Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     90/60/90wymiar idealny???
Autor Wiadomość
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   90/60/90wymiar idealny???

Wiec mam takie zapytanko czy wymiary 90-60-90 to naprawde ideał?
jakie macie gusto wiem że każdy może lubic cos innego:)
badzo wiele kobiet stara sie zrobic wszystko by osiagnać takie wymiary (diety,operacje)wszystko po to by podobac sie Wam a czy Wam sie to naprawde podoba??dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi
Paulinka:*
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
BojarAG

Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 21
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Mój ideał to 1234 - 60 - 100 hehe
A teraz serio. Moim zdaniem lepiej mieć jędrne piersi a mniejsze niż np. obwisłe i >90. Tak więc 90-60-90 nie koniecznie jest ideałem..
 
 
Fantom17

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 235
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Wiesz Paulinko...kazdy ma swj wlasny ideal i niekoniecznei mui to byc 90/60/90 .....100/60/95 to moj typ :) (duze piersi +jedrna pupa) a najbardziej lubie dziewczyny z szerokimi biodrami..mmmmmmmm
 
 
penis.com.pl
masturbator
zaciekawiony

Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 11
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Przedewszystkim musi mieć kształty, ale nie być przy tym pulchna. Gdy widzę przesadnie "zadbane" ciało to nie pociąga mnie to. Owszem można popatrzeć na takie szczupłe modelki czy inne ale ja lubię jak mają kształy. Muszą mieć fajne biodra i pupę jak i piersi. W końcu kobieta to kobieta, chcę mieć co dotykać. :) Piersi.. tutaj różnie kiedys nie lubiłem dużych teraz pokochałem, ale mówię tutaj tylko o naturalnych piersiach. Wiem, że wielu osobom nie podobają się za duże naturalne bo są naturalnie obwisłe (trudno, żeby tłuszcz mógł sterczeć...) ale mi to ani troche nie przeszkadza. Po prostu naturalne. Mój ideał to pewnie dziewczyna 160 wzrostu miseczki C. Ale żeby nie było - wcale nie jest tak, że facetowi zależy na wyglądzie laski. Ja powiem od siebie tyle - ważne żeby nie była brzydka. :P Jeżeli jest przeciętna ale w moim guście to bomba. Wiele jednak zależy od charaktertu - wiem, że to takie gadanie ale podam przykład. U mnie w klasie jest taka dziewczyna. Z początku spostrzegałem ją jako nieśmiałą, może nie za ładną z twarzy albo chociaż przeciętną, z nawet fajnym ciałkiem, ale w każdym razie - nie pociągała mnie, ot koleżanka z klasy. Ale gdy ją bliżej poznałem dostrzegłem to piękno (wewnętrzne) dzięki czemu stała się o wiele piękniejsza również fizycznie. Do dziś uważam, że jest piękna i zdarza mi się o niej myśleć. Inne przygłupy z mojej klasy też to zauważyli ale z pewnym opóźnieniem. :) Wiem, że się rozpisałem tak, że mało konkretów a jeszcze mniej osób to przeczyta :D . Jak będę miał coś konkretniejszego to zarzucę. Pozdro dziewczyny. 8)
 
 
krzysiosław

Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 19
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006   

Mi to tez jest obojętne. Nawet lubię jak partnerka ma małe piersi. Nie wiem czemu ale mnie to podnieca. Więc uważam że nikt nie powinien ingerować w nature, bo to zbędne.
 
 
cocaine

Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 49
Wysłany: Wto 14 Lis, 2006   

Ja wole raczej też o krągłych kształtach, ale dosyć proporcjonalne. ten ideał 90-60-90 jak dla mnie jest pic na wode i większość z kobiet startujące na miss świata nie podoba mi się. :D Jak dla mnie takie idealne ciało(ja kto jest kreowane) jest poprostu nudne. :D A najgorsze są niektóre modelki, które są tak przeraźliwe chude, że można im żebra policzyć i to jest właśnie odrażające :cry:
 
 
biggi82

Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 90
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

Mój ideał to moja Miśka...
Bez zarzutu. Szczupła, zgrabna, urocza we wszystkim... wspaniały uśmiech i piękne spojrzenie...
I basta!
_________________
Gdy Ona mnie całuje w szyję... ;)
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

biggi82 napisał/a:
Mój ideał to moja Miśka...
Bez zarzutu. Szczupła, zgrabna, urocza we wszystkim... wspaniały uśmiech i piękne spojrzenie...
I basta!

szczupła zgrabna można interpretowac różnie mógłbys podac jej wymiary????
biust talia i biorra to mnie interesuje :)
dziekuje z góry :) :*
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

tylko moj skrbek :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

harold mckee napisał/a:
tylko moj skrbek :)

to znaczy że swój skarb czyli sekrecik czy twoja kobieta jest idealna??? napisz wymiary bylam ciekawa jakie babki faceci lubia a tu prawie nic sie niestety nie dowiedzialam :( jak każda kobietka mam troszke kompleksów nieraz chodz na ogół jak ktos sie pytam jaka jestem to mówie że zajebista i skromna oczywiscie:) moim zdaniem jestem za gróba ale chlopaki z którymi bylam lub krecilam i przyjaciele tak nie uważaja!!! i dlatego chce sie dowiedziec jak to obcy ludzie widza :) prosze pomużcie!!!!!!!!!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

szczerze ? :D to ja nawet nie wiem jakie ona ma wymiary... jest poprostu idealna ... !
_________________
zawsze do usług ...
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

harold mckee napisał/a:
szczerze ? :D to ja nawet nie wiem jakie ona ma wymiary... jest poprostu idealna ... !


to jak możesz dowiedz sie dla mnie albo jak wiesz to tak mniej wiecej okresl znasz jej rozmiar stanika? majtek? jaka jest w talii?ma płaski brzuch umiesniony czy może jest na czym główke położyc i co pocałowac??
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

jest plaski i jest co pocalowac :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

harold mckee napisał/a:
jest plaski i jest co pocalowac :)

cos czuje że sie nie dogadamy bo dla mnie albo jest płaski albo jest co pocałowac ale dobra to nie ma sensu ..... ale mam nadzieje że sie dowiesz i mi napiszesz :)pozdrawiam :) :*
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

nie ma idealnych wymiarów, kazdy jest inny i kazdemu odpowiada co innego, jedni lubią szczupłe, z malymi tyleczkami, drudzy lubią takie bardziej przy kosci z pulchniejszym tylkiem, kazdy jest indywidualistą ;p
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group