Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy komisja wojskowa bada odbyt?
Autor Wiadomość
Mlody19 

Wiek: 29
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 46
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Nie 20 Maj, 2012   Czy komisja wojskowa bada odbyt?

Prosze o odp.;)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Maj, 2012   

każą Ci zrobić skłon i rozchylic pośladki :twisted: jak nie zobaczą nic złego to paluchów raczej nie będa wkładać :twisted:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 20 Maj, 2012   

bardzo proszę o odpisywanie na pytania użytkowników poważnie bez sarkazmu i ironii. Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
masturbator
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Maj, 2012   

nie ma tutaj żadnego sarkazmu ani ironii :) byłes na komisji wojskowej???

[ Dodano: Pon 21 Maj, 2012 ]
oczywiście na lekarskiej bo komisja składa sie z lekarskiej i wojskowej. Wojskowa to taka oficjalna złozona z darmozjadów w mundurach :)
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Wszystko zależy od tego jaki lekarz jest w komisji, jeśli taki starszej daty to za zwyczaj przeprowadzane jest pełne badanie. Młodsi odpuszczają i ograniczają się do badania wzroku, stwierdzenia obecności jąder w ilości sztuk 2, osłuchania serca i płuc, zmierzenia ciśnienia tętniczego krwi, wzrostu i wagi.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Byłem, lekarz nawet na mnie nie spojrzał, zaczął zadawać pytania, później jego ''asystentka'' odsłuchała bicie serca i po wszystkim :)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

to tak jak andrzejgadarr powiedział zalezy od lekarza :D
ja miałem full service cisnienie wzrok słuch rozchylanie posladków trzech kolesi naraz i nawet wszyscy sie dowiedzieliśmy że jeden z nas miał hemoroidy jak asteroidy i został na dodatkowe badanie :D straszna obora bez prywatności ale to było 17 lat temu :D
 
 
Mlody19 

Wiek: 29
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 46
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Dzięki za info;)
 
 
sayeds 

Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Sudan
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Ja miałem takie badanie kilka razy ale na lotnisku. Nic przyjemnego
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

ja nie miałem takiej sytuacji aby ktoś mi na komisji lekarskiej w dupe zaglądał , a co do badania czy nie mam przepukliny to lekarz powiedział by tylko gatki odchylić a nie ściągać
 
 
 
jacierpiedole93
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

Hej. jestem tu nowy więc pomyślałem że warto się jakoś przywitać. :D

a co do tematu. to u mnie na komisji jedyne co lekarz zrobił to kazał zsunąć majtki rzucił okiem od niechcenia po czym kazał iść się ubrać. Najdziwniejsze było i jest to, że do dziś jestem ciekawy jak mój sprzęt się wtedy eksponował bo byłem dość "onieśmielony"- w końcu po raz pierwszy pokazywałem się w ten spokój drugiemu facetowi. Ale cóż. Najważniejsze, że nie bolało i nie ma co się stresować
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Gacie w dół, jaja na stół!

A tak serio, to mi kazali tylko za parawanem (szkoda, że nie na środku :P ) opuścić majtki, pochylić się i rozchylić pośladki. Na penisa tylko zerknęli i po tym był koniec badań. Siedziały w komisji u mnie dwie panie i dwóch lekarzy, i myślałem, że to one będą badania przeprowadzać. Niestety się myliłem :P
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
dizzyhead 

Wiek: 30
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: znad morza
Wysłany: Pon 20 Sie, 2012   

Nie, nie zaglądają w tyłek. Najpierw Cię pojedynczo wzywają do rejestracji, pytaja o rozne pierdoły, a potem po trzech już do lekarzy.

Tam się rozbieracie do majtek i pielegniarka Was po kolei waży, mierzy i sprawdza obwód klaty. Potem sie podchodzi razem do lekarzy przy stole, jeden osłuchuje i mierzy cisnienie, drugi kaze czytac literki z tablicy i jakies kolorowe cyferki, trzeci oglada Cie, kaze podniesc rece do gory, w bok itp, pyta czy miales jakies zlamania i operacje i z nim sie idzie juz pojedynczo za zaslonke. Tam Ci oglada kregoslup, każe pokazac stopy, zaglada w zeby, a potem kaze sciagnac boksy. Oglada "go", kaze zakasłać, sprawdza po jajkach i kaze zalozyc majtki, gora 15 sekund bez boksów. Tylkiem sie nie interesuje zupelnie, no ale na golasa sie musisz mu pokazac jezeli o to chodzi.

Potem sie ubierasz i czekasz na kategorie i ksiazeczke, to chyba wszystko. Przynajmniej tak mialem w tym roku.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
men1995 

Wiek: 28
Dołączył: 08 Maj 2013
Posty: 66
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 11 Paź, 2014   

ja miałem w lutym i nic strasznego, po 3 do gabinetu, waży, mierzy wzrost, obwód klaty, slipy za parawanem w dół, lekarz sprawdza czy są jajca i ptasior i tyle :P
Mieliśmy o tyle dobrze, że byli sami faceci :D
 
 
1killr 

Wiek: 29
Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 14
Skąd: Okolice Krakowa
Wysłany: Sob 11 Paź, 2014   

Pic na wodę u mnie nawet jaj nie sprawdzali nikomu. Już nie wspominam o odbycie :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group