Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     a może jakieś pytania do dziewczyny???
Autor Wiadomość
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Orgisłaf el Fetyszysta napisał/a:
Ja uwielbiam zacząć dzień od kutasa w gembie nie jestem jebakiem ale moj chlopak zdecydowanie taki jest, ja natomiast raczej prefetuje bycie uleglym, pasywnym, poniewaz lubie jabakuf. Dosc znany cytat i rozpowszechniony w towarzystwia skupijającym sie wokUł czasopisma "Gayzer" oraz klubu Adam. Mam spory problem z zachowaniem fasonu oraz postawy swojej wątłej rudej, grubej, postury po stosunku seksualnym z Korneliuszem. Marry wierze, iz jestes pomocna rencom ze swojego jaccuzi!!! Dla mnie i Korneliusza!!! Potrzebujemy pomocy i cioci dobrej rady!!!

witam bardzo serdecznie na temacie!!! :D bardzo sie ciesze orgisławie ze odwiedziłeś ten temat :D to tyle słowem wstepu a teraz po zapoznaniu sie z Twoim problemem wnioskuje że za mało sie kochacie skoro nie potraficie o tym porozmawiac ale własnie od tego poczescie jest to forum :D miłośc meżczyzny do mezczyzny to przedewszystkim taka sama miłosć jak kobiety do kobiety czy faceta do kobiety....wiec nie ma sie po pierwsze czego wstydzic :oops: osobiscie znam korneliusza ...przedtem był inny..kochał kobiety, smród smażonych ryb, i cipke swojej dziewczyny buahaahahah ale to widocznie mu nie wystarczało...ehhhh poszukał sobie Ciebie :D a to że jestes rudyi wątły znaczy tylko to że odgrywasz przed nim role słabej kobitki którą on pragnie sie zaopiekowac i wspierac,Wasza miłosć jest piekna pozdrawiam ((( nie masz sie czego obawiac żyj chwilą i ciesz sie życiem ) :D :D :D :D
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Orgisłaf el Fetyszysta napisał/a:
Droga Marry miłość do menszczyzny rodzi rozmu! Ale kiedy Korneliusz jest we mnie czuje sie sponiewierany przez jego końskie genitalia, do naszego związku musimy zaangazowac jeszcze moze złota rybke? albo jakiegos malego Etiopczyka? Bo mnie to boly bardzo... on jest ruchatorem, a ja pozniej tylko obstrukcja... Probuje poinstruowac Korneliusza, ze powina byc zmiana ale on sie uparl, ze on mi w pupę a ja mu przyslowiowego "loda"!!! Marryy ratuj jaccuzi to nie wszysto niektorzy maja prysznic z hydromasazem! xD

wasza miłosć masz szanse przetrwac jeżeli obaj uważcie że dzieci są waszemu związkowi nie potzrebne.. :!: :!: masz racje hiehiehi mój friend tez tak mówi!!! :D :D Tylko wisz......miłość to stanowczo nie jest sprawka rozumu......wiec jakby nie patrzec wasze uczucia , emocje i hormony ją tworzą!!!!! najważniejsze jest jednak to aby potrafic utzrymac tez znajomosc gdy fatamorgana okaze soie tylko złudzeniem :D :D :D mam nadziehje ze zostaniecie przyjaciółmi z dzieckiemm czy bez ..buhahaahahahhahahapozdrawiam gorąco!!
a i jeszcze odnosnie waszego życia intymnego ....jezeli chcesz moge z nim pogadac buahhahah ale nie gwarantuje takiego samego skutku jakbys to Ty z nim pogadał tak szczerze i jednak w jaccuzi!!! hihihi
jednakowoz jeżeli ten związek jest cos wart korneliusz powinien sie zgodzic na inne innowacje które moga zajsc w waszym związku.. :P
powiedz mu ze od robienia mu loda twój wątły jezyczek juz nie wytzrymuje i prosisz go o zmiane ...podsun mu pomysł że to mu sie napewno spodoba!!! i zachec go obnarzajac penisa( oczywiscie gra wsteopna jak najbardziej wymagana!!!! ) zakup jakies winko zrób kolacje( tylko nie taka jak laska z brawo= kaszanka w cipce....chociaz w sumie kaszanka w dupie to jest cos!!!! no i w ten romantyczny sposób przekonaj go do swoich zamairów ...każda na to poleci buahahhahaha
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Orgisłaf el Fetyszysta napisał/a:
Aaa i Korneliusz czesto bywa wulgarny ,np. Korneliusz says: ! A ty lezysz rudzielcu! Dlaczgo on jest taki nieprzyjemny przeciez sie kochamy w swoje pindolki???

wasze pindolki to jedno.....a wasza miłosć druguie....jezeli Cie kocha to zrozumie iż takie wulgarne słowa głeboko ranią Ci w Twouje serduszko
pozdrawiam gorąco Ciocia mary!!!
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

[quote="mary"]
Orgisłaf el Fetyszysta napisał/a:
Juz dawno nie mialem twardego stolca... wiecznie sraczka i sraczka moja pupa jest jak wiadro mozna tam wlozyc glowe i zaklaskac uszami o ramiona! Do jasnej anielki gdyby tylko Giertych wiedzial i MW juz oni by sie ze mna zabawili po mensku mniaam 8) Taki duzy dorodny Giertych prawdziwy dominator! Przypomina nieco ogromnego fallusa jest wspanialy boski, giertychowy! Marry! Korneliusz niedawno pytal sie dlaczego nie chcesz wpasc na orgie do "Macieja i Asi"!! Przeciez zaproszenie to nie fszystko hahahaha :P

a co do Twoich marzen erotycznych to staram sie cały czas dojsc do siebie .........buhahaha giertych?? buahahhno przestan!!! już lepiej zaprosic tych dwóch co ksiązyc ukradli buahaha....a co do sraczki to wez lepiej wegiel sobie zjedz buhaa do Twojej czarnej dupy chyba najlepiej sie nada.... :D :D :D (tylko nie bierz tego na powaznie bo wegiel akurat sie je....buhaahha) zato chetnie poznam wiecej pikantnych szczegółów dotyczących waszego prysznica z hydromasażem buahahha
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

[quote="mary"][quote="mary"]
Orgisłaf el Fetyszysta napisał/a:
Juz dawno nie mialem twardego stolca... wiecznie sraczka i sraczka moja pupa jest jak wiadro mozna tam wlozyc glowe i zaklaskac uszami o ramiona! Do jasnej anielki gdyby tylko Giertych wiedzial i MW juz oni by sie ze mna zabawili po mensku mniaam 8) Taki duzy dorodny Giertych prawdziwy dominator! Przypomina nieco ogromnego fallusa jest wspanialy boski, giertychowy! Marry! Korneliusz niedawno pytal sie dlaczego nie chcesz wpasc na orgie do "Macieja i Asi"!! Przeciez zaproszenie to nie fszystko hahahaha :P

i pozdrów gorącego,nieustraszonego korneliusza....!!!! i sie spytaj jak mu idzie jego kolejna ksiązka pt.: "pamietnik kukuryny" buahah
Swoją drogą to ukradł ten pomysł JEDNEMU TAKIEMU buhahahaha
S.E.R.I.O!!!!!!!!!!!!!!! to juz było......
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

[quote="mary"][quote="mary"][quote="mary"]
Orgisłaf el Fetyszysta napisał/a:
Juz dawno nie mialem twardego stolca... wiecznie sraczka i sraczka moja pupa jest jak wiadro mozna tam wlozyc glowe i zaklaskac uszami o ramiona! Do jasnej anielki gdyby tylko Giertych wiedzial i MW juz oni by sie ze mna zabawili po mensku mniaam 8) Taki duzy dorodny Giertych prawdziwy dominator! Przypomina nieco ogromnego fallusa jest wspanialy boski, giertychowy! Marry! Korneliusz niedawno pytal sie dlaczego nie chcesz wpasc na orgie do "Macieja i Asi"!! Przeciez zaproszenie to nie fszystko hahahaha :P

orgisławie????? czy masturbowałeś sie może kiedys pod swoim prysznicem z hydromasażem z facetami?? i czy uczestniczył w tym korneliusz??? buahahaha
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

[quote="mary"][quote="mary"][quote="mary"][quote="mary"][quote="Orgisłaf el Fetyszysta"]
uups!!!!!!!!!!!!!!!! orgi?? mydło Ci chyba upadło buahaahahhahahahaczekaj kolego Ci zaraz " podniesie"!!!!!!!! buhaha
 
 
fiteg

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 23
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Widze ze rozmowa sie toczy tylko i wyłącznie pomiędzy gejem i dziewczyną... Normalnie to jest tak ciekawe ze ja pier.ole! Weź lepiej nie przyznawaj sie ze jestes gejem bo na dobre z tym nie wyjdziesz...Kórte wy zawsze musicie sie we wszystko wtrącić i zaczać jakieś chore dyskusje...wpierw sie sami wyleczcie ze swojej choroby a dopiero potem pomagajcie innym... Apropos to mieszkam w Poznaniu i w pełni popieram poznańską Policje i jestem z niej dumny ze rozgromiła tą bande chorych zboczeńców!

Pytanie od Mary: Jaka jest twoja ulubiona pozycja i jaka długość sotsunku jest dla Ciebie idealna i uważasz ze jak długo powinien trwać stosunek seksualny?
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

fiteg napisał/a:
Widze ze rozmowa sie toczy tylko i wyłącznie pomiędzy gejem i dziewczyną... Normalnie to jest tak ciekawe ze ja pier.ole! Weź lepiej nie przyznawaj sie ze jestes gejem bo na dobre z tym nie wyjdziesz...Kórte wy zawsze musicie sie we wszystko wtrącić i zaczać jakieś chore dyskusje...wpierw sie sami wyleczcie ze swojej choroby a dopiero potem pomagajcie innym... Apropos to mieszkam w Poznaniu i w pełni popieram poznańską Policje i jestem z niej dumny ze rozgromiła tą bande chorych zboczeńców!

Pytanie od Mary: Jaka jest twoja ulubiona pozycja i jaka długość sotsunku jest dla Ciebie idealna i uważasz ze jak długo powinien trwać stosunek seksualny?

witam Cie gorąco buahhano taaa....jeżeli chodzi o to wszystko naraz to odpowiem Ci tak...: wszystko to zależy od tego ile oboje macie sił buhaha znam przypadki kiedy para uprawia seks( oczywiscie mówi tu o osiagnieciu orgazmu przedewszystkim!!!!) nawet 5 razy w jedną noc!!!!
i wszyscy są szczesliwi i zadowoleni.....jezeli chcesz doznac czegos szczególnego z dziewczyną to słyszałam że są już w anglii zajebiste prezerwatywy...jakies takie super, że sprawiaja lasce uczucie takiego chłodu ...!!!! normalnie podobno bomba!!! laska przezxały czas sie smiała buhahahahaa
a tak w ogóle to niepodniecaj sie tak kochanie kolegą z forum bo to jest tylko niegrozny i sympatyczny g... buhaahahhahaha
pozdrawiam Cie i buziaczki dla Ciebie!!! :D :D :D :D
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

fiteg napisał/a:
Widze ze rozmowa sie toczy tylko i wyłącznie pomiędzy gejem i dziewczyną... Normalnie to jest tak ciekawe ze ja pier.ole! Weź lepiej nie przyznawaj sie ze jestes gejem bo na dobre z tym nie wyjdziesz...Kórte wy zawsze musicie sie we wszystko wtrącić i zaczać jakieś chore dyskusje...wpierw sie sami wyleczcie ze swojej choroby a dopiero potem pomagajcie innym... Apropos to mieszkam w Poznaniu i w pełni popieram poznańską Policje i jestem z niej dumny ze rozgromiła tą bande chorych zboczeńców!

Pytanie od Mary: Jaka jest twoja ulubiona pozycja i jaka długość sotsunku jest dla Ciebie idealna i uważasz ze jak długo powinien trwać stosunek seksualny?

i jeszcze trzy słowa do ojca prowadzacego kikutka buhahahahahaha
załozyłam ten temat z powodów ponizszych....
1. nudziło mi sie
2. nudziło mi sie bardzo
3. lubie sie pośmiac własnie z takich "ruchliwych " buahha i emocjonalnie zaburzonych chłopaków jak Ty kochanie
4.bawie sie z tym gejem juz od dłuższego czasu buhaah pozdrowienia przy okazjii dla mojego przyjavciela geja!!
a tak w ogóle to jest cudowne miejsce na wyrażanie bez krepacjii swoich opinii, emocjii, pogladów..dlatego szanuje Cie zato iż mówisz normalnie o tym jaką masz orientacje( uwaga!! niektórzy tego niepotrafia))
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

[quote="mary"][quote="fiteg"]
o sorry!!!!!!! buhahahahaha!!!!!!!! fiteg......czy to ma jakis podtekst seksualny?? buahah np. mi sie to kojarzy z fiutek?buahhaaha :D :D :D
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

[quote="mary"][quote="mary"][quote="fiteg"]
a swoja drogą to karol szymanowski też był gejem :D :D :D :D pozdrawiam Cicia mary
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

[quote="mary"][quote="mary"][quote="mary"]
fiteg napisał/a:

a swoja drogą to karol szymanowski też był gejem :D :D :D :D pozdrawiam Cicia mary

a franciszek schubert zmarł na syfilis buahhah taaaaa......
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   odp

Cos druga płeć piękna nie chcę się właczyć do rozmowy...:)
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: odp

Strikerx napisał/a:
Cos druga płeć piękna nie chcę się właczyć do rozmowy...:)

bo to są ich smieszne wygłupy ...zostawmy ich sam na sam iheiheiheihe moze cos z tego wyjdzie ehhhh
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group