Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     a może jakieś pytania do dziewczyny???
Autor Wiadomość
fiteg

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 23
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Zacznijmy od tego ze Fiteg to inaczej pisane imie Witek...z tąd właśnie się wzioł ten nick...Co to geja, homosa i wogóle nie wiem kogo to po pierwsze nie nazywaj mnie swoim przyjacielem nawet ironicznie bo sobie tego nie zycze. I nie gadaj do mnie tak jak bym był sam gejem bo nim nie jestem i raczej nie bede i nie wiem co to za odwaga przynać ze jest sie hetro no chyba ze to jest forum dla gejów...Musisz sobie kolego zdać sprawe że jesteś "efektem ubocznym" ludzkiej natury i że na tym świecie robisz więcej złego niz dobrego. Więc dam Ci sposób na życie...Więc daj sobie spokój...najlepiej idź do kościoła i się pomódl o swoje zdrowie bo to co robisz jest poporstu chore!


Mnie mozesz sie czepiać bo nikt Ci nie zabroni...ale moją religie zostaw w spokoju i jej nie obrażaj...To jest chamskie i niedorzeczne co mówisz! Więc niech ktoś go kur.a zabanuje!
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

fiteg napisał/a:
Zacznijmy od tego ze Fiteg to inaczej pisane imie Witek...z tąd właśnie się wzioł ten nick...Co to geja, homosa i wogóle nie wiem kogo to po pierwsze nie nazywaj mnie swoim przyjacielem nawet ironicznie bo sobie tego nie zycze. I nie gadaj do mnie tak jak bym był sam gejem bo nim nie jestem i raczej nie bede i nie wiem co to za odwaga przynać ze jest sie hetro no chyba ze to jest forum dla gejów...Musisz sobie kolego zdać sprawe że jesteś "efektem ubocznym" ludzkiej natury i że na tym świecie robisz więcej złego niz dobrego. Więc dam Ci sposób na życie... Siedź sobie non stop w tych swoich klubach dla gayów, przeychaj zasrane dupsko swojemu koledze lecz rób to tak aby nikt o tym nie wiedział i nikt tego nie zauważył...najlepiej ukryj sie gdzies i sie nikomu nie pokazuj to bedzie spokój na wieki. Nie rozumiesz ze to co ty i twoja banda homosó wyprawia jest obleśnie i nie warte to pokazywanie tego publicznie...Więc daj sobie spokój...najlepiej idź do kościoła i się pomódl o swoje zdrowie bo to co robisz jest poporstu chore!

A takie zdanie to moze wypowiedzieć tylko szatanista albo g...! :
Cytat:
a ze jestes w niebo wzięty az do Maryji Dziewicy i pindola Chrystua w twoich ustach


Mnie mozesz sie czepiać bo nikt Ci nie zabroni...ale moją religie zostaw w spokoju i jej nie obrażaj...To jest chamskie i niedorzeczne co mówisz! Więc niech ktoś go kur.a zabanuje!

wiec chyba powinnam sie włączyc do dyskusjii........
oboje macie racje....i ty witku( szanuj swoje korzenie, tradycje i poglady) też ale z drugiej strony jezeli chcesz tolerancjii dla swoich przekonań pozwól tez innej osobie ( co z tego że o odmiennych poglądach) sie wypowiedziec.
mój drogi orgisławie !!!! ja wiem że jestes szalony i to w Tobie kocham....nie moge Ci jednak niczego na tym forum zabronic...
hehehhe ale!!!!!!!!!! co do matki swietej to sie zgadzam z witkiem!!!!
pozdrawiam dwóch szaleńców naraz buhahahaha
  
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: odp

moi kochani hehe jak to dziwnie brzmi....!!!!! ale i tak jestescie wspaniali...własnie....chciałam powiedziec że jestem pełna podziwu dla was wszystkich ..i dziekuje wam że odwiedzacie forum które zapoczatkowałam a które Wy moi drodzy ze mna prowadzicie!!!!!!
Chce sie was spytac o jedną rzecz.....mianowicie: wydaje mi sie że jak dwoje ludzi jest ze soba to instynktownie wiedza czego chca....moja pytanie jest takie: dlaczego nie potrafimy tego zauważyc? w sobie?1. czego ja naprwawde chce??( pytanie do dziewczyn) i co chce dac?? jak bardzo chce sie zaangazować?? i w opgóle czy bedac z kims mozna sie niezaangazowac tak dokonca??ja osobiscie lubie czuc sie kochana jak pewnie wszsycy wiec tym stwierdzeniem raczej ameryki nieodkryłam...ale odkryje tym ...że nie zawsze druga strona czuje sie kochana przez nas.....w sensie i fizycznym i psychicznym( chociaz tu możnaby polemizowac)
tak wiec cieszmy sie tym co jest teraz!!!! z kim teraz jestesmy!!! i szukajmy tego co jeszcze możemy ofiarowac drugiej osobie...mysle tu takze o rzeczach najwazniejszych jakimi są WSPARCIE , miłość i oddanie drugiejk osobie!!!
 
 
penis.com.pl
viamax
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Pią 25 Sie, 2006   

[
jeszcze pogadamy o tym:)
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Pią 25 Sie, 2006   

a tak w ogóle to taaaaaak nasz kochany orgisław w cale ani troszeczke , ani nawet odrobinke gejem nie jest!!! natomiast żartować lubi i potrafi.....znajdzmy wszyscy swój złoty środek :wink: :wink: !!!!!!!


a tak już poza tematem którego praktycznie nie ma buhahha :D :D to można by zadać jedno pytanie.....: na ile jestesmy tolerancyjni?? Czy potrafimy w ogóle taką postawe przyjąc??
Wydaje mi sie że tak!!! Tylko wtedy gdy stajemy z kimś oko w oko....jeżeli natomiast mamy do czynienia z z internetem...jest już gorzej....
pokazujemy prawdziwą twarz...bo przeciez nikt nas ani nie skarci ani nie zidentyfikuje ..wiec możesz pisac co tylko chcesz...
sztuka jest bycie soba przez cały czas, przezywać swoje, nieudawane emocje...czy w rzeczywistosci realnej czy na takim forum jak to....
szanujmy wiec siebie na wzajem i przymrużmy oczko na składane tu wypowiedzi ( tu czy gdzie indziej). Nie zawsze przeciez jest tak, że podpisujemy swoją wypowiedz swoim "zdjęciem"
pozdrawiam wszystkich
Ciocia mary
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Pią 25 Sie, 2006   

[
ooooooo a to chyba jest komplement for me !!!!!!!!
 
 
flashpoint

Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 11
Wysłany: Sob 26 Sie, 2006   

Ludzie !! To nie jest forum dla gejów :!:
Miały tu być zadawane pytania do dziwczyny, a przerodziło się to w dyskusje o gejach :evil: Czysty OFFTOPIC :evil:
Jak to czytam to aż mi niedobrze :evil:
Wiec piszcie już na temat, a gejom dziekujemy :evil:
 
 
fiteg

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 23
Wysłany: Sob 26 Sie, 2006   

Więc:

Jaki rozmiar penisa jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni?

Co tobie sprawia najwiekszą przyjemność? Zwykły seks, moze oral? moze petting? moze dotyk szczególnego miejsca?

Jaka pozycja jest Twoją ulubioną
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Sob 26 Sie, 2006   

Więc:

Jaki rozmiar penisa jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni?

Co tobie sprawia najwiekszą przyjemność? Zwykły seks, moze oral? moze petting? moze dotyk szczególnego miejsca?

Jaka pozycja jest Twoją ulubioną[/quote]
jezeli chodzi o rozmiar penisa ....to już pisałam...jak zreszta wujek penis sie tez rozpisywał na ten temat i nie chce poprostu sie powtarzac po tysiąc razy...... :wink: a jeżeli chodzi o to co sprawia kobiecie najwieksza przyjemnosc to napewno jest to każda z tych rzeczy po trochu buhahaha
wszyyscy lubią urozmaicenia :D ale spewnoscia najwieksza bliskosc odczuwa sie z partnerem pieszczac sie nawzajem....wtedy własnie możemy odkrywać sie na nowo, uczyc sie na pamiec każdego cm skóry...
bliskosc!!!!!!!!!!! to co kazdej kobiecie jest potrzebne...poczucie że jest ktos przy niej, kocha ja i wspiera!!!! ( mówie tu takze o wsparciu w łóżku!!!! w koncu nie kazda z nas jest demonem seksu!!!!)
 
 
fiteg

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 23
Wysłany: Nie 27 Sie, 2006   

ehhh...nie warte nawet to jest komentarzu...Widze ze chcesz ze mnie pedała zrobić...nie wiem po co te teksty ale jak sprawia tobie to przyjemność to pisz co chcesz...
 
 
addam

Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 131
Wysłany: Nie 27 Sie, 2006   

moglibyście nie robić z tego forum śmietnika?
 
 
Kilek 

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Pon 28 Sie, 2006   

Na prawde jakość jego wypowiedzi świadczy, że MASZ mały iloraz inteligencji. Hahaha, chciał chłopak zabłysnąć"mądrymi" słowami, ale mu nie pykło
 
 
flashpoint

Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 11
Wysłany: Pon 28 Sie, 2006   

Dowodem są wszystkie twoje posty. Wystarczy że ktoś mądry na nie spojży a sie dowie że pisało to Dziecko Neostrady :?
Nie mam zamiaru już wiecej pisać na ten temat, szkoda mojego czasu :?
Mam nadzieje że jakijś mod usunie ci konto :evil:
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
flashpoint

Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 11
Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Jesteś dziecko neostrady bo zamiast użyć opcji "edytuj" napisałeś nowy post :o Jeleń 8)
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006   

[

Więc:

Jaki rozmiar penisa jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni?

Co tobie sprawia najwiekszą przyjemność? Zwykły seks, moze oral? moze petting? moze dotyk szczególnego miejsca?

Jaka pozycja jest Twoją ulubioną[/quote]

geje to również "normalni ludzie", to po pierwsze

a po drugie - jak nauczyłeś się zadawać pytania laską? ja zazwyczaj używam aparatu mowy :lol:

po trzecie - zerknij jeszcze raz na ptania które zadałeś - ciemniaku - i wstydź się... "jaki rozmiar penisa jest dla ciebie odpowiedni"....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group