Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Phallosan
Autor Wiadomość
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2012   Phallosan

własnie dostałem przesyłkę załozyłem urządzonko na godzinke tak jak w przepisie i podoba mi sie to. Zobaczymy jak wygląda komfort noszenia w praktyce za jakis tydzień napisze co i jak:)pozdrawiam :)
 
 
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012   

Ok. Nie zapomnij ;) ja czekam na opinie ile w tym da się wytrzymać i czy da się w tym normalnie funkcjonować na co dzień ;)
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012   

Hej od 2009 roku już bawię się w PE. Phallosan chcę nabyć w najbliższych dniach. Prawodopowobnie przesyłkę dostanę 9-10 maja. Jeśli nie masz nic przeciwko chciałbym się dołączyć w tym temacie opisując własne wrażenia z użytkowania tej zabawki. Zamierzam to zakładać na noc po swojej wieczornej rutynie ćwiczeń.
 
 
penis.com.pl
bathmate
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012   

serdecznie zapraszam :) też kupiłem dlatego że można na noc, własnie zaczynam kalibrowac naprężenie paska i za pare dni napisze jak to wygląda :D
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro 02 Maj, 2012   

Próbowałeś może już zakładać to na noc - jak wrażenia ? Można z tym przespać noc czy w połowie nocy budzisz się i zdejmujesz Phallosana?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Maj, 2012   

jeszcze nie, jestem dopiero na 4 godzinach, ale musze powiedzieć że cztery godziny bezbolesne...dzisiaj 5 godzin i zobaczymy, myslę że nie będzie problemów z zakladaniem na noc :D
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 02 Maj, 2012   

Tam też jak w adropenisie jest jakiś program do rozciagania? To znaczy rozpiska ile, kiedy i co ile powiększać? Czy samemu się dobiera wszystko na oko?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Maj, 2012   

nosi sie 8-10 godzin nawet 12 jak ktos ma chęć. Róznica jest taka, że phallosan mozna zakładac na 8 godzin beż konieczności ściągania i faktycznie nie boli a naciąg jest dosyć solidny. Nie ma rozpiski jako takiej bo tam sie nic nie dokłada tylko kalibruje sie pasek tak, żeby wytrzymac bezbolesnie i bez otarc te 8 godzin. Na więcej jednorazowo nie licze bo i tak nie wytrzymymam tak długo bez lania Ja oddałem andropenisa bo to było narzędzie tortur ku ..rwa. :evil:
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Witajcie:)chciałbym kupić Phallosan ale obawiam sie ze te kondomy które są w 3 rozmiarach (S, M i L) beda za luzne na mojego wacka, który w obwodzie ma tylko 11cm we wzwodzie.Czy móglbyś napisać jaki masz obwód w stanie wzwodu i jaki rozmiar kondoma nosisz?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Mój ''mały szaleniec'' w gotowości ma 12cm długości i 12,5cm obwodu. Ku mojemu zdziwieniu zakładam rozmiar L. Instrukcja mówi żeby zakładac w stanie jak fjut nie jest całkiem oklapniety tylko delikatnie pobudzony, ja to rozumiem tak 1/3 pomiędzy zwisem a wzwodem. Może mam duży łebek bo nie ma mozliwości żeby załozyc ten klosz w rozmiarze M. Nie wiem jaki kutasik musi byc mały żeby wszedł w klosz S bo sam ten sylikonowy kapturek ledwo w to wchodzi. Próbowałem kombinacje kondoma M z kloszem L i da sie ale bardzo ciężko później zdjąć kondoma M. Tak więc możesz śmiało kupować na pewno dobierzesz odpowiedni rozmiar :twisted: pozdrawiam :D
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Zmarszczonyfred:)Mam jeszcze jedno pytanie ,czy kupiłeś Phallosan ze strony producenta czy jakiegoś sklepu internetowego?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

ze strony producenta bezproblemowo 5 dni przesyłka :twisted:
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
 
 
penis.com.pl
bathmate
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

spoko :D daj znac jak efekty
 
 
tmks 

Wiek: 47
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: wrocław
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

ZmarszczonyFred;mógłbyś podać wewnętrzną średnice lub obwód kielicha o rozmiarze L,bo nie wiem czy przypasuje na moje 14 cm w obwodzie ? PZDR.
_________________
tmks
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group