Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     90/60/90wymiar idealny???
Autor Wiadomość
Jarecki'ss 


Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 20
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw 22 Lut, 2007   

wydaje mi sie ze wymiar 90/60/90 jest tak naprawde wykreowany przez media uwazam (zreszta pewnie wielu sie ze mna zgodzi) ze kobieta o takich wymiarach jest zbyt wyidalizowana a przez co przestaje byc naturalna a przeciez o to chyba chodzi
 
 
Thomas88


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Hollywod
Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

mój ideał kobiety to Christina Aguilera ale za czasów płyty Strippet czyli jak jeszcze ubierała się tak odwarznie itp. ale teraz tez nie jest niczego sobie tylko ten jej makijaz jak z lat 50 tych :?
 
 
nikita

Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2007   

widze ze faktycznie kobiety zbyt surowo oceniaja mężczyzn nie wierzac im kiedy mówia ze sa piekne.przytylam 20 kg przez ostatnie 3 lata.moj chlopak twierdzi ze jest ok.baa pojawil sie nawet drugi adorator.wiec chyba 90-60-90 to faktycznie przesada.nigdy takich wymiarow nie posiadalam.zawsze mialam w biodrach najmniej metr.w biuscie zreszta tez.i faceta tez zawze mialam.WIEC DZIEWCZYNY NIE PRZEJMUJCIE SIE.
 
 
penis.com.pl
andropenis
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

dobrze jak masz i w biuście i w bioidrach gorzej jakbys miała tylko w biodrach
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
nikita

Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

tak.albo tylko w biuście.mialam kumpelke ktora byla szczuplutka a biust miala niebotycznie wielki i wcale jej nie było do śmiechu.
 
 
Gość

Wysłany: Nie 29 Kwi, 2007   

34c/25/37 rozmiarówka zza oceanu, po polskiemu coś 86C/64/84
Jeżeli się mylę to poprawcie.

Jednym słowem Vida ;) Dla mnie idealne wymiary :)
 
 
tom814 

Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: miasto
Wysłany: Sob 31 Maj, 2008   

mi się mój podoba
 
 
nonie 

Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 63
Skąd: stad
Wysłany: Pon 23 Cze, 2008   

Co do tych całych wymiarów...

Facet nie podejdzie i nie będzie Cię mierzył centymetrem krawieckim, żeby sprawdzić czy pasujesz do jego wymagań ;)

Nie oszukując siebie, facet patrzy na twarz, później piersi, później tyłek (kolejność może być zmieniona haha!). Kobieta musi mieć "to coś", bo nawet najlepsze wymiary świata jej nie zapewnią wygranej pozycji bez ładnego uśmiechu i pięknych oczu.

Pozdrawiam.
 
 
PinkRose 

Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: buch
Wysłany: Sob 06 Gru, 2008   

90/60/90.. i co, ja mam 95/63/92 i odpadam? eh, te wyroby mediów ;)
 
 
defil 

Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 2
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 01 Lis, 2009   

A ja zadam pytanie inaczej - czy ramiona mają mieć większy wymiar od bioder?
Wg najnowszych trendów muszą być o 5% wieksze...
Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
 
 
caparollek 

Wiek: 37
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 02 Lis, 2009   

Jak to mawiają kochanego ciałka nigdy za wiele. Liczy się to co jest w środku a nie opakowanie, choć na nie też zwracamy uwagę
 
 
baltazar 

Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 07 Gru, 2009   

Ja tam preferuję "wiejskie gabaryty" :) (Kobieta przy kości - ale bez przesady)... troszkę w stylu "retro" - w spódnicy, silna - swojska Baba (pieszczotliwie)...

A tak naprawdę - nawet gdyby miała niedowagę - to i tak bez znaczenia. tak jak pisał
caparollek - liczy się to, co jest w środku...
(wątroba, śledziona, kiszka...) :P
 
 
Orman 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 17 Lut, 2010   

Nie ma ideałów. Jakoś tak utarło się, że 90x60x90 to jakieś optimum, taki standard pięknych wymiarów. Tymczasem nie ma na to reguły. Ja lubię kobiety o "kobiecych" kształtach, czyli figura klepsydry - ładnie zarysowany biuścik i biodra plus wcięcie w talii, do tego okrągła pupa i jest dobrze ;) Lubię konkretniejsze kształty, np. moja dziewczyna przy wzroście 161 cm waży 67 kg i dla mnie bardzo dobrze wygląda :)

Jak mawia moja znajoma: "kobieta musi mieć czym oddychać i na czym usiąść" :D
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
alan 

Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 111
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 30 Sie, 2010   

Moja kobieta ma 108/68/92 i jest ok. Tylko ma problemy z kupnem stroju kąpielowego bo majtki zawsze są za duże :lol: :lol: :lol:
 
 
Boski89 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 166
Skąd: Londyn
Wysłany: Sob 08 Sty, 2011   

alan napisał/a:
Moja kobieta ma 108/68/92 i jest ok. Tylko ma problemy z kupnem stroju kąpielowego bo majtki zawsze są za duże :lol: :lol: :lol:


Bardzo "dobre" proporcje - w bioderkach ma sporo (dobrze), wcięcie w talii jest (bardzo dobrze), no i w piersiach dużo... (idealnie!).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group