Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jestem rok po operacji
Autor Wiadomość
JanuszF

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 5
Wysłany: Sro 08 Cze, 2005   Jestem rok po operacji

Prawie rok temu poddałem się zabiegowi wydłużenia penisai musze przyznać że jestem zadowolony. troche mnie zdziwily negatywne wypowiedzi innych facetów, ktorzy poddali sie temu zabiegowi, zwlaszcza informacja o cieciu - ja mam zupelnie inne - poziome, na wzgorku lonowym i praktycznie go nie widac spod wlosow.
Chetnie podziele sie doświadczeniem.
 
 
JanuszF

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 5
Wysłany: Wto 14 Cze, 2005   zabieg

W związku z tym, że dostałem sporo prywatnych emaili z pytaniem o zabieg, klinike i efekty to postanowiłem odpowiedzieć na forum.
Zabieg wykonałem w klinice w Kaliningradzie, klinika nazywa sie Brazylia, New Look jest przedstawicielem tej kliniki w Polsce. Operował mnie dr Piskariew. Cięcie - jak już pisałem, mam poziome około 4-5cm pomiędzy włosami łonowymi więc praktycznie nic nie widać.
W klinice byłem prze tydzień - do mometu ściagnięcia szwów. Po zabiegu nosiłem obciażenie a później kupiłem ekstender i nosiłem przez jakieś 5-6 miesięcy. Efekty to prawie 4 cm w zwodzie, przy czym penis nie stracił nic na grubości. Uważam to za bardzo dobry efekt i naprawde warto było, choć musze przyznać ze miałem stracha.
 
 
Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2005   cena

witam mam pytanie jaka jest cena takiej operacji powiekszenia penisa?dzieki
 
 
penis.com.pl
bathmate
damian1868

Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 6
Wysłany: Pią 15 Lip, 2005   

cennik jest na stronie www.penis.com.pl w dziale klinika
 
 
Gość

Wysłany: Czw 28 Lip, 2005   

WITAM, a ja pytanie mam odnośnie kosztów... ale już po zabiegu, chodzi mi o to czy obciążniki których sie używa po operacji sa wliczone w cene czy należy je zakupić, oraz to urządzonko ekstender ile kosztuje, no i na koniec ile kosztowała Ciebie cała wycieczka do kliniki, bo 850 euro to jedynie koszta zabiegu, a zapewne jest mnóstwo ukrytych kosztów, POZDRAWIAM
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 06 Lis, 2005   

No i temat się urwał???
Sam chętnie dowiedziałbym się co macie ciekawego do powiedzenia na ten temat ;)
 
 
psistojny

Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 5
Skąd: hjkjhk
Wysłany: Sro 14 Gru, 2005   

Powiedzcie mi po co robic sobie operacje na przedłuzenie członka i dodtakowo nosic przez poł roku roznego rodzaju extendery i obciazniki czy nie byłoby lepiej kupic sobie penismaster i w przezciagu poł roku wydłuzyc sobie penisa o minimum 3cm???
_________________
jhjkjhkhkjjjhk
 
 
oli7

Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 15
Wysłany: Sro 16 Sie, 2006   

Nielepiej nalac sobie oleju do glowy wtedy by odeszly te wstretne mysli o tegiej pale.Chlopcy niema sie czym zamartwiac,tak nas Pan Bog stworzyl.
 
 
ic

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 19
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

popieram oli7

nie mam pojęcia czemu tak się tym wszystkim przejmujecie. Mnie martwi tylko zgięcie mojego penisa w dół, przez to trafiłem na to forum, a reszta wymiarów wogóle mnie nie obchodzi, podoba mi się tak jak jest i tyle:)
 
 
JanuszF

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 5
Wysłany: Pią 10 Lis, 2006   

teraz po prawie dwoch latach uwazam ze zrobilem slusznie, moje ego wzroslo tak jak i samokontrola oraz zadowolenie moje partnerki , teraz autentycznie jest zadowolona
wzrasta poczucie wlasnej , nazwe to wartosci i przydatnosci seksualnej
to tak jak by nabyl nowa umiejetnosc , nie jest to zwiazane z niskim poczuciem swojej wartosci przed , chociaz , ale bardziej z instynktem
trudno to okreslic jak macie pytania pytajcie
jak zmienilo sie moje zycie oraz moje zycie seksualne
 
 
Gość

Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

Panie JanuszuF chcialbym sie dowiedziec ile Cie kosztowala ta operacja tzn. wszystko zwiazane z tym ( tj. dojazd , pobyt w klinice po zabiegu itp.).Czy zamknoles sie ze wszystkim w 5 tyś zł ??? Prosze o odpowiedz bo chyba sie zdecyduje na ten zabieg dlatego tez ze nie widze innego sposobu na wydluzenie pena.

Wystarczy mi 2cm czy jest to mozliwe przez ten zabieg w Kalingradzie czy tez to roznie bywa???

Dodam ze uzywam PM juz przeszło 3 miechy i nie widze jakis spektakularnych efektow a uzywam naprawde jak malo kto bo nosze regularnie kolo 8 godz. na dobe.

Panie JanuszuF niech Pan mi odpowie na te pytania poniewaz jest Pan jedyna osobą na tym forum ktora jest po takim zabiegu.Czekam i Pozdrawiam.
 
 
max1111

Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 20
Wysłany: Nie 10 Gru, 2006   

Co sie zmienilo w Twoim zyciu po tej operacji i dlaczego takie zabiegi , masz kompleksy?? Miales???
 
 
bakus87 

Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: poznan
Wysłany: Pon 01 Lut, 2010   jestem rok po operacji

JanuszF, prosze Pana o pomoc bo poznalem fajna dziewczyne zakochalem sie ale roztalismy sie bo ona mowila ze nie satysfakcjionuje ja jako mezczyzna prosze pomoc jak to zalatwioc ta operacje pobyt jakie koszta i wogule ,prosze o meila
_________________
baku
  
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Sob 17 Kwi, 2010   

to ściema i reklama. Moje zdanie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group