Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Blacy żołądz
Autor Wiadomość
romeo-romeo

Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 1
Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   Blacy żołądz

Witam wszystkich ... Mam pewnien problem z penisem. Od jakiegos czasu widze , ze moj zoladz jest w kilku miejscach czerwony i lekko mnie boli. Mam taki dyskomfort, czuje penisa w slipkach, a wczesniej tego nie bylo. Chce powiedzec , ze nie mialem zadnych kontaktow sexualnych, ale nie powiem , zebym sie sam nie zabawial , czyli onanizuje sie. Teraz nawet i to ograniczylem , bo zamiast przyjemnosci , odczuwam lekki bol. Chce powiedzec , ze nie mam zadnych wypryskow, babli itp. To jest zaczerwienienie w kilku miejscach i bolace.

Dodam moze , ze proba samodzielnego leczenie nie przynosi efektow. Czasem smaruje zoladz mascia ALANTAN PLUS,i czuje duza ulge , ale jak tylko przestaje smarowac wszystko powraca. Grzes przeczytalem , ze dobra profilaktyka jest pice wapna , dlatego od wczoraj zaczolem pic wapno 3 x dziennie. Moze i to cos pomoze.

Jesli tu zaglada jakis urolog , lub dermatolog , to bardzo prosze o porade. Ja wiem , ze lekarze za porady biora pieniadze, czyli trzeba isc do dermatologa i tam sprawe naswietlic w gabinecie, ale zanim tam pojde ( trzeba odwagi ), to moze jakis dobry lekarz zeche mi w dwuch slowach cos poradzic. Bede bardzo wdzieczny za wszelka odpowiedz na moj pierwszy post.

Chce nadmienic , ze to , ze zaczolem szukac pomocy w internecie , wskazuje na to , ze zaczolem to traktowac bardzo powaznie, i potrzebuje jakiejs pomocy porady. Wizualnie penis wyglada normalnie, ale czuje lekki bol tych miejsc czerowonych , ktore znikaja po zastosowaniu masci ALANTAN PLUS,ale jak przerywam smarowanie , problem powraca.

Pozdrawiam

romeo
 
 
Joe_Kos

Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 102
Skąd: Z Kądowni
Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

No hej kolo,

Nie ma rady - musisz iść do lekarza. I to nie dermatologa tylko urologa. Samoleczenie tu nic nie da, nie ma co próbować.Traktujesz to poważnie- bardzodobrze. Tu nie chodzi o ucho czy palec u nogi tylko Twojego kolesia, który musi być sprawny przecież przez cale życie. Nie wstydź sie i nie bój. Zarejestruj sie u przychodni i idź do urologa. Będziesz wiedział co i jak. I tyle. I nie pij 3x dziennie tego Ca, bo to też ci może w duzych dawkach szkodzić

pozdro
_________________
Co ma być to będzie, I trzea sie z tym zmierzyć
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pią 20 Paź, 2006   

tylko urolog..
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group