Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dylemat-wyspka(nie pisac ze sa podobne topici)
Autor Wiadomość
Gs11

Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 2
Wysłany: Pią 27 Paź, 2006   Dylemat-wyspka(nie pisac ze sa podobne topici)

Witam.Przede wszystkim licze,ze ktos powanie podejdzie do mojego problemu i nie bedzie pisal lakonicznych odp,ze podobne tematy juz byly,bo kazdy jest inny i kazdy do tych spraw inaczej podchodzi.

Od okola poltora tygodnia mam na napletku mala wyspyke,ktora uwidacznia sie w postaci malych czerwonych kropek,skora schodzi czasem faldami-:Zapalenie żołędzi i zapalenie napletka: Symptomy to miejscowe podrażnienie, pieczenie i czerwona wysypka. Czasami też skóra schodzi płatami. Stan ten mogą powodować bakterie i drożdże z rodzaju candida. Zapalenie częściej występuje u starszych mężczyzn i chorujących na cukrzycę. Zapalenie żołędzi jest zaraźliwe i może być przekazywane przez kontakt seksualny. Leczy się je odpowiednimi kremami przeciw mikrobom.http://www.penis.com.pl/content.php?id=402.

Nie wiem czy to cos powaznego czy tylko zwykla infekcja bakteryjna.Przypuszczam,ze wyspyka moze byc spowodowana szkolna ubikacja(siedlisko bakterii),a konkretnie nie umyciem rak,a pozniej masturbacja w domu.Nie wiem czy jeszcze czekac,czy isc do zwyklego lekarza a moze do specjalisty uruloga?
AHA:18 LAT,ZAKAZENIE DROGA PLCIOWA NIE WCHODZI W GRE
PROSZE PORADZCIE COS
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 27 Paź, 2006   odp

Do lekarza możesz iść zawsze...przydałoby się foto...
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pią 27 Paź, 2006   

dokladnie zgadzam sie z przedmowca, przedwszystkim to fotka.
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
andropenis
Joe_Kos

Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 102
Skąd: Z Kądowni
Wysłany: Pią 27 Paź, 2006   

lekarz chłopie, i to migiem
_________________
Co ma być to będzie, I trzea sie z tym zmierzyć
 
 
Gs11

Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 2
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

Joe_Kos-jaja se robisz czy co?moze troche bys jasniej powiedzial o co ci chodzi,bo nie wiem czy zartujesz,czy masz jakies powazne uwagi na ten tamat.Jak tak to troche jasniej prosze
 
 
Joe_Kos

Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 102
Skąd: Z Kądowni
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

chłopie jest wiele for które służą robieniu se jaj, a to nie jest jednym z nich

jak masz wysypkę, i przypuszczasz, ale nie jestes pewien co do jej powodów, to lekarz powinien Ci w tym pomóc, i to jak najszybciej,
_________________
Co ma być to będzie, I trzea sie z tym zmierzyć
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

[quote="Gs11"]Joe_Kos-jaja se robisz czy co?moze troche bys jasniej powiedzial o co ci chodzi,bo nie wiem czy zartujesz,czy masz jakies powazne uwagi na ten tamat.Jak tak to troche jasniej prosze[/quote]

Perspektywa pójścia do lekarza jest tak okropna że myślisz że to jaja? Jak nie chcesz żeby ci usechł i odpadł ( uwaga na dywan bo może sie wcześniej kruszyć ) to radzę lecieć do lekarza...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group