Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Phallosan - pytania
Autor Wiadomość
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   Phallosan - pytania

1. Pytanie odnośnie 'vacuum bells' oraz 'stretch condoms', które są łączone razem w Phallosanie. Podobno można łączyć różne rozmiary tych narzędzi czyli vacuum bell o rozmiarze L (Large), z condomem o rozmiarze M (Medium). Czy ktoś używa phallosana i robił takie 'kombinacje'?
Tutaj to jest opisane:


2. Gdzie można zamówić części zamienne do tego Phallosana?
Na forum anglojęzycznym jeden użytkowinik phallosana napisał, że te 'stretch condoms' po 3 miesiącach ten
kondom mu się trochę rozciągnął (I am in my 3rd month and I think I will replace mine next month as the silicone condom has stretched out a bit over time.) więc chciał zamówić nowy. Chciałbym wiedzieć gdzie i jak można zamówić wspomnianą część zamienną (czyli ten stretch condom) jak i inne części - jakby powiedzmy z czasem i mi się ten 'stretch condom' w określonym rozmiarze który będzie mi pasować zbyt rozciągnął i trzeba by było zamiennik znaleźć.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

przyslą bez problemu :twisted:

co do kombinowania z rozmiarami to kwestia indywidualna i metoda prób i błędów...powodzenia :twisted:
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

No właśnie - ale nie uważasz, że polska wersja tej strony (phallosan.pl) jest jakaś trefna ? Nawet nie mogli tłumacza znaleźć. Podejrzanie wygląda.

Jeśli bym zamawiał to poste restante - czyli zamiast swojego adresu wpisałbym adres urzędu pocztowego - tylko ciekawe gdzie tam wpisać to haslo: POSTE RESTANTE

[ Dodano: Nie 15 Lip, 2012 ]
Fred - gdzie kupiłeś swojego phallosana - przez tą stronę -


Jeszcze napisz czy trudna jest ta cała procedura zakładania i czy ta gruszka jest głośna czy można dyskretnie w nocy założyć żeby starzy nie usłyszeli ;) ?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

to ta sama strona która Ty podałes ja tylko kliknąłem na SELECT YOUR COUNTRY w HOMEPAGE ja nie mieszkam w polsce ale własnie z tej strony kupiłem.
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Kolesie muszą niezły szmal trzebać z tego biznesu ;) Tyle krajów tam jest ;) no ale krajów z Afryki to nie ma bo po co ;)

A ile czasu czekałeś na zrealizowanie zamówienia ?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

cos koło tygodnia...prawda robia kasę ale najdziwniejsze jest to że nie znalazłem ani jednego udokumentowanego przypadku przyrostu :x może prócz tego niemca po prostacie ale tam tez nie mówia ile mu skoczył :twisted:
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Dla mnie ten Phallosan to będzie podrzędny suplement ro mojej rutyny ćwiczeń która wiem, że działa. Działa bo jak zaczynałem w 2009 roku miałem 12 cm. Teraz mam 14,1 cm.

Znaleźć udokumentowany przypadek wzrostu jest niemożliwe - nawet na amerykańskich forach (w USA gdzie oni są do przodu przed Europą jeśli chodzi o Penis Enlargement o lata świetlne oddaleni) kolesie niby zamieszczają fotki przed i po - ale czy w to wierzyłem ? Nie - po prostu to są anonimowi ludzie i ciężko zauwać jakimś tam fotkom fiutka.
Generalnie wiem że Penis Enlargement działa.
Ciekawy jestem czy ten Phallosan coś da...dam temu urządzeniu 2-3 miesiące.
  
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

a co to za cudowny sposób masz?
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Gwarantuję Ci, że po 2 miesiącach napierdalania będziesz co najmniej 0.5 cm do przodu.

Możesz robić 2 dni ćwiczeń, 1 dzień przerwy etc. i sprawdź rozmiar conajmniej po 2 miesiącach.

Warto mieć Matters of Size DVD - 'poszukaj sobie' jeśli wiesz co mam na myśli

Generalnie jeśli chcesz mieć przyrost to napiszę Ci, że nie wolno delikatnie się obchodzić z członiem, trzeba bardzo mocno rozciągać te więzadła (które mocują penisa do kości łonowej). Na początku jest strach - boisz się, że naderwiesz coś , urwiesz sobie maćka, ale trzeba powstrzymać ten strach i rozciągać tyle ile masz siły w łapach - TYLKO I WYŁĄCZNIE WTEDY powiększysz sobie penisa...to moje doświadczenie.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

może kiedyś sprubuje :twisted: ale mam pare pytam skoro to działa i gwarantujesz po dwóch miechach 0,5cm to dla czego od 2009 masz tytlko 2,1 cm wiecej? i skoro to działa to po co wydajesz kase na niesprawdzone phallosana którego działanie nie jest nigdzie potwierdzone? tak tylko pytam z ciekawosci... :D
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Do grundnia 2009 rozciągnąłem sobie już do 13 cm. Potem na zawsze chciałem z tego zrezygnować. Ale życie się potoczyło tak, że miałem za dużo czasu dla siebie i wróciłem do tego - dopiero we wrześniu 2011 (od września do października 0.5 cm przyrostu), a potem od 5 lutego 2012 do 1 maja 2012 kolejne 0.5 cm. I tak kroczkami 0.5 cm idzie :P Właśnie chcę 'złamać' ten powolny wzrost i zwiększyć intensywność...

To jest prawie codzienna ciężka praca.

Mój cel to 15,24 cm czyli 6 inches. Potem odchodzę od tego.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

spoko moze i te ćwiczenia działaja a jesli tak to i phallosan bedzie działał...ale tak czy siak jesli ktos na dole strony podaje ZYSKAJ 1 CAL DŁUGOSCI KUTASA W 12 TYGODNI dzieki rewelacyjnym cwiczeniom a pod spodem daje reklame plastikowego extendera w zajebistej skórzanej saszetce to sorry ale włącza mi sie mechanizm niesamowicie ograniczonego zaufania :twisted:
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Wiem, widziałem to - 2.54 cm mięsa w 3 miesiące. yhym...Koleś w bajce żyje...to jest marketingowiec, marketingowcy żyją w bajce...Mam ochotę mu w pysk dać za takie ściemy. Nawet jakbym przez te 3 miesiące miał non stop tego phallosana i do tego rozciągał penisa rożnymi ćwiczeniami codziennie przez 4-5 godzin to i tak te nowe komórki potrzebują czasu rzeby się tworzyć. To są lata...Mi zostało 1,24 cm do mojego celu - teraz wiem, że zajmie mi to nie mniej niż 8 miesięcy ciągłej pracy.
 
 
penis.com.pl
bathmate
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

dlatego uwazam że szkoda se dupy zawracać takimi ćwiczeniami może tylko ćwiczenia miesni kegla przyniosa pożytek, a reszta to nosić phallosana i cierpliwie czekać :) mój plan jest taki 1 wrzesnia pomiar i chwila prawdy jeśli będzie jakis przyrrost to nosze do końca roku a jesli nie będe zadowolony to pakuje w pudełko i wypierdalam to do kosza :twisted:
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Dobry plan. A co jak przyrost będzie ale 0.5 cm ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group