Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dylematy antykoncepcji
Autor Wiadomość
oluś1 

Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   Dylematy antykoncepcji

Chciałem mieć normalną rodzinę starałem się niestety kobieta podjęła decyzje za mnie
Dowiedziałem się,że po raz drugi jak jest ze mną wzięła escapelle to tabletka która powoduję że ewentualna ciąża jest usuwana ;( Dlatego jestem z kobietą bo chciałem mieć dziecko a teraz nie dość że czuję sie oszukany to jeszcze bardziej jest mi źle w takim związku.
Kobiety sa okrutne !!!!!
_________________
namiętność i pożądanie ...
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

oluś1, pogoń tę kobietę jak ona robi w ten sposób , niestety nie świadczy o niej najlepiej , mowiąc delikatnie
 
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   Re: Dylematy antykoncepcji

oluś1 napisał/a:
Dlatego jestem z kobietą bo chciałem mieć dziecko a teraz nie dość że czuję sie oszukany to jeszcze bardziej jest mi źle w takim związku.
Kobiety sa okrutne !!!!!


to jest Twoja zona czy dziewczyna? może nie dogadaliście sie co do kwestii dziecka? to jest bardzo powazna sprawa i zobowiązanie na całe życie więc obie strony powinny tego naprawdę chcieć...a jesli zrobiła to za Twoimi plecami wiedząc czego Ty chcesz to tak nadszarpniętego zaufania nie da sie już chyba odbudować :?
 
 
penis.com.pl
andropenis
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Lip, 2015   

Z jednej strony jeśli kobieta sama podejmuje taką decyzję to jest to nie fair wobec faceta, ale z drugiej strony to ona musiałaby zmierzyć się z większymi konsekwencjami w przypadku ciąży. Nie mniej zawsze warto przedyskutować ten temat.
 
 
pabllo23 

Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro 09 Mar, 2016   

Trzeba obgadać takie rzeczy na początku, żeby później nie było nieporozumień. Jeżeli wiedziała, że chcesz dziecka nie powinna tego robić tym bardziej dwukrotnie bez Twojej wiedzy. I nie zawaha się zrobić tego kolejny raz.
 
 
Mattii 

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2016   

Ta konkretna jest okrutna. Olej ją i tyle, bo jak się robi takie rzeczy poza plecami, to nic z tego nie będzie.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

Mattii napisał/a:
Ta konkretna jest okrutna

Tak jak kolega napisał okrutna nie liczy się z Twoim zdaniem, znajdź sobie jakąś normalną:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group