Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     a moze to kila
Autor Wiadomość
pawel1990

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   a moze to kila

ogladalem rozne zdjecia ludiz ktoryz mieli problemy z penisem i zazwyczaj to byl rpoblem krost, tkaich malych i plaskich w duzje ilosc, ja je rowniez mam, ale mam tez tkaie wieksze, spro wieksze. jaklby byly takie biale i jak przepoce ptaka i robia sie rany. od dzisiejszego ranka mam tak jakby wiecje w buzi, znaczy jak jezdze jezorem po podniebieniu to mnei boli tma cos w gardle. i chcialem sie zapytac czy to mzoe byc kila. kiedys kolega mi obicgal druta i dotykalismy sie ptakami o odbyty, ale nic wiecej. cyz to mzoe byc kila?


wiem, ze nie powienienem tu pisac, bo nie mam 18, ale ja naprawde nie wiem co to, i sie boje, ze to moze byc ten cholerny syfilis
 
 
con brio

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 107
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

Człowieku od trzepania konia nie dostaję się kiły. Prawie połowa tematów na tym forum to pytania o krostach. Poszukaj i poczytaj.
Więcej higeny to niezrobią się rany po przepoceniu. :?
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

czlowieku, co ty masz z ta kila? :roll: juz ci pisalem w innym temacie...
po 1 higiena i rozwaga w kontaktach
a jesli naprawde uwazasz bol gardla i owrzodzenie narzadow plciowych za skojarzone symptomy infekcji kretkiem to idz do dermatologa i wymus na nim dlugotrwale testy na obecnosc tej bakterii w ustroju...
a tak juz z ciekawosci pytam: ile czasu minelo od nieodpowiedzialnego kontaktu do wystapienia objawow?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

o jaki "nieodpowiedzialny kontakt" chodzi??? :|
 
 
Dziobax

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 25
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: a moze to kila

pawel1990 napisał/a:
kiedys kolega mi obicgal druta i dotykalismy sie ptakami o odbyty,

 
 
pawel1990

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

hildegrant napisał/a:
ile czasu minelo od nieodpowiedzialnego kontaktu do wystapienia objawow?

jakis rok
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: a moze to kila

pawel1990 napisał/a:
ogladalem rozne zdjecia ludiz ktoryz mieli problemy z penisem i zazwyczaj to byl rpoblem krost, tkaich malych i plaskich w duzje ilosc, ja je rowniez mam, ale mam tez tkaie wieksze, spro wieksze. jaklby byly takie biale i jak przepoce ptaka i robia sie rany. od dzisiejszego ranka mam tak jakby wiecje w buzi, znaczy jak jezdze jezorem po podniebieniu to mnei boli tma cos w gardle. i chcialem sie zapytac czy to mzoe byc kila. kiedys kolega mi obicgal druta i dotykalismy sie ptakami o odbyty, ale nic wiecej. cyz to mzoe byc kila?


wiem, ze nie powienienem tu pisac, bo nie mam 18, ale ja naprawde nie wiem co to, i sie boje, ze to moze byc ten cholerny syfilis

najpierw spytaj swojej dziwczyny a pózniej przeczytaj ulotke dołączona do opakowania badz skonsultuj sie z lejkarzem lub farmaceuta.....buahhahaha :D :D :D a swoja droga ...widziałeś mnoze jak wygląda syfilis??? może to nie kiła?? buahahha
 
 
Andrmen
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

pawel1990 napisał/a:
hildegrant napisał/a:
ile czasu minelo od nieodpowiedzialnego kontaktu do wystapienia objawow?

jakis rok


pawel1190: Myślę, wnioskując z twojego 1. postu tutaj, a nie będąc żadnym znawcą poruszonego przez ciebie tematu, że najlepiej będzie jeśli jednak zdecydujesz się -i to jak najszybciej- poprostu pójść do lekarza dermatologa. Zamiast się zadręczać swoją niepewnością. -Cokolwiek by te twoje krosty oznaczały...

p.s: A o higienę i roztropność trzeba dbać przez całe życie - bo to się opłaca! Poza tym wspomniałeś, że twoje dolegliwości mogły być związane z kontaktem seksualnym. Więc dobrze by było, gdybyśmy -ale przede wszystkim ty sam- wiedzieli czy twój partner nie miał jakichś, czy podobnych objawów. Chodzi o to czy nie był on nosicielem jakiegoś paskudztwa.
Najlepiej mieć stałą partnerkę i być z nią szczerym z wzajemnością oraz czystym w swych intencjach, sumieniu, na ciele i uczciwym w postępowaniu.

pozdr.
 
 
Andrmen
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: a moze to kila

Mary: Ale nawet gdyby okazało się, że to zmiany wywołane krętkiem blady, powodującym kiłę (syfilis, syfa ;) ) - to i tak najlepszym wyjściem jest jak najszybsza wizyta u dermatologa /i to wespół z partnerką czy partnerem/. Przecież kiłę można leczyć! A im szybciej leczyć się ją zacznie tym lepiej - tym większe szanse na całkowite wyleczenie i dłuższe życie..

No co? Phi!... Jeśli by się okazało, że to rzeczywiście kiła to :arrow: lekarz :arrow: dermatolog zastosuje odpowiednie leczenie, np. dostanie kilka zastrzyków w tyłek i po krzyku! :? :lol:

Jejku, no i w czym tu jeszcze jakiś problem?! -Na przyszłość będzie mądrzejszy!... :P
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: a moze to kila

Andrmen napisał/a:
Mary: Ale nawet gdyby okazało się, że to zmiany wywołane krętkiem blady, powodującym kiłę (syfilis, syfa ;) ) - to i tak najlepszym wyjściem jest jak najszybsza wizyta u dermatologa /i to wespół z partnerką czy partnerem/. Przecież kiłę można leczyć! A im szybciej leczyć się ją zacznie tym lepiej - tym większe szanse na całkowite wyleczenie i dłuższe życie..

No co? Phi!... Jeśli by się okazało, że to rzeczywiście kiła to :arrow: lekarz :arrow: dermatolog zastosuje odpowiednie leczenie, np. dostanie kilka zastrzyków w tyłek i po krzyku! :? :lol:

Jejku, no i w czym tu jeszcze jakiś problem?! -Na przyszłość będzie mądrzejszy!... :P

zgadzam sie z Tobą w 100% własnie to chciałam mu powiedziec pozdrawiam gorąco!!! :P :P i niech sie chłopak da zbadac!!!
 
 
Andrmen
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: a moze to kila

pawel1990: A zaraz po wizycie u dermatologa daj nam tutaj znać, co z tobą. O.K? :D
 
 
baligan

Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 7
Wysłany: Sob 26 Sie, 2006   

fiteg napisał/a:
hmmm...chłopie! Jesteś z 1990? Masz 16 lat i juz ci chłopak robił laske i ocieraliscie sie o odbyty...kurde... no comment ... poporstu ręce opadają gdy widze tych homosów! A noworodka już dupczyłeś?

CO TY DO WSZECHPOLSKICH NALEZYSZ
mowia tez ze atak to najlepsza obrona
ty ty..... homofobie jeden
daj na luz a homoseksualizm i pedofilstwo to dwie zupelnie rozne sprawy cos ci sie pomieszalo
:evil:
 
 
fiteg

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 23
Wysłany: Sob 26 Sie, 2006   

a cociaz kawał ci sie podobał? zrozumiałeś go? A co do twojego porblemu to te krosty to nie są przypadkiem cebulki włosów które dopiero co rosną?
 
 
penis.com.pl
masturbator
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Sob 26 Sie, 2006   

baligan napisał/a:
fiteg napisał/a:
hmmm...chłopie! Jesteś z 1990? Masz 16 lat i juz ci chłopak robił laske i ocieraliscie sie o odbyty...kurde... no comment ... poporstu ręce opadają gdy widze tych homosów! A noworodka już dupczyłeś?

CO TY DO WSZECHPOLSKICH NALEZYSZ
mowia tez ze atak to najlepsza obrona
ty ty..... homofobie jeden
daj na luz a homoseksualizm i pedofilstwo to dwie zupelnie rozne sprawy cos ci sie pomieszalo
:evil:

ja tez tak mysle ....troche boje sie o niego...a może miał jakies trumatyczne przezycia w młodosci???...........witek wyluzuj :wink:
wszyscy Cie kochamy ...
 
 
baligan

Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 7
Wysłany: Sob 26 Sie, 2006   

mary napisał/a:
baligan napisał/a:
fiteg napisał/a:
hmmm...chłopie! Jesteś z 1990? Masz 16 lat i juz ci chłopak robił laske i ocieraliscie sie o odbyty...kurde... no comment ... poporstu ręce opadają gdy widze tych homosów! A noworodka już dupczyłeś?

CO TY DO WSZECHPOLSKICH NALEZYSZ
mowia tez ze atak to najlepsza obrona
ty ty..... homofobie jeden
daj na luz a homoseksualizm i pedofilstwo to dwie zupelnie rozne sprawy cos ci sie pomieszalo
:evil:

ja tez tak mysle ....troche boje sie o niego...a może miał jakies trumatyczne przezycia w młodosci???...........witek wyluzuj :wink:
wszyscy Cie kochamy ...

masz racje mary moze powinien isc do psychologa, traumatyczne przezycia z dziecinstwa pewnie mu zkrzywilo spojzenie na swiat ale to sie da wyleczyc pewnie po dlugotrwalej terapii.
a ten kawal zenada !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group