Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy jeszcze chwila i doszedlbym ?
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Nie 17 Wrz, 2006   Czy jeszcze chwila i doszedlbym ?

mam prawie 13 lat dzis sa zaczalem masturbowac konika noi takk bije i bije penis zacczal mi sie robic czerwony noi nagle zachcialo mi sie sikac i po chwili przestalo czy to mogl byc wytrusk czy oddanie moczu ? po chwili jak przesytalo mi sie chciec niewiem czego (wytriskiwac czy szczac) przestalem ujezdzac mego ogierka noi niewqiem czy jescze chwila i doszlo by do wytrysku ile trzeba mniej wiencej w tym wieku bic zeby cos polecialo ?
 
 
okmokm

Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2006   

skoro masz dopiero 13 lat to dam Ci radę: nie wchódź w tematy masturbacjji bo nawet się nie obejrzysz a bedziesz uzależniony, a z tego na prawdę trudno wyjść, gorzej niż z alkoholizmu, to jak narkotyk im więcej zażywasz tym bardziej się uzależniasz, wyniszczy Ci psychikę i pozostawi trwałe rany w jej wnętrzu.
_________________
Onanizm.pl
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2006   

[quote="okmokm"]skoro masz dopiero 13 lat to dam Ci radę: nie wchódź w tematy masturbacjji bo nawet się nie obejrzysz a bedziesz uzależniony, a z tego na prawdę trudno wyjść, gorzej niż z alkoholizmu, to jak narkotyk im więcej zażywasz tym bardziej się uzależniasz, wyniszczy Ci psychikę i pozostawi trwałe rany w jej wnętrzu.[/quote]
Nie słuchaj okmokma bo gorszej bzdury świat nie słyszał...
Ile minut trzeba sie masturbować zeby coś poleciało? to zależy od organizmu... Jeśli robiłeś to węcej niż 5 min i nic to daj sobie narazie spokój... Poczekaj z 2 lata i będziesz dochodził po min :wink:
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
penis.com.pl
masturbator
Gość

Wysłany: Nie 17 Wrz, 2006   

dzieki przed chwila zaczalem se znowu masturbowac noi nieliczylem ile to robilem ale mialem po chwili jakies dziwe uczucia jakby brzuch mnie przez chwile rozbolal jak przestalem to przestalo jak zaczalem to po chwili znowu i tak musialem przestawac bo takie dziwne to bylo (nie umiem wytlumaczyc chyba orgazm) zajebiste to bylo uczucie :P i po chwili niespodziewanie jakas kropelka zaczela mi sie slizgac po penisie dotklem byla kleista i przezroczyta chyba osiagnalem sukcjes po jakis 2min znowu czazalem ale jz nic niewiem czemu ani orgazmu ani nic :p
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006   

Jeśli jakaś kropelka wypłyneła i była kleista znaczy sie że miałeś ejekulacje (czyli wytrysk ale tego słowa raczej nie można porównać do wypłynięcia kropelki :P ) co nie oznacza że miałeś orgazm bo orgazm to silne uczucia towarzyszące wielkiemu podnieceniu i ejekulcji ale nie odwrotnie... przynajmniej nie zawsze...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
timon18

Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 6
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2006   

a ja juz od pierwszego dnia wiosny tego roku mam orgazm z miesiaca na miesiac coraz lepszy!! :lol:
 
 
grzesiek_19 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 49
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2006   

Gratuluję.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2006   

ej .. 13 lat to jush odpowiedni wiek ;p z tym ze nie mozesz liczyc od razu na widok spermy ;] hehe narazie musisz sie chhyba zadowolic fajniusim uczuciem ;p ;)

wiesz to wiaze sie z tym ze pozniej bedziesz musial to robic kilka razy dziennie ;] hahahaha xDDD

ja wlasnie od 3 miechow ... probouje sie ogarnac .. ;] bo za duzo ;)
 
 
BartekP

Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: Jaczków
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   Walenie konika

Ja walę konia codziennie i nic mi w tym nie przeszkadza.
Mam orgazm :lol: itd.
_________________
Bartek
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Paź, 2006   

Heh Wacuś, tak jakbym czytał o swoich własnych eksperymentach kiedy miałem 13 czy 14 lat :) Minęły już 4 lata, a do tej pory pamiętam te pierwsze zabawy sobą i zastanawianie się, czy to już to czy jeszcze nie :)
 
 
Gość

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006   

były czasy..:P nie trzeba bylo chlapać:)
 
 
lalala80

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 43
Wysłany: Sro 18 Paź, 2006   Ja też

Słuchajcie ja też walę sobie konika doś często i z każdego miesiąca tekichkropelek jest coraz więcej są one coraz bardziej lepkie :-D i jest więcej na szczęście uwielbiam to takie zajebiste odczucie a jakie to dobre
 
 
Gość

Wysłany: Sro 18 Paź, 2006   

Wacku13 jesteś już w odpowiednim wieku by zacząć walenie konia, ja też zacząłem gdy miałem 13 lat i do tej pory sprawia mi to przyjemność, a od tamtego czasu mineło już 5 lat. Wiadomo że masturbacja wciąga, staje się jak nałóg, bez którego nie można żyć, ale dzięki niej można się odprężyć, wyluzować i przeżyć super wrażenia.
Ćwicz a dojdziesz do wprawy
 
 
penis.com.pl
andropenis
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group