Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     czekam na odp mary :)
Autor Wiadomość
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Dziobax napisał/a:
jak narazie to ciezko mi zrozumiec moje słonce :( kiedys gdy bylismy sami w domu ona powiedziała ze chce sie ze mną kochać... ja zdziwiony na maxa dałem sie jej rozebrac :P potem ja sciagnalem jej koszluleczke , stanik i zaczalem piescic jej szyje i piersi...juz w tedy była w 7 niebie... przyszedł czas na spodnie...odpialem jej guziczek i rozsuwajac zameczek spytałem sie jej czy napewno tego chce i ze ja bardzo kocham :P ona przytakneła...zdjałem jej spodnie do kolan i stało sie cos czego nie potafie pojąć do teraz...ona wstała , ubrała sie i uciekła mi :cry: :cry: :cry: :cry: poczulem sie strasznie :/ no ale nic mam wkoncu całe zycie na to :D ubrałem sie i pobiegłem za nią...rozpłakała mi sie w ramionach...poza tym spaliła mi pol paczki fajek :P od tamtego czasu próbowalismy jeszcze kilka razy , ona mowi mi ze jest gotowa ale gdy widze jej przestraszony wzrok i gdy przytula sie do poduszki gdy chce coś zdziałać poprostu jestem zmuszony rezygnować bo nie potrafie patrzec na to jak sie meczy...

napewno jest młoda i pomimo tego iz Cie bardzo kocha i chce dac Ci rozkosz to jednakowoz jak widzisz sam boi sie.....niestety na to nie ma innej rady jak tylko taka że cały czas musisz jej udowadniac jak bardzo ją kochasz....wiec narazie musisz zrezygnowac z jakichs swoich fochów heh i zając sie dziewczyną.... :wink:
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Pią 25 Sie, 2006   

moi drodzy!!!! polecam mój ostatni post na forum :pytania do dziewczyny:

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::



moi kochani hehe jak to dziwnie brzmi....!!!!! ale i tak jestescie wspaniali...własnie....chciałam powiedziec że jestem pełna podziwu dla was wszystkich ..i dziekuje wam że odwiedzacie forum które Wy moi drodzy ze mna prowadzicie!!!!!!
Chce sie was spytac o jedną rzecz.....mianowicie: wydaje mi sie że jak dwoje ludzi jest ze soba to instynktownie wiedza czego chca....moja pytanie jest takie: dlaczego nie potrafimy tego zauważyc? w sobie?1. czego ja naprwawde chce??( pytanie do dziewczyn) i co chce dac?? jak bardzo chce sie zaangazować?? i w opgóle czy bedac z kims mozna sie niezaangazowac tak dokonca??ja osobiscie lubie czuc sie kochana jak pewnie wszsycy wiec tym stwierdzeniem raczej ameryki nieodkryłam...ale odkryje tym ...że nie zawsze druga strona czuje sie kochana przez nas.....w sensie i fizycznym i psychicznym( chociaz tu możnaby polemizowac)
tak wiec cieszmy sie tym co jest teraz!!!! z kim teraz jestesmy!!! i szukajmy tego co jeszcze możemy ofiarowac drugiej osobie...mysle tu takze o rzeczach najwazniejszych jakimi są WSPARCIE , miłość i oddanie drugiejk osobie!!!
 
 
fiteg

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 23
Wysłany: Sob 26 Sie, 2006   

heheehe...moze uciekła dlatego ze twój ptak jej nie odpowiada nie nie po to bo sie boi seksu...hehehe

No dobra żarty na bok...

Ja myśle ze ona boi sie bólu który sprawia rozdziewiczenie...Poliecił bym tobie abys pokazał jej jakąmś z publikacji w internecie na temat dziewictwa(w google napewno bedzie)...Jest dokładnie opisane jak wygląda rozdziewiczenie i czego mozna sie spodziewać...Napewno nie bedzie miała orgazmu i nie bedzie jej przyjemnie, napewno moze pojawic sie krew itp...Musi mieć świadomość tego co bedzie czuła przy tym swoim pierwszym razie...A co do przyjemnosci to zaczyna sie ona dopiero przy 3/4 razie...Więc poprostu trzeba ja przygotowac na to co bedzie czuła w czasie seksu...Powodzenia ;)
 
 
penis.com.pl
masturbator
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Sob 26 Sie, 2006   

fiteg napisał/a:
heheehe...moze uciekła dlatego ze twój ptak jej nie odpowiada nie nie po to bo sie boi seksu...hehehe

No dobra żarty na bok...

Ja myśle ze ona boi sie bólu który sprawia rozdziewiczenie...Poliecił bym tobie abys pokazał jej jakąmś z publikacji w internecie na temat dziewictwa(w google napewno bedzie)...Jest dokładnie opisane jak wygląda rozdziewiczenie i czego mozna sie spodziewać...Napewno nie bedzie miała orgazmu i nie bedzie jej przyjemnie, napewno moze pojawic sie krew itp...Musi mieć świadomość tego co bedzie czuła przy tym swoim pierwszym razie...A co do przyjemnosci to zaczyna sie ona dopiero przy 3/4 razie...Więc poprostu trzeba ja przygotowac na to co bedzie czuła w czasie seksu...Powodzenia ;)

myśle zupełnie podobnie........ :wink: Nie uszkodzona błona dziewicza przy pierwszym stosunku rozciąga się i zazwyczaj pęka, gdy mężczyzna wprowadza członek do pochwy, czemu towarzyszyć może niewielki ból i lekkie krwawienie. Kobieta, którą perspektywa ta niepokoi, może rozciągnąć błonę palcami lub udać się do lekarza, który z łatwością dokona przecięcia błony.Ale to raczej nie wchodzi w gre ....napewno lęk przed bólem towarzyszącemu pierwszemu stosunkowi dziewczynie może okazać sie pewną przeszkodą....ale to jest uwarunkowane bardziej psychicznie!! przeciez ona dobrze wie że póżniej bedzie juz tylko lepiej!!!! :D :D :D :D :D
 
 
Dziobax

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 25
Wysłany: Nie 27 Sie, 2006   

a daje se narazie spokój :P bedziesz chciała - sama przybiegnie :P byleby mnie kochała :D
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Nie 27 Sie, 2006   

Dziobax napisał/a:
a daje se narazie spokój :P bedziesz chciała - sama przybiegnie :P byleby mnie kochała :D

pewnie masz racje....... :wink: :wink: :wink:
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 05 Wrz, 2006   odp

Witam mary chciałem podziękować za rady i zdać relacje że od pewnego czasu moja sytłacja troszeczkę się zaczęła zmieniać na lepsze :) i przy okazji chciałem spytać co powinienem kupić swojej dziewczynie na 18 urodziny?Chcę wiedzieć co tobie by sprawiło największą przyjemność (jaki prezent) no i co mogę kupić jej (coś orginalnego).odp :)
 
 
Dziobax

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 25
Wysłany: Wto 05 Wrz, 2006   

u mnie tez sie poprawiło ;D
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   Re: odp

Strikerx napisał/a:
Witam mary chciałem podziękować za rady i zdać relacje że od pewnego czasu moja sytłacja troszeczkę się zaczęła zmieniać na lepsze :) i przy okazji chciałem spytać co powinienem kupić swojej dziewczynie na 18 urodziny?Chcę wiedzieć co tobie by sprawiło największą przyjemność (jaki prezent) no i co mogę kupić jej (coś orginalnego).odp :)

na pewno bukiet kwiatów .....moze jakis perfum...np. ja ostatnio polubiłam perfum diora " ja dore"!!
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   Re: odp

czyli """kocham!!!""
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group