Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     RZECZYWISTE EFEKTY ĆWICZEŃ
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Wto 14 Lis, 2006   RZECZYWISTE EFEKTY ĆWICZEŃ

witam wszystkich!! :D Piszcie jakie odnotowaliscie przyrosty w obwodzie czy w dlugosci.

Ja cwicze ponad tydzien i wczoraj mierzylem go i przybral w obwodzie o jakies 7 - 8 mm, ale niewiem dlaczego nic na dlugosc :?
 
 
krzysiosław

Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 19
Wysłany: Sro 15 Lis, 2006   

Może źle je wykonujesz (te ćwiczenia na obwód) a może poprostu potrzebujesz intensywniejszego treningu....
 
 
krzysiosław

Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 19
Wysłany: Sro 15 Lis, 2006   

Może źle je wykonujesz (te ćwiczenia na obwód) a może poprostu potrzebujesz intensywniejszego treningu....
 
 
penis.com.pl
bathmate
Gość

Wysłany: Sro 15 Lis, 2006   

wiesz ja w sumie to wykonuje cwiczenia na wydluzanie i lekkie pogrubienie, te cwiczenia nazywaja sie SCIĄGANIE PIERŚCIENIA: laczysz kciuka ze wskazujacym w obraczke, sciskasz mocno od jajek i wydluzasz w przód. wykonuje to dziennie po pol godziny :? A moze znasz jakies lepsze cwiczenia?? i moze juz odniosles jakies rezultaty??
 
 
zwierzak

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 21
Wysłany: Pią 01 Gru, 2006   

Od marca '06 udało mi się zwiększyć długość z 14,5 cm do 17. Stosowałem standardowy Plan Ćwiczeń Początkującego + odżywki witaminowe + systematyczny trening + wiara w sukces.
Podejdźcie poważnie do ćwiczeń a efekty będą kwestią czasu.
Wszystkim ćwiczącym życzę dużych przyrostów.
_________________
------------
Poradnik dla początkujących
------------
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   odp

zwierzak napisał/a:
Od marca '06 udało mi się zwiększyć długość z 14,5 cm do 17. Stosowałem standardowy Plan Ćwiczeń Początkującego + odżywki witaminowe + systematyczny trening + wiara w sukces.
Podejdźcie poważnie do ćwiczeń a efekty będą kwestią czasu.
Wszystkim ćwiczącym życzę dużych przyrostów.


Jakie odżywki?
 
 
zwierzak

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 21
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   Re: odp

Strikerx napisał/a:

Jakie odżywki?


Źle napisałem :wink: chodzi o witaminy - A+E, rutinoscorbin plus z cynkiem, wapń.
_________________
------------
Poradnik dla początkujących
------------
 
 
dzafik83

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 6
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

Skad masz w ogole pojecie, ze niby witaminy a + e i rutinoscorbin plus z cynkiem i wapń maja porzadanego wplywa na takie wlasnie sprawki naszych wackow? Pierwsze slysze cos takiego ziom...! Tak od razu, to najbardziej smieszny wydaje mi sie wapn, bo wapn ma wplyw na kosci, a nie na nasze drągi przyrodzenia. Cos w kulki lecisz...
_________________
Dżafik
 
 
zwierzak

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 21
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

dzafik83 napisał/a:
Skad masz w ogole pojecie, ze niby witaminy a + e i rutinoscorbin plus z cynkiem i wapń maja porzadanego wplywa na takie wlasnie sprawki naszych wackow?

Po prostu czytam ulotki z opakowania + ogólnodostępne informacje co dana witamina daje naszemu organizmowi. Polecam taki sposób zdobywania informacji :lol:

dzafik83 napisał/a:
Tak od razu, to najbardziej smieszny wydaje mi sie wapn, bo wapn ma wplyw na kosci, a nie na nasze drągi przyrodzenia. Cos w kulki lecisz...

W kulki lecą goście, którzy zapewniają, że Tabletki Na Powiększanie Penisa naprawdę działają. Wapń działa bardzo dobrze na skórę (miałem z nią problemy), ja stosowałem calcium po prostu jako dodatek (tak poradził dermatolog), wiec najpierw poznaj temat, a potem krytykuj. Bo chyba przyznasz, że skóra jest również na "naszych drągach przyrodzenia?"

To tylko dodatki, jeśli jesteś w temacie to pewnie wiesz, ze nie ma dowodu na to, że jakiekolwiek suplementy przyczyniają się do sukcesu w PP. Ja taką "kuracje" stosowałem z ciekawości, a że miałem dobry wynik, to będę to dla zasady kontynuował.
pozdro
_________________
------------
Poradnik dla początkujących
------------
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

eee, po co Ci wiekszy niz 17 cm. Dla mnie Najlepszą dlugoscia wydaje sie 15-16 cm i nawet nie chce miec powyzej. a Skoro osiagnales juz tak dobry wynik, to po co to kontynuowac, podobno efekty sa trwałe?
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

I w ogole to, zanim rozpocznie sie te cwiczenia powinno sie osiagnac pelen rozwoj fizyczny co? przynajmniej tak by bylo chyba lepiej , czy nie?
 
 
NOWAK

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 43
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

uważam iz te program który jest tu do zaoferownia jest do bani , znam o wiele lepsze i efektywniejsze ćwiczenia na nasze przyrodzenie
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

np?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
max1111

Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 20
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

Na przyklad jakie???
 
 
zwierzak

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 21
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

xxxbamboxxx,

to jest 17 mierzone od kości, jeśli uda się ustukać jeszcze z 2 centy, to dla mnie będzie max.
Efekty są trwałe, ale istotne jest scementowanie osiągniętych wyników - przekonałem się o tym na własnej skórze. Bez tego, kilka miechów temu, już raz straciłem 0,5 cm.
_________________
------------
Poradnik dla początkujących
------------
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group