Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak dobrze ogolic całe jajka?
Autor Wiadomość
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   Jak dobrze ogolic całe jajka?

Mam pytanie... Jak dokladnie zgolic jajka na mosznie i nad czlonkiem zeby nic nie kulo i bylo wygodnie :wink:



ave
 
 
con brio

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 107
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

Dajcie mi tu tego co napisał na tym forum że fajnie jest wygolić się pod pachami. Szlak mnie trafia. Szczypie mnie już trzeci dzień.
Nigdy więcej. :? :?
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

jesli juz to "szlag"
mnie tez szczypalo lata temu jak to zrobilem, jak to mowia "czasem 1 raz jest najgorszy, potem juz z gorki..."
skora musi sie przyzwyczaic, bedzie dobrze :wink:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
cobi79

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 70
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

dokładnie pierwszy raz jest tragiczny
ja polecam pod pachami kremy depilacyjne . Kupujesz krem do depilacji nakładasz wg instrukcji i zcierasz takim patyczkiem wlosy same wychodza ( WYCHODZĄ) wraz z ebulkami wiec nic nie drapie. Na penisie tego nie probowałem kremu, bo to podraznia skóre podobno, balem sie:P
Na penisie zawsze najpierw zgadlam maszynką elektryczna taka jak u fryzjera do włosów, baczków itd.
Pozniej gole na mokro, czyli pianka i maszynka do golenia.
1 nakremowac tam gdzie sa wlosy jajak i penisa i nad penisem
2 jdna reka ciagniesz penisa aby go naprezyc a w drugiej trzymasz masyznke i golisz wlosy na samym penisie i u jego podstawy.
3 jak nad penisem chcesz sie wygolic tez golsiz sie, ja jednak osobsocie gole samego penisa i jakis 1cm dookola jego krawedzi przy ktorej chodzi w moje ciało:p
4 jadreka nakremowac scisnac jedna reka tak aby skora na jajkach sie naprezyla jakbys chcial wycisjnac kostki lodu w woreczku aby meic gladko powierzchnie worka
i tak golic jajka w roznychy kierunkach , tam ejst najmniej wlosow ale najtrudniej je zgolic dokladnie
Najlepiej co jaksi czas splukac woda i znwo nalozyc pianke lub pojedyncze bez pianki do golenia
dobrze tez caly woreczke zgolci po bokach ok 1cm i pod jajkami etz sie troche podgolic mwoei tak bo ja ejstem mocno owłoisony nie akzyd ma wlosy pood jajkami itd
Mam nadzieje ze troche wam sie przyda ta mala instrukcja golenia sie pisana tak na szybcika:P
 
 
Andrmen
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Ja przed laty praktykowałem inną metodę pozbywania się włosów na mym łonie ;) Bo wtedy mnie to rajcowało, jak mogłem być "łysy" w tamtych miejscach swego ciała. :D

Efektem miało być to, że gdy wówczas miałem szczególnie dużą wrażliwość tej okolicy - to pozbycie się włosów z moszny, penisa, nad penisem i pod moszną oraz w pachwinach, i z odbytu. Dawało mi ten komfort, że przy np. wyciąganiu swojego pieszczocha z majtów czy slipek, albo poprostu ze spodni - nie bolało mnie wtedy pociąganie mimochodem za włosy łonowe. A przy tym lepsza była i higiena - szybsze i łatwiejsze, dokłądniejsze mycie.
Ale nie przypominam sobie, żebym dokładnie golił swoje klejnoty niczym zarost na twarzy. Nie nie, no.. może parę razy w życiu /tak żeby spróbować jak to jest/.

Natomiast do pozbycia sie włosów, zazwyczaj używałem tylko nożyczek. Za to obcinałem je bardzo starannie i dokładnie.

W dwuch etapach:
- najpierw podstawowe obcięcie długich włosów, aż do skóry.
- a potem delikatne i dokładne obcinanie pozostałości włosków tuż przy samej skórze.
Całe to strzyżenie trwało stosunkowo długo lecz było w miarę bezpieczne. W każdym razie mnie wydawało sie bezpieczniejsze niż możliwość zacięcia skóry -szczególnie moszny- przy goleniu. W efekcie na owych częciach ciała pozostawał jedynie mały meszek po ściętych włosach. I to mi generalnie wystarczało.

W podobny sposób pozbywałem się niegdyś także owłosienia pod pachami. Ale zazwyczaj po takim zabiegu i tak mnie tam szczypało, a pociłem się nadal i tak. Więc po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że pod pachami wystarczy mi tylko często i dokładnie się myć, ew. czasami używać też troszeczkę dezodorantów. A włosów stamtąd nie wycinać, bo ich obecność chroni dodatkowo skórę przed wszelkimi otarciami, zapoceniami czy odparzeniami podczas ruchu rąk - bo tworzą naturalną barierę.

To tyle moich refleksji na ten temat. Takie są moje doświadczenia. Oczywiście każdy robi to co chce, co mu bardziej odpowiada lub co uważa za lepsze.

pozdrawiam ;) :)
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

con brio napisał/a:
Dajcie mi tu tego co napisał na tym forum że fajnie jest wygolić się pod pachami. Szlak mnie trafia. Szczypie mnie już trzeci dzień.
Nigdy więcej. :? :?

kiedys ja tak napisałam............ekhmmm to nara...może lepiej używaj mniej drażniących antyperspirantów?? zreszta takie rzeczy goli sie raczej codzinnie....mnie tam nic nie szczypie..buhahahaha moze dlatego że jestem dziewczyną??? i opotrafie sie myc codziennie?? moze ci sie tam zakradł jakis grzyb??buahah :D :D :D :D :D :D pozdrawiam
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Andrmen napisał/a:
Ja przed laty praktykowałem inną metodę pozbywania się włosów na mym łonie ;) Bo wtedy mnie to rajcowało, jak mogłem być "łysy" w tamtych miejscach swego ciała. :D

Efektem miało być to, że gdy wówczas miałem szczególnie dużą wrażliwość tej okolicy - to pozbycie się włosów z moszny, penisa, nad penisem i pod moszną oraz w pachwinach, i z odbytu. Dawało mi ten komfort, że przy np. wyciąganiu swojego pieszczocha z majtów czy slipek, albo poprostu ze spodni - nie bolało mnie wtedy pociąganie mimochodem za włosy łonowe. A przy tym lepsza była i higiena - szybsze i łatwiejsze, dokłądniejsze mycie.
Ale nie przypominam sobie, żebym dokładnie golił swoje klejnoty niczym zarost na twarzy. Nie nie, no.. może parę razy w życiu /tak żeby spróbować jak to jest/.
taaaaa takie długie włosy to tylko raczej nożyczkami..ehhhh zwłykła maszynka pewnie nie dałaby sobie z Tobą rady...buahahhahaha a może to były nozyce ogrodowe?? :shock: :shock: :shock: :shock:

Natomiast do pozbycia sie włosów, zazwyczaj używałem tylko nożyczek. Za to obcinałem je bardzo starannie i dokładnie.

W dwuch etapach:
- najpierw podstawowe obcięcie długich włosów, aż do skóry.
- a potem delikatne i dokładne obcinanie pozostałości włosków tuż przy samej skórze.
Całe to strzyżenie trwało stosunkowo długo lecz było w miarę bezpieczne. W każdym razie mnie wydawało sie bezpieczniejsze niż możliwość zacięcia skóry -szczególnie moszny- przy goleniu. W efekcie na owych częciach ciała pozostawał jedynie mały meszek po ściętych włosach. I to mi generalnie wystarczało.

W podobny sposób pozbywałem się niegdyś także owłosienia pod pachami. Ale zazwyczaj po takim zabiegu i tak mnie tam szczypało, a pociłem się nadal i tak. Więc po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że pod pachami wystarczy mi tylko często i dokładnie się myć, ew. czasami używać też troszeczkę dezodorantów. A włosów stamtąd nie wycinać, bo ich obecność chroni dodatkowo skórę przed wszelkimi otarciami, zapoceniami czy odparzeniami podczas ruchu rąk - bo tworzą naturalną barierę.

To tyle moich refleksji na ten temat. Takie są moje doświadczenia. Oczywiście każdy robi to co chce, co mu bardziej odpowiada lub co uważa za lepsze.

pozdrawiam ;) :)
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

[quote="mary"][quote="Andrmen"]
porusza....aż do łez ytak sie rozpłakałam.....ahhhh to jest temat na love story....pozdrawiam równiez
 
 
con brio

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 107
Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Tranwerstyta ???????????????????
 
 
fliku

Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 6
Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   reasumując

Jak dziewczyną jestes to czego tu szukasz ? recepty jak znalesć(podejąś) faceta ?
co do golenia naprawdę polecam różne różniste kremy -> Veet'y i podobne, nie zostawiaja ostrych końcówek i odrastające włoski nie przeszkadzają,
co do pierwszego razu -> prawda pierwszy jest najgorszym, potem jest znacznie lepiej i mniej przeszkadza świerzo ogolone miejsce
co do wygalania pach -> przycinajcie, to wystarczy, i urzywać antyperspirantów(Rexona, w niemczech pojawił się również dave dla panów), umikajcie alkoholowych dezodorantów, one suszą skóre i szczpią, szczególnie świerzo zgoloną skórę
 
 
karol19

Dołączył: 07 Cze 2005
Posty: 5
Skąd: Rumia
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006   

Ja uważam ze najlepsze są kremy depilacyjne , używam i jestem zadowolony depiluje się pod pachami całe genitalia łącznie tyłkiem
Dzięki depilacji włosy są miękkie a z czasem staja się przezroczyste,
a żeby nie podrażniać skóry należy dobrze umyć penisa przed depilacją .
Polecam te droższe kremy np. veet


Karol
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006   

najlepiej opalarką.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group