Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z pompką
Autor Wiadomość
kioba 

Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   Problem z pompką

Witam forumowiczów, mam delikatny problem podczas pompowania, mianowicie przy większym ciśnieniu delikatnie zasysa mi się moszna co powoduje niewielki lecz niekomfortowy ból, czy macie jakieś pomysły jak tego uniknąć? jak na razie trzymam, naciągam jądra podczas zwiększania ciśnienia żeby nie zasysało ;) ale może macie jakieś pomysły/sposoby
 
 
kajok 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 19 Maj, 2012   

Rozciągaj mosznę pod prysznicem. Jak się powiększy to będzie ci jej więcej na zewnątrz zostawało przez co jądra nie będą bolały. To normalne, że ci mosznę do pompki zasysa, bo na prąciu brakuje skóry jak się mocno pompuje. 8) Uważaj tylko, żeby ci jądra do pompki nie zassało, bo wtedy dopiero będzie jazda. :lol:
 
 
albertstien3329 

Wiek: 38
Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: fsdddddd
Wysłany: Sro 26 Gru, 2012   

Ja mam taka prosbe i zakładam ten temat ,aby wszystkie osoby ,ktore stosowały badz stosuja pompki wypowiedziały sie o swoich doswiadczeniach,efektach pozytywnych i negatywnych..
Jak stosowaliscie badz stosujecie.
Bede bardzo wdzieczny
_________________
mens bomber motorcycle trousers mens bomber motorcycle trousers
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
amstaff 

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 38
Skąd: Anglia
Wysłany: Sro 26 Gru, 2012   

albertstien3329 napisał/a:
Ja mam taka prosbe i zakładam ten temat ,aby wszystkie osoby ,ktore stosowały badz stosuja pompki wypowiedziały sie o swoich doswiadczeniach,efektach pozytywnych i negatywnych..
Jak stosowaliscie badz stosujecie.
Bede bardzo wdzieczny

Dział "Ćwiczenia" temat "Mój osobisty..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group