Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krzywy w górę, w lewo i do tego łukowaty - do operacji?
Autor Wiadomość
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012   Krzywy w górę, w lewo i do tego łukowaty - do operacji?

Chciałem zapytać czy skrzywienie pokazane na obrazku jest skrzywieniem patologicznym wymagającym interwencji chirurgicznej. Rysunek jest jaki jest. Nie mam aparatu.

http://i50.tinypic.com/ogbc5j.jpg

Jak widać penis w stanie wzwodu jest bardzo mocno krzywy w górę (70-80 stopni). Do tego jest troszkę krzywy w lewo. Jak go wyprostuje to robi się łuk, dość silny łuk, co bardzo źle wygląda (no i jak puszczę ręką takiego wyprostowanego, to oczywiści wraca do góry).

Stan patologiczny czy jeszcze w normie? Dodam że mam prawie że mikropenisa i tego typu zjawisko skraca mi go wizualnie jeszcze bardziej, z czym nie jest mi do śmiechu. Używam 2 tygodnie Andropenisa, w bieliźnie na noc staram się by penis był ułożony do dołu i mam wrażenie że zamiast poprawy, penis jest jeszcze bardziej krzywy w lewo :/
Czytałem że operacja prostowania powoduje skrócenie prącia (jakby było co skracać :D ) - jest tak w każdym przypadku? Nie ma metody która nie powoduje skrócenia?

I jeszcze jedno pytanie. Jak należy takiego penisa mierzyć. Prostować go (czyli przemieścić go do poziomu i ręką wyprostować łuk) czy z łukiem?
  
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Maj, 2012   

dobrze by było jakbys wstawił zdjęcie bo ten rysunek jest dosyc kulawy :twisted: jesli chodzi o andropenisa to oprócz powiekszania równiez ma prostować wiec nie spieszyłbym sie tak z ta operacja :D poza tym w innych postach nadmieniłes, że twój fiut ma 12 cm, a to zdecydowanie nie jest mikropenis... :twisted:
 
 
gieroj500 

Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 28
Skąd: poland
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012   

MOŻESZ ZROBIĆ zdjęcie komórką Też tak mam tylko że w Góre i w prawo i nie mogę wyprostować i jakoś żyje
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012   

gieroj500 napisał/a:
MOŻESZ ZROBIĆ zdjęcie komórką Też tak mam tylko że w Góre i w prawo i nie mogę wyprostować i jakoś żyje


A przeszkadzało podczas stosunku?

A zdjęcia nie mam czym zrobić.


I jak mam mierzyć? Z łukiem czy dopiero prostując? Bo jak prostuje to do tych 12 cm gdzieś z 1,5-2 cm dochodzi. A każdy centymetr jest na miarę złota dla mnie.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Maj, 2012   

wyprostuj go i zobacz wtedy ile ma jak Ci dochodzi do długości 1,2 - 2 cm to czym ty sie przejmujesz? :twisted:
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 02 Maj, 2012   

aaa
  
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Maj, 2012   

człowieku do prostytutki to możesz smiało lecieć masz normalnego fiuta takie wygiecie nie powinno przeszkadzać w zaden sposób...poza tym 14 cm to sam bym chciał miec :twisted: zmierz z łukiem, ale zmierz miękka miara krawiecka bo taki będzie prawidłowy rozmiar jak na rysunku ''b''

długoąść fjuta.jpg
Plik ściągnięto 15110 raz(y) 11,17 KB

 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 02 Maj, 2012   

aaa
  
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Maj, 2012   

Twój problem polega na tym że za bardzo porównujesz siebie do innych. Skąd wiesz że połowa gimnazjalistów ma większego???????? Sprawdzasz na jakiejś stronce peniswgimnazjum.pl czy co????? Masz normalnego jak większość facetów ale tego nie widzisz i mysle, że powinienes zasięgnąć porady psychologa. Ja w tej materii juz więcej poradzic Ci niestety nie mogę... może tylko tyle: strzel setkę przed pójściem do burdelu i pamiętaj, że to ku ..rwa ma się podobac Tobie a nie Ty ku ..rwie :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group