Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Niepełnoletni na forum .

Czy jesteś za obecnością niepełnoletnich na forum?
tak
50%
 50%  [ 7 ]
nie
50%
 50%  [ 7 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
adamos234 

Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 6
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

Jeżeli na forum wchodzą dzieci poniżej 12 roku życia, to raczej znaczy że mają jakieś problemy w domu. Wiecie: patologia itd. Oczywiście nie mówie ze każdy...
 
 
Wtajemniczony 

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 142
Skąd: Na skrzyżowaniu
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

xxxxxxxxxxx
  
 
 
karol00 

Wiek: 28
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 171
Skąd: pl
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

Moim zdaniem nie trzeba mieć tych 18 lat, żeby mieć co nieco poukładane w głowie. Co prawda to prawda - dużo jest osób, które swoimi wypowiedziami mogą zwalić z krzesła, ale tacy ludzie byli, są i będą.
Pzdr
Ps. Sam mam 14 urodziny w kwietniu ;)
 
 
penis.com.pl
bathmate
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

A jeśli 16;17 latek ma problemy,jakeś wątpliwości itp.To co ma nie zajrzyć na to forum?
Ja uważam że może oby nie żyć w niepewności lub zmartwieniu ża z nim coś nie tak .Starsi powini za to odpowiedzić z powagą i zgodnie z posiadanym doświadczeniem lub wiedzą.A jesli żartuja to powinni to zaznaczyć.A czasami i 15latek jest prawie fizycznie dorosłym męszczyzną i dziwi go co z jego organizmem dzieje się od jakiegoś czasu.Dobrze jak może porozmawiać z ojcem,a jeśli nie to co zwierzy sie równolatkowi i jesli trafi na niedojrzałego emocjonalnie to wted narazi sie na podśmiewki kolesi.
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

Masz rację Hubertttus ale tu głównie chodziło o przypadki 11, 12, 13 i 14 latków. Uważam, że jednak dla nich to jeszcze nie jest miejsce.
Też wierzę w ten magiczny próg 15 lat.
_________________
PZDR BASF
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Pon 29 Gru, 2008   

BASF napisał/a:
Masz rację Hubertttus ale tu głównie chodziło o przypadki 11, 12, 13 i 14 latków. Uważam, że jednak dla nich to jeszcze nie jest miejsce.
Też wierzę w ten magiczny próg 15 lat.

Dokładnie tak.
 
 
lalala80

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 43
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

Ja sam na tym forum byłem nieletnim uczestnikiem. ale teraz moim zdaniem nie stanowią oni większego problemu, co więcej grupa homofobów których większość postów to mało rozgarnięte wypowiedzi na temat homoseksualizmu. Kolejnym argumentem jest ta że nie ma możliwości w pełni ich z tego forum wyrzucić. A trzecim argumentem jest jednakże ilość pytań zadawanych przez niepełnoletnich - oczywiście większość z tych pytań przewijała się już przez to forum ale chciałbym zaznaczyć jakich wyczerpujących odpowiedzi udzielamy tym młodym ludziom :idea:
 
 
limako12 

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 19 Sie, 2009   

Mi to obojetne czy nieletni tu beda czy tez nie bo jam nim jestem;p
_________________
nie hetero-nie homo
 
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

Hm, może troszke odgrzebuje ale..

Sam jestem osobą niepełnoletnią, i jestem za tym, aby forum dla takich osób nie było zamykane!
W większości pomaga ono, w wielu problemach m.in dorastanie etc.
O takich sprawach trudno jest powiedzieć nastolatkowi w życiu realnym, rodzicom, lekarzowi czy innej osobie choć troche bardziej poinformowanej od nas, a tutaj? Każdy jest anonimowy (prawie) może opisać swój problem, uzyskać pomoc bez żadnych tego konsekwencji.

Biorąc m.in mój przypadek, gdzie jakby nie to forum, z moim małym mogło by być kiepsko ;) . A tak,to dzięki szybkiej interwencji użytkowników jest ok.

Zatem...najlepiej, niech pozostanie tak jak jest.

Pozdrawiam.
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
syzrk 

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 30
Skąd: katowice
Wysłany: Sro 28 Paź, 2009   

Nieletni NIE próg 16
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group