Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Coś oprócz jąder
Autor Wiadomość
mld-

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 4
Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   Coś oprócz jąder

Witam wszystkich forumowiczów. Postaram się jak najlepiej opisać zaistaniały problem.
Mam 15 lat. Odkąd pamiętam w mosznie oprócz jąder mam coś trzeciego. Ów obiekt znajduje się po prawej stronie u samej góry worka mosznowego. Jest większy od jądra. Jest jakby wypełniony wodą lub jakimś żelem - daje się "ugniatać" - dzięki temu właśnie sprawdziłem co w nim może być. Nie przemieszcza się ale mam czasem wrażenie że się zmniejsza lub gdzieś chowa. Wydaje mi się że nie jest połączony z żadnym z jąder. Nie boli i w miejscu jego usytuowania nie ma obrzęku ani zaczerwienienia.
Wiem że powinienem udać się do lekarza (urologa) ale nigdy z mamą o takich rzeczach nie rozmawiałem czego efektem jest przekonanie że jeszcze takimi tematami się nie interesuję więc wręcz nie wyobrażam sobie choćby rozpoczęcia dyskusji na ten temat. Mama zapewnie byłaby zaskoczona że wogóle jestem tak obeznany w anatomii układu rozrodczego i że sprawdzam jego stan. Więc chyba sami rozumiecie.
Proszę o przemyślane odpowiedzi.
 
 
maros

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 13
Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

jak czujesz że masz w worku mosznowym coś "trszeciego" to idź z tym do lekarza. Masz 15 lat i mama nie musi chyba wszędzie z tobą chodzić za rączkę. Przecież nie musisz nikomu mówić o wizycie. Poprostu sam się zapisz do lekarza. To jest najlepsze wyjście i tyle.
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

czesc dawno mnie tu nie bylo :D widze ze tematow sie porobilo od groma i zaraz bede to czytal :P ciekawe co znowu bedzie smiesznego bo widze ze tutaj mamy 3 jądro :D :D LOL
 
 
penis.com.pl
masturbator
mld-

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 4
Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

noddy napisał/a:
ciekawe co znowu bedzie smiesznego bo widze ze tutaj mamy 3 jądro :D :D LOL


Przeczytaj ostatnie zdanie pierwszego posta w tym temacie :? :x
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

do autora: najlepiej takie tematy rozpoczynac z tata, jesli jest rozsadny...
po opisie to troche wrozenie z fusow, ale istnieje takie cos jak wodniak jadra, zazwyczaj wykrywalny u regularnie badanych noworodkow, kolejna opcja jest przepuklina, ale zarowno w 1 jak i w 2 przypadku u wiekszosci pacjentow pojawia sie bolesnosc, ktora ty wyraznie negujesz...stad wydaje mi sie, ze konsultacja medyczna jest nieodzowna...
sprobuj przeswiecic owe cialo latarka, jesli bedzie rozpraszac swiatlo to moze wskazywac na 1 opcje, ale moja rada: jesli wyczuwasz w swoim ciele cos, co wydaje ci sie nie na miejscu to tak czy owak musisz zasiegnac konsultacji osobistej ze specjalista, bo naturalnie "dzis czy jutro" bedzie trzeba te nieprawidlowosc usunac...
 
 
mld-

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 4
Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

hildegrant napisał/a:
do autora: najlepiej takie tematy rozpoczynac z tata, jesli jest rozsadny...


Niestety nie ma takiej możliwości. Szczegóły nieważne.
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

rozumiem
 
 
maros

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 13
Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

zrób tak jak ci wcześniej napisalem,zapisz się sam do lekarza i idź na wizytę. nikt nic lepszego ci nie podpowie :!:
 
 
mld-

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 4
Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

maros napisał/a:
zrób tak jak ci wcześniej napisalem,zapisz się sam do lekarza i idź na wizytę. nikt nic lepszego ci nie podpowie :!:


Ale na zabieg już pewnie bez wiedzy rodzica nie uda mi się pójść.
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

no w wieku 15 lat na pewno nie, ale jak juz bedziesz mial opinie lekarza mozesz ja przedlozyc mamie i postawic ja przed faktem dokonanym...
tyle, ze teraz rozwazamy sytuacje teoretyczne...ja podalem teoretyczne mozliwosci pod ktorymi sie nie podpisze...reszta nalezy do ciebie i do specjalisty, ktory cie zbada...
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

Nie jestem lekarzem ale jezeli masz cos "trzeciego" to moze sie okazac to gózem! ja bym dokladniej dotykiem to zbadal bo to nie do opuszczenia a najlepiej zasiegnij porady lekarza :)
 
 
maros

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 13
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   

może najpierw pójdziesz w końcu do lekarza, a później będziesz się zamartwiał operacją !!!
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: Coś oprócz jąder

mld- napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczów. Postaram się jak najlepiej opisać zaistaniały problem.
Mam 15 lat. Odkąd pamiętam w mosznie oprócz jąder mam coś trzeciego. Ów obiekt znajduje się po prawej stronie u samej góry worka mosznowego. Jest większy od jądra. Jest jakby wypełniony wodą lub jakimś żelem - daje się "ugniatać" - dzięki temu właśnie sprawdziłem co w nim może być. Nie przemieszcza się ale mam czasem wrażenie że się zmniejsza lub gdzieś chowa. Wydaje mi się że nie jest połączony z żadnym z jąder. Nie boli i w miejscu jego usytuowania nie ma obrzęku ani zaczerwienienia.
Wiem że powinienem udać się do lekarza (urologa) ale nigdy z mamą o takich rzeczach nie rozmawiałem czego efektem jest przekonanie że jeszcze takimi tematami się nie interesuję więc wręcz nie wyobrażam sobie choćby rozpoczęcia dyskusji na ten temat. Mama zapewnie byłaby zaskoczona że wogóle jestem tak obeznany w anatomii układu rozrodczego i że sprawdzam jego stan. Więc chyba sami rozumiecie.
Proszę o przemyślane odpowiedzi.

a może to jest twój drugi odbyt???!!!!!!!taaa czesto u młodych tak ..własnie wyrasta drugi odbyt..ale za mało mam czasu zevy sie rozpisywac..taaaa to temat do dłuższej rozmowy ..moze moja sekreterka ma Cie umówic na wizyte?? :roll: :roll: :roll:
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
maros

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 13
Wysłany: Wto 29 Sie, 2006   

8) Taa... myślę, że mary ma wielką rację i powinieneś jej posłuchać.
Ogromne brawa dla koleżanki :D
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Wto 29 Sie, 2006   Re: Coś oprócz jąder

[quote="mary"][quote="mld-"]Witam wszystkich forumowiczów. Postaram się jak najlepiej opisać zaistaniały problem.
Mam 15 lat. Odkąd pamiętam w mosznie oprócz jąder mam coś trzeciego. Ów obiekt znajduje się po prawej stronie u samej góry worka mosznowego. Jest większy od jądra. Jest jakby wypełniony wodą lub jakimś żelem - daje się "ugniatać" - dzięki temu właśnie sprawdziłem co w nim może być. Nie przemieszcza się ale mam czasem wrażenie że się zmniejsza lub gdzieś chowa. Wydaje mi się że nie jest połączony z żadnym z jąder. Nie boli i w miejscu jego usytuowania nie ma obrzęku ani zaczerwienienia.
Wiem że powinienem udać się do lekarza (urologa) ale nigdy z mamą o takich rzeczach nie rozmawiałem czego efektem jest przekonanie że jeszcze takimi tematami się nie interesuję więc wręcz nie wyobrażam sobie choćby rozpoczęcia dyskusji na ten temat. Mama zapewnie byłaby zaskoczona że wogóle jestem tak obeznany w anatomii układu rozrodczego i że sprawdzam jego stan. Więc chyba sami rozumiecie.
Proszę o przemyślane odpowiedzi.[/quote]
a może to jest twój drugi odbyt???!!!!!!!taaa czesto u młodych tak ..własnie wyrasta drugi odbyt..ale za mało mam czasu zevy sie rozpisywac..taaaa to temat do dłuższej rozmowy ..moze moja sekreterka ma Cie umówic na wizyte?? :roll: :roll: :roll: [/quote]
Są ludzie i parapety ale niektórym to całkiem odpierdala...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group