Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Bardzo ważne!!
Autor Wiadomość
Baal Numez 

Wiek: 31
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Pon 28 Sty, 2008   

Pierwszy wytrysk miałem w 4 klasie podstawówki na zielonej szkole. Waliłem na łóżku kolegi i oglądałem telewizję (tylko z jego łóżka komfortowo było widać telewizor) i nagle spuściłem mu się na poduszkę. Chłop się na mnie rzucił, a ja byłem rad, że najwcześniej dojrzałem.

2. Ja też po jakimś czasie po waleniu idę sikać . To chyba normalne...
 
 
On19!!!!!!! 

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 22
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008   

tak to jest normalne poniewaz podczas podniecenia zwieksza sie parcie na mocz czyli chce nam sie sikac:D
 
 
espinho 

Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Krakow
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

Yo :) Ja tez mam 15 lat i nie mam raczej problemu z wytryskiem.Martwi mnie tylko to,ze po uniesieniu jezeli dalej sie masturbuje to leci mocz(pod wiekszym cisnieniem ofc) ale przezroczysty tak jakby :P Czy to normalne,ze tak szybko po wytrysku zaczyna leciec mocz?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
paszczaktychy 

Wiek: 33
Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 32
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

Heh waliło sie z kuzynem czasem, jak miałem 13 lat, pierwszy wytrysk w wieku 12. Bardzo sie zdziwiłem jak mi sperma wyleciała, nawet zadowolony bylem. Pamiętam jaki mój żołedz byl podczas orgazmu wrażliwy na dotyk. Raz kuzyn zamiast spermy wydalił mocz podczas orgazmu, na dodatek mnie posikał. Porpostu sie przeziebil, nerki za duzo zimna nałapały i taki skutek hehe.
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

"Raz kuzyn zamiast spermy wydalił mocz podczas orgazmu, na dodatek mnie posikał. Porpostu sie przeziebil, nerki za duzo zimna nałapały i taki skutek hehe." - %-) boze jak dobrze ze ja nie mialem takich przejsc w dziecinstwie %-)
 
 
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

hehe dobrze że nie każdy ma takie przygody :wink:
 
 
mmc 

Wiek: 33
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 82
Skąd: nikąd
Wysłany: Czw 21 Lut, 2008   

ja tam bym nie walił konia z kuzynami jak coś to z jakimś kolegą może ale to nie wiem jak by mi ktoś zaproponował to chętnie ale jak nikogo bym sie o to nie spytał
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group