Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Niepokoję się!
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Pon 09 Paź, 2006   Niepokoję się!

Słuchajcie, wczoraj wieczorem przy myciu, kiedy się wycierałem, zauważyłem jakbym miał coś dodatkowego koło lewego jądra. Nie boli a ni nic, tylko się mocno przestraszyłem! W dotyku to wygląda jak jakaś maź, jakby coś wodnitego... Nie wiem co to jest. Mam 15 lat. Nie chcę iść narazie z tym do żadnego lekarza, bo się boję, co to może być. Nie wiem czy mówić rodzicom o tym... Czy ktoś z Was takie coś miał i czy to się wchłonie na przykład? Albo czymś smarować, coś przykładać... powiedzcie! Please!
 
 
Gość

Wysłany: Pon 09 Paź, 2006   

Słuchajcie, a czy może to być na przykład najądrze, jakoś tam poukładane czy coś?? No nie wiem, kurcze! Pomóżcie, ale nie od razu do lekarza....
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pon 09 Paź, 2006   

nie wiem za bardzo co to moze byc moze wrzuc fotke ;> ? nie wiem jak Ci pomoc .. a czemu boisz sie isc do lekarza ? ;> moze w ten sposob twoje problemy znikna ... ?
 
 
penis.com.pl
masturbator
Gość

Wysłany: Pon 09 Paź, 2006   

Boję się iść do lekarza, bo jakoś tak dziwnie kurcze... a nie wiem jak o tym mamie powiedzieć :( To nie boli a ni nic, nawet tego nie widać za bardzo, ale tam coś jest...
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pon 09 Paź, 2006   

moze poprostu tak ulozyly Cie sie pozostalosci po rozwoju jader ? ;> tak zwane przydatki na worku mosznowym ? moze zaczyna Ci sie skrecac .. nie wiem .. ja bym poszedl do lekarza .. na Twoim miejscu.

pozdrawiam.
_________________
zawsze do usług ...
 
 
myzik

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 7
Wysłany: Wto 10 Paź, 2006   

Najprawdopodobniej są to żylaki najądrzy - nigroźne, ale w razie bólu, trzeba przeprowadzić prawie bezbolesny zabieg. Ale lepiej zgłosić się do lekarza...
 
 
kasiunia

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 7
Wysłany: Wto 10 Paź, 2006   

dobrz ze ja nie mam tego problemu. bo nie mam jader !!! hehe
_________________
:) :)
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 10 Paź, 2006   

ale ty masz okres :] wierz mi ze to bardziej klopotliwe niz .. jakies tam zylaki ;O :D
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Gość

Wysłany: Sro 11 Paź, 2006   

W ogóle mnie to nie boli i wygląda to najądrza, tak jakby się przesunęły gdzieś... kurcze, no nie wiem. Od wczoraj mam też w drugim jądrze.Nie boli w ogóle, jądra mi bardziej wiszą.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 11 Paź, 2006   

to idz do lekarza i bedziesz wiedzial .. moze da Ci jakies masci na to .. rob cos .. :wink:
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group