Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Phallosan
Autor Wiadomość
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Gru, 2012   

ja własnie dzisiaj koncze z phallosanem...własciwie to od tygodnia juz nie nosze bo jak nie uroslo w pol roku to w tydzien ani tyle nie urosnie... :twisted: gratuluje specjalistom z Phallosana świetnej reklamy i profesjonalizmu w łapaniu frajerów :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
gregory123 

Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 07 Sty, 2013   

Witam . Panowie, kupiłem to ustrojstwo i przyznam ,szeczerze ,że jestem zadowolony ,mam tylko jeden problem ,może ktoś z was ma ten sam . Kiedy zakładam na grzyba sylikonowego kondona, wszystko jest oki, ale ( tak myslę ) ciśnienie ,które się wytawża ,po 6-8 godzinach noszenia powoduje na nim zaczerwienie ,jakby naczynak pękały .Oczywiecie po paru daniech wszystko wraca do normalności. Nie wiem jak sobie z wym poradzić , może naorzyć jeszcze jakąś nakładke . Prosze poradzcie . :(
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Sty, 2013   

czytaj cały temat oraz '' phallosan czy andropenis'' tam bedzie o tym mowa
 
 
penis.com.pl
bathmate
gregory123 

Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

dzięki poczytam , ale mam większy problem , kondon pękł na pół, chciałem kupić od firmy ,która mi sprzedała urządzenie ale odesłali mnie do producenta ,nie orientujecie się gdzie jeszcze można kupić części zamienne ?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

przeczytaj uwaznie caly temat pisze tam o uzywaniu normalnych kondomów np: durex

albo od producenta http://www.phallosan.pl/powiekszenie/index.php
nie kupuj byle gdzie bo jakies badziewie dostaniesz...przetestuj durexy
 
 
_rav_9 

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: podkarp
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

Witam po dłuższej przerwie.
Nie pisałem bo ni cholery nie miałem czasu. Pozatym niestety entuzjazm minął.
Przez chorobe miałem ok 2 tygodniową przerwę w rozciąganiu. I tak szczerze od tej pory nie chce mi się tym zajmować. Kilka dni temu poszło mi białe kułko i nie mam czasu i chęci tego naprawiać. Po ponad pięciu miesiącach rozciągania mam przyrost ok 0,5 cm w obwodzie i ok 1 cm w długości. Od ponad 2 miesięcy nie ma przyrostu (być może przez tą przerwę i nieststematyczność a być może dlatego że więcej się nie da). A o 5 cm przyrostach to można zapomnieć. No chyba że przez 10 lat regularnego mocnego rozciągania. Wydaje mi się że goście znikają z forów po krótkim czasie bo poprostu im się nie chce. Mnie przynajmniej cholernie się nie chce. Po euforii przychodzi brutalna rzeczywistość. Ale postaram się w najbliższym czasie naprawić to ustrojstwo i rozciągać dalej. Pozdrawiam.
 
 
spiderrr 

Wiek: 41
Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 50
Skąd: olsztyn
Wysłany: Sob 19 Sty, 2013   

5 miesiecy za 1 cm :roll:
_________________
spiderrr
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Sty, 2013   

ten przyrost to podczas wzwodu?
 
 
_rav_9 

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: podkarp
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Podczas wzwodu i to mocnego.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

ja podczas podobnego okresu nie zanotowałem przyrostu więc pewnie nosiłem na zbyt słabym naciągu...wcześniej jednak pisałem o problemach z silnym naciągiem opuchliźnie, otarciach lekkim stwardnieniu napletka które pozostało do dzisiaj...więc myslę, że nawet 1 cm w 5 miesięcy to wynik nie rekompensujący wkładu przy czym oczywiście nie ma pewności, że efekt jest trwały...
 
 
_rav_9 

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: podkarp
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Ten przyrost to nasąpił w zasadzie w ciągu 3 miesięcy. Wydaje mi się że był spowodowany jednoczesnym stosowaniem z pompką, kremem i tribusteronem. Bo tak jak napisałem przyrost był gwałtowny na początku i z czasem słabł aż stanął 2 miesiące temu. Mam nadzieje że nie osiągnąłem limitu, tylko jest to spowodowane dużymi przerwami i nieregularnością. Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, ale jakoś nie moge się zebrać żeby znowu powiększać. Poprostu entuzjazm i determinacja minęły. Może gdybym miał więcej czasu ale na to się nie zanosi. :(
 
 
rob37 

Wiek: 49
Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: gdynia
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

Witam wszystkich,

to mój debiut tutaj... aż żal, ze dopiero teraz Was tu znalazłem...
dzisiaj odebrałem przesyłkę i całe ustrojstwo po przeczytaniu instrukcji założyłem. Cały optymizm jednak zmalał po przeczytaniu kilkunastu wpisów i moje oczekiwania co do efektów gwałtownie spadły. Obiecuje jednak iż spróbuje (prawie 1000zł na boku nie mozna tak bez walki zostawić) i w miarę na bieżąco bede zdawał relację.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

powodzenia :)
 
 
penis.com.pl
andropenis
xhcore_ 

Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 12 Cze, 2013   

Witam wszystkich serdecznie,

Przepraszam od razu za prywatę (nie znalazłem tu działu ogłoszeń), ale gdyby ktoś chciał kupić takowy zestaw w dobrej cenie, to mam do sprzedania - nowy, nigdy nie używany!

http://tablica.pl/oferta/...ka-ID32Qkb.html

pozdrawiam,
M.
 
 
Super_Baloo 

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 18 Sie, 2013   

Siemka, czy kupował ktoś z was jakiekolwiek powiększacze mechaniczne z tej strony ? http://bit.ly/18C3P1V

Bedę wdzięczny za jakieś sugestie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group