Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     duzy problem z penisem
Autor Wiadomość
ozzy28

Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 2
Wysłany: Sro 13 Wrz, 2006   duzy problem z penisem

Witam otoz mam duzy problem. Na penisie wyskoczyly mi kiedys "placki" z ktorych po umyciu zeszla wierzcznia warstwa i byly bardzo czerwone bylo ich kilka. poszedlem do dermatologa wenerologa dal mi masc smaruje i powoli zaczelo schodzic ..poszedlem na wizyte kontrolna wciaz majac te plamki jednazke zdecydowanie mniejsze. dostalem inna masc azeby szybciej zeszlo .... no i prawda zeszlo. Jednakze jakis okres czasu pozniej (patrz teraz sie z tym borykam) Mam na zołedziu glownie po stosunku lub po zabawie z wackiem takie krostki ala "ranki" bardzo male ...ktore pozniej sa prawie niewidoczne. Oprocz tego na samym koncu zoledzia pojawila sie plamka taka jak te co byly wczesniej(tylko jedna) bardzo mocno czerwona -blyszczaca ... dodatkowo zaraz obok na trzonie jest podobne zaczerwinienie ....co to mzoe wszystko byc ...?? gdzie sie z tym udac ...? Moge do ginekologa ? czy lepiej do kogos innego? (urolog?)
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 13 Wrz, 2006   odp

Urolog...
 
 
archie480 

Dołączyła: 10 Wrz 2006
Posty: 21
Skąd: LoLing
Wysłany: Sro 13 Wrz, 2006   

:lol:
  
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
aaa17
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006   

ja skolei mam problem ze wzwodem nigdy mi niestanoł do końca co mam robić bo niewiem pomocy prosze !!
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2006   

aaa17 napisał/a:
ja skolei mam problem ze wzwodem nigdy mi niestanoł do końca co mam robić bo niewiem pomocy prosze !!


sproboj kiedys zrobic to do konca ;] w zaleznosci ile masz lat ;p ;> hehe jesli zobaczysz sperme ;O heh pozniej powinno byc ok ;p a jesli nie masz jeszcze wytrysku .. to poznasz napewno kiedy koniec ;D - fajniusie uczucie ..

co do tego drugiego .. - polecam urologa ;p
 
 
aaa17
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Wrz, 2006   

dzięki za porade chyba będe musiał tak zrobić pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group