Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     HELP ME:(
Autor Wiadomość
pasiasty
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   HELP ME:(

jestem w wieku 18 lat i muj penis ma 10 centymetrow to zdecydowanie za malo co mam robic:( wstydze sie sexu z jaka kolwiek dziewczyna
 
 
lobotomia

Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

oj, wiem coś o tym, jak wielkie (małe :P ) obawy się ma w takiej sytuacji... Też szukam jakiejś pomocy, i powoli dochodzę do wniosku, że trzeba chyba będzie się z tym pogodzić... :(
 
 
mariobos6

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 8
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

Pomoge Ci kolego! Mam nadzieje ze podziekujesz! Wejdz na ten link.http://www.intymnosc.pl/index.php?akcja=produkty&iKatId=74&PHPSESSID=a49e2602a4f841162ad74249c64cd5b4
 
 
penis.com.pl
viamax
mariobos6

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 8
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

http://www.intymnosc.pl/i...dukty&iKatId=74
 
 
Makrono

Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 99
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

jak ma małego penisa to feromony mało zdadzą ... jedynie wiara w siebie ... jezu dzieki ze nie mam takich problemów
 
 
Fantom17

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 235
Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

wiesz ostatnio byl na onecie jakis topic typka co tak samo jak ty ma 10cm i wypowiedzialo sie tam bardzo wiele pan w tym takie ktorych mezowie,partnerzy maja czlonki w przedziale 9-12cm i nie narzekaly a wrecz byly bardzo usatysfakcjonowane(przynajmniej tak mowily)...jedna powiedziala ze 9cm idealnie trafia w jej punkt G wiec nie martw sie(chociaz wiem ze i tak bedziesz) i moze sprobuj z tym extenderem(wydatek jest ale moze jednak dziala)

PS : Extender to urzadzenie do powiekszanai czlonka..nawet nie wiem czy przypadkiem nie jest do kupienia na tej stronie...wejdz tu na forum do dzialu Sprzety w zakladce "powiekszanie" i moze znajdziesz jakies opinie
 
 
123abc
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Lis, 2006   

Witam!

mam malego penisa (13-14cm) w sumie nie przeszkadza mi to wielce ale jest on wąski.. ostatnio probowalem zalozuc prezerwatywe (zwykla durex czekoladowa 58mm śr.) i .... i gumowy pierścionek w miare sie trzymal ale prezerwatywa na dlugosci penisa byla luźna.. w sumie tylko to mnie niepokoi .. gdyby pasowaly prezerwatywy by nie bylo problemu
czy są jakieś mniejsze prezerwatywy albo co ?
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 25 Lis, 2006   

123abc napisał/a:
Witam!

mam malego penisa (13-14cm) w sumie nie przeszkadza mi to wielce ale jest on wąski.. ostatnio probowalem zalozuc prezerwatywe (zwykla durex czekoladowa 58mm śr.) i .... i gumowy pierścionek w miare sie trzymal ale prezerwatywa na dlugosci penisa byla luźna.. w sumie tylko to mnie niepokoi .. gdyby pasowaly prezerwatywy by nie bylo problemu
czy są jakieś mniejsze prezerwatywy albo co ?


napewno sa ... wystzrczy poszukac :) hehe popytaj np w aptece, ze poszukujesz o malej srednicy ;)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
123abc
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

chyba ciezko bedzie (obwod 10cm) ale jezeli ktos by znal jakies to niech poda nazwe
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

Rzeczywiscie 10 cm nawet jesli Kobieta bedzie w pelni usatysfakcjonowana, moze nam (mezczyzna) przeszkadzac, wszedzie, na basenie, w saunie czy w innym miejsach gdzie mezczyzni sie przebieraja. Niestety...ale 90 % mezczyzn ma kompleks na tle swojego czlonka. Ja rowniez, chociaz mam 15 lat, Ale mam teraz mentlik w glowie bo nie wiem jak mierzyc, od boku jak pisze w e-booku z cwiczeniami czy tak jak czytalem w necie ze od strony brzucha. Bo jestli od boku to wychodzi, ze mam o jakies 1-1,5 cm wiecej, wiec kOZak :D
 
 
Gość

Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

123abc napisał/a:
Witam!

mam malego penisa (13-14cm) w sumie nie przeszkadza mi to wielce ale jest on wąski.. ostatnio probowalem zalozuc prezerwatywe (zwykla durex czekoladowa 58mm śr.) i .... i gumowy pierścionek w miare sie trzymal ale prezerwatywa na dlugosci penisa byla luźna.. w sumie tylko to mnie niepokoi .. gdyby pasowaly prezerwatywy by nie bylo problemu
czy są jakieś mniejsze prezerwatywy albo co ?


Stary 58 mm srednica?? chyba cos Ci sie pomylilo.... 5,8 cm srednicy to ewenement
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

Krykietos napisał/a:
123abc napisał/a:
Witam!

mam malego penisa (13-14cm) w sumie nie przeszkadza mi to wielce ale jest on wąski.. ostatnio probowalem zalozuc prezerwatywe (zwykla durex czekoladowa 58mm śr.) i .... i gumowy pierścionek w miare sie trzymal ale prezerwatywa na dlugosci penisa byla luźna.. w sumie tylko to mnie niepokoi .. gdyby pasowaly prezerwatywy by nie bylo problemu
czy są jakieś mniejsze prezerwatywy albo co ?


Stary 58 mm srednica?? chyba cos Ci sie pomylilo.... 5,8 cm srednicy to ewenement


musi zmierzyc w najgrubszym miejscu .. pokaz zdjecie to wiesz ..
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

5,8 srednica to Duzaa co ty Gadasz, cos Ci sie pomylilo, a mozna za pomoga srednicy obliczyc obwod tak apropos?:D bo wiem jaka mam srednice ale obwodu nie mierzylem ;p
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
penis.com.pl
viamax
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

xxxbamboxxx napisał/a:
5,8 srednica to Duzaa co ty Gadasz, cos Ci sie pomylilo, a mozna za pomoga srednicy obliczyc obwod tak apropos?:D bo wiem jaka mam srednice ale obwodu nie mierzylem ;p


obowd mozesz policzyc ze wzoru

PI * d

d = 2r
PI = 3.14

hehe tam mi sie pymylilo .. myslalem ze on mowi o obwodzie :/ ale faktycznie cos jest chyba nie tak ... bo to kosmos :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

nie chce mi sie liczycc:) a Ty jaką masz srednice? bo kiedys podawales obwod to sobie zobacze mniej wiecej bede wiedzial ile obwodu ;p
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group