 2012   

jak jestes ujarany to może tylko tylko ci sie zdaje ze jest wiecej :twisted: poza tym jak robisz to tak zadko to musi byc duzo :D
 
 
Mlodyy 

Wiek: 29
Dołączył: 09 Cze 2011
Posty: 29
Skąd: polska
Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

Też myślę że ilość ma przede wszystkim związek z tym że rzadko to robisz. A że miałoby Ci to zaszkodzić, to nie wiem w jaki sposób, możesz wytłumaczyć? Widzisz coś niepokojącego?
 
 
penis.com.pl
bathmate
dvdrdl 

Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

hahaha tez brałem to pod uwage ze spalony poprostu moge sobie wkrecać ze zbyt duzo,ale podczas normalnej masturbacji nie wydzielam tyle spermy,czego sie boje,no nie wiem że marnuje zbyt duzo plemnikow,i moge byc w koncu przez to bezplodny,albo testosteron mi spada i dlatego moze jestem taki zmeczony i ospaly wiecznie..hmm
moze za duzo naczytalem sie portalu onanizmpl.pzdr
 
 
Mlodyy 

Wiek: 29
Dołączył: 09 Cze 2011
Posty: 29
Skąd: polska
Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

Plemniki powstają cały czas i nie masz zandego limitu do wyczerpania. W każdym razie nie zabraknie Ci ich od masturbacji. A co do zmęczenia i hormonów to raczej bym się zainteresował hormonami tarczycy, a nie testosteronem :) Możesz zbadać sobie krew pod tym kątem.
 
 
krokodyl1 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Internet
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

Im więcej tym lepiej , niesamowity orgazm , i satysfakcja że produjesz jej duże ilosci jest najlepszą rzeczą :D
 
 
altracyt 

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

a ja podzielę swoim doświadczeniem. kiedyś chciałem sprawdzić, czy jedzenie żywności o dużej zawartości cynku (bo słyszałem, że do produkcji plemników potrzeba m.in. cynku, selenu) zwiększy objętość wytrysku. no i coś tym jest :D spróbujcie. na pewno ograniczenie masturbacji da efekt większego wytrysku. jeszcze kiedyś słyszałem, że masaż jąder korzystnie też na to wpływa, ale wątpię w to i nie sprawdzałem na sobie.
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Ja naturalnie mam dosyć spory wytrysk, ale jakoś specjalnie się tym nie przejmuje ;)
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Tak samo mam dość sporo spermy :) a po dłuższej absencji to aż taka strasznie gęsta jest :)
 
 
Rimnik24 

Dołączył: 26 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

Też tak mam, że po dłuższym braku masturbacji jest jej więcej.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015   

to raczej normalne, że jest jej więcej, w końcu trochę się jej zdążyło naprodukować.
 
 
Richard von Ul 

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2016   

Ja mam dużo nawet za 3 razem w ciągu 2 godz.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2016   

Richard von Ul, oszczędzasz się jakiś czas? czy tak masz codziennie ?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Richard von Ul 

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

Oczywiście mam przerwy, 2-3 dni, ale nie ma to znaczenia, 2, 3 raz (w ciągu kilku godz) wytrysk jest dość mocny i obfity, na 2 dzień mam tak samo, nie wiem dla czego ale tam mam, taką produkcje). Czasami za 4 razem walnę jak za 1 ).Moja partnerka nie narzeka, zalewam ja całą, jak wyciągnę po stosunku i strzele to brzuch, szyja, twarz włosy w spermie. A czym dłużej (1-2) godz dochodzę to mam mega mocno i dużo.
 
 
karol00 

Wiek: 28
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 171
Skąd: pl
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2016   

Może po prostu masz hiperspermię, czyli zwiększoną objętość ejakulatu. Taka Twoja "uroda" ;) W każdym razie nic groźnego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group