Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     spodziectwo a sex
Autor Wiadomość
pee 


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Sro 11 Paź, 2006   spodziectwo a sex

przeszedlem w dziecinstwie zabieg usuniecia spodziectwa moj penis jest teraz znacznie mniejszy, mam dziewczyne i nie wiem czy bede w stanie jej dogodzic:( pomozcie! czy to BARDZO wplywa na jakosc sexu?? BARDZO kocham ja i nie chcialbym jej stracic.......ona wie o tym i zaakceptowala ale boje sie ze moj maly wypadnie slabo......poradzcie ....
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Paź, 2006   

Ja jestem po spodziectwie i poza kilkoma bliznami wszystko jest normalnie i sprawnie, jak u każdego innego.
 
 
Horst

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 1
Wysłany: Sro 20 Gru, 2006   

Też przeszedłem w dzieciństwie kilka operacji na spodziectwo (przy okazji pozdrawiam prof. Borówkę-niech Pan błogosławi jego złote ręce), mam dziewczyne, i ona jest zadowolona z naszego seksu. Nie ma co się bać! Jeśli dziewczyna kocha i jest mądra, wszystko bedzie ok!
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
mobil:)

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

Sie ma chłopaki ! jak pewnie się domyślacie - mam spodziectwo ! Jest to coś pomiędzy spodziectwem żołędziowym, a wieńcowym. Nie miałem operacji!
Mam 23 lata, do niedawna nie uprawiałem seksu choć nie jedna ciągnęła mnie do łóżka :) (jestem przystojny - nic dziwnego :P ). Ehhh ależ to było krępujące kiedy musiałem im odmawiać i wymyślać jakieś zręczne wymówki, tak aby nie pomyślały, że coś jest ze mną nie tak :/ . Niedawno poznałem dziewczynę. Jest ładna, ma zgrabną figurę i świetny charakter. Zakochałem się :D drugi raz w życiu... i pomyślałem, że tym razem nie pozwolę aby miłość mi uciekła, że przynajmniej spróbuję ją przy sobie zatrzymać, że może mnie zaakceptuję takim jakim jestem. Ahhh ależ ciężko było mi się przełamać żeby wyciągnąć przy niej ptaka :| ale nie wytrzymałem i przełamałem się. Noi zaakceptowała... jest wspaniale kochamy się ile wlezie i na wszystkie możliwe sposoby. Sex jest zajebisty ! (gorąco polecam ;) )
Może tym postem kogoś zdołowałem, ale mam nadzieję, że większość z was zmotywuje nim do działań !! PANOWIE pyty w górę i na laski ! A jak któraś was wyśmieje to zmieszajcie ją z błotem za to, że jest bezuczuciową szmatą !
Pozdro bracia :D powodzenia !
 
 
aguska
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Cze, 2007   

witam :) moj facet rowniez mial ta wade... jednak dla nas to zaden problem :) kochamy sie czesto... naewt bardzo ;) i jest wspaniale 8) co prawda na poczatku chyba sie krepowal,ze jest roche 'inny',ale KOCHAM GO takiego jaki jest, wiec nie matw sie na zapas :) jesli dziewczyna naprawde cos do Ciebie czuj,to nie musisz sie martwic, bo to nie jest prolem :) pozdrawiam i zycze udanych stosunkow ;)
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Pon 17 Gru, 2007   

No wiadomo każdy z nas chciał by się przełamać, ale ze sprzętem 11cm to wiesz :( ,ale kiedyś trzeba będzei zrobić ten pierwszy krok. Pozdro
 
 
tolek24

Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 12
Wysłany: Sro 02 Sty, 2008   

Witam
Chciałem sie spytać o reakcje kobiet jak zobaczyła waszego penisa po operacji, bo wiadomo że jakieś blizny pozostają.
Część osób pisze że ma spodziectwo ale nie miało operacji, mi chodzi o wypowiedzi tych po operacji, jak byłą reakcja bo wiadomo ze dla faceta to bardzo krępujące.
Pozdrawiam
 
 
pee 


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Pią 11 Sty, 2008   

Moja obecna narzeczona widziala mojego, ktory jest po operacjachi ma troche blizn ale wyglada bardzo ok. Jej reakcja? uwaza ze jest cudowny i nie odbiega od normy no moze poza rozmiarami, ktore u facetow ze spodziectwem waha okolo 10 cm. Mimo to przerazenia czy innych negatywnych reakcji nie bylo:)
Dzieki niej jestem z niego dumny, bo ona jest z niego dumna!:)
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Witam.Tylko wiecei kazdy tak mowi bo spotkal "normlana dziewczyne ".BO sam wiem ze dla nietkorych jest to temat do wysmiewania i nie chodzi tez akurat tutaj o moja osobe .Gdy stanie mierzy z 11 cm dlugosci i 12 w obwodzie :( mysle ze to malo i wstydze sie tego.Takze obawiam sie reakcji jesliu chodzi o plec piekna ;p I mam problem poniewaz majac dziewczyne. i przebywajac znia dzieja sie dziwne rezczy> mozemy tylko siedziec i byc przytuleni i wyplywaja plyny z czlonka i robi mi sie mokro w majtach ;/ okropna rzecz macie jakas rade na to ?
_________________
jordan23
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Aleś Jordan23 wymyślił chyba każdy facet tak ma z tym wypływaniem podzczas podniecenia.
 
 
pee 


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

hehhee, Jordan, to tak zawsze jest, jak zaczynasz... :D jak to sie mowi: gdy glodny chleb widzi, to mu slinka cieknie. Troche pozyjecie razem, pokochacie, poseksicie, i problem minie. Twoj organizm przywyknie. Nie bedziesz tak bardzo i nerwowo podniedcony. Sytuacja ta jest dla Ciebie nowa. I tyle. Życze powodzenia w namietnej walce z ta przypadloscia: 8)
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

hubertus ale chyba przytulajac sie do dziewcyzny nie ma sie tego !! ??
_________________
jordan23
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Pią 01 Lut, 2008   

Ależ Jordan przecież to nie jest mocz,czy ejkulat a tylko śluz przed ejkulacyjny,i tak podniecony facet (a jak sie przytularz to masz prawo sie podniecić) czy podniecona kobieta staje sie wilgotny.Ma to za zadanie oczyścić drogi moczowe na wypływ nasienia i nawilrza narządy do prokreacji.
 
 
penis.com.pl
masturbator
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 01 Lut, 2008   

Nadal mnie nie rozumiesz.Wysztko wiem tylko mi chodzi o to ze obojetnie kiedy sie zblize do dziewczyny tak mam ;/ Moze na cpzoatku nei ale gdy dluzej jestem przytulony albo cie calujemy. A to nic przyjemnego.I mysle ze ta operacja napewno na to ma jakis wplyw
_________________
jordan23
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 13 Mar, 2011   

Też przeżyłem spodziectwo. Na ten temat sex po spodziectwie moja odpowiedź jest w podpisie, jeśli laska zacznie się śmiać to należy jej powiedzieć pare słów że nie ma serca i tak na prawdę nie kocha. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group