Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     a może jakieś pytania do dziewczyny???
Autor Wiadomość
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   a może jakieś pytania do dziewczyny???

witam wszystkich!! :) moze sie zdziwicie ze na tym forum jest dziewczyna !!!!!!!!!!!! Lepiej sie przyzwyczajcie bo mam zamiar czesto tu przebywac buhahah niemniej jednak przychodze Wam z pomoca i zachecam do zadawania pytań !! może sie wam na cos przydam...chyba lepiej jednak jest pogadac ze mna niz jak wielu z Was zauważyło iść z pytaniem ( jezeli chodzi o mnie to pytaniem o sprawy związane z dziewczynami!!!! bo niestety z penisem nijak Wam pomóc nie moge buhaha)do mamusi!!!! tak wiec otwieram uroczyscie forum o sprawach damsko-meskich...a tak z innej beczki to pragne zauważyc że taka stronka jak ta i to forum rozjasniłoby w głowie nie tylko dorastającemu "facetowi" hehe ale także i kobietce :D :D :D :D
 
 
oleczka 

Dołączyła: 19 Mar 2006
Posty: 25
Skąd: z domu ;>
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

Nie jesteś sama ;)
 
 
pablos84


Dołączył: 14 Gru 2005
Posty: 53
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

czesto udajesz orgazm? takie moje pierwsze pytanie
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Dziobax

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 25
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

kiedy obudziła sie twoja seksualnosc? kiedy zaczęłaś interesować sie chłopakami ?:D kiedy odkryłas przyjemność płynącą z onanizmu/pettingu/seksu ?:D poprostu kiedy dowiedziałaś sie jakie to przyjemne?
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   odp

Może rozwiej problem który jest na tym forum od dawna mianowicie....czy liczy się dla Ciebie wielkość penisa?
 
 
mastra

Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 62
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

jak dla mnie kobiety mogłby by wklejac fotki swoich cipek 8) no i piersi 8) wiec do dzieła mery i oleczka 8)
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

pablos84 napisał/a:
czesto udajesz orgazm? takie moje pierwsze pytanie

nieee raczej nie udaje orgazmu!!!!! jezeli dziewczyna go nie ma to najwidoczniej nie potrafi rozmawiac ze swoim chłopakiem....to jest przykre bo jezeli z kms jestes i mu na tyle nie ufasz zeby pogadac o takich sprawach to raczej takie cos jak bycie ze soba nie ma sensu....w ogóle to po "chuja" laska ma udawac orgazm??? trzeba dotrzec do samej siebie zrozumiec dlaczego nie mam orgazmu , pogadac o tym z chlopakiem i zmienic cos w swoim związku, pozdrawiam
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: odp

Strikerx napisał/a:
Może rozwiej problem który jest na tym forum od dawna mianowicie....czy liczy się dla Ciebie wielkość penisa?

jak już mówił wujek penis wielkosc naprawde nie ma znaczenia..najważniejsze jest to że sie kocha druga osobe i zalezy Ci na niej...( nie bede sie długo rozpisywac...na forum innym temacie własnie dotyczacym długosci wujek penis powiedział juz wystarczajaco duzo a ja sie z nim zgadzam)
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Dziobax napisał/a:
kiedy obudziła sie twoja seksualnosc? kiedy zaczęłaś interesować sie chłopakami ?:D kiedy odkryłas przyjemność płynącą z onanizmu/pettingu/seksu ?:D poprostu kiedy dowiedziałaś sie jakie to przyjemne?

o chłopakach myślałam juz( albo dopiero, bo to jest naprawde cos baaaardzo indywidualnego , zakodowanego w psychice kazdej osoby i zależnego nawet od wychowania) w podstawówceheiiheiheihe .......a co do onanizmu to uważam że najfajniej jest robic to w jaccuzi ze swiecami dobra muzyką iiii jest poprostu bosko ale i tak to nie zastapi jezyczka Twoijego chłopaka :D :D :D :D
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

mastra napisał/a:
jak dla mnie kobiety mogłby by wklejac fotki swoich cipek 8) no i piersi 8) wiec do dzieła mery i oleczka 8)

MASTRA to jest dla Ciebie!!!! buhahaha
buhahahaahhahah !!!!!!! trafił sie nam miłe panie i panowie prawdziwy....................zbiczeniec buahhaha a Ty moze lepiej ogól sobie włosy pod pachami?? buhahahha :shock: :shock: :shock:
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

[quote="mary"]
mastra napisał/a:
jak dla mnie kobiety mogłby by wklejac fotki swoich cipek 8) no i piersi 8) wiec do dzieła mery i oleczka 8)

a może Ty nam cos pokażesz heheheehhe niestety przynajmniej ja nie jestem zainteresowana Twoim interesem buahhah lepiej wejdz na temat jak ogolic swoje jajka buhahaha :D :D :D :D :shock: jednym słowem jak juz powiedział ktos madry( ja buahaha) "dajesz dajesz nie przestajesz" buahahhaha
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

oleczka napisał/a:
Nie jesteś sama ;)

oleczko oleczko prosze o ciekawe tematy hihihih dla naszych panów !!! :wink: trzeba ich tu troche rozkrecic :D :D
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: odp

Strikerx napisał/a:
Może rozwiej problem który jest na tym forum od dawna mianowicie....czy liczy się dla Ciebie wielkość penisa?

jak juz mój przyjaciel kiedys powiedział"""""pamietaj nie liczy sie rozmiar tylko technika albo taktyka jak kto woli i lubi:::: :D :D :D
 
 
penis.com.pl
bathmate
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: a może jakieś pytania do dziewczyny???

pytanie jest nastepujace: jakimi pieszczotami zadawalacie swoja dziewczyne najczesciej?? 1.co lubią? 2. za czym szaleją?3. a za co was poprostu uwielbiają??
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

już już juz odpowiadam!!!! ciesze sie ze takie gorące posty trafiaja na moim temacie( który oczywiscie wszyscy razem tworzymy i za co wam dziekuje :D ) oczywiscie miłość meżczyzny do meżczyzny jest błogosławienstwem :shock: iheiheihe ale znam korneliusza osobiscie i nie wydaje mi sie żeby wasz zwiazek mógł przetrewac :cry: zato cieszy mnie to ze ( zreszta tak jak mu juz radziłam ) spróbował czegos innego!!! najwyrazniej sie nie sprawdziłes a;e nie przejmuj sie bo korneliusz jest rasowym mezczyzną hieiheihe i woli kobiety...wiec nie musisz sie obwiniac ...to jest raxczej wina hormonów jakimi go pierwotnie obdarzyli bóg i rodzice ....pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group