Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ogólnie o goleniu miejsc intymnych.
Autor Wiadomość
kamil93
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   Ogólnie o goleniu miejsc intymnych.

Witam,


Od dłuższego czasu zbieram się do ogolenia mojego penisa i jego okolic. Czytałem, że wielu z was po prostu skraca włosy, a potem goli je najzwyklejszą maszynką z pianką do golenia. Zamierzam też tak zrobić, jednak trochę się tego boję ^^ haha - macie jakieś rady?:)

Pytanie takie, czy jeżeli golicie jajka i okolice, to golicie również brzuch? tak zwaną ''ścieżkę do Leszka'' od penisa do pępka? Klatę?

Pozdro!
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

ja ogoliłem do gołej skóry raz w zyciu i więcej tego nie zrobie maw wrażliwą skóre miałem bąble a jak włosy zaczęły rosnąc i miały dwa milimetry to jakby ktoś nasypał mi tam q .rwa szpilek jeba .ł pies :twisted: teraz gole maszynka elektryczną na 5mm nie krócej, na brzuchu też :)
 
 
kamil93
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

Właśnie apropo tej wysypki, jak długo ona znika? Czytałem, że po ogoleniu jest ok, potem wyskakują krostki tak do 3 dni po, ale jak długo się je ma? Teraz to się bardziej tego boje xD... a nie mam takiej maszynki, żeby tylko przyciąć włoski. No i po jakim czasie, ma się te 2mm włosków?
 
 
penis.com.pl
masturbator
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

te krostki sa nieprzyjemne cholernie nie pamietam ale z tydzień je miałem...a włosy to rosna jak na twarzy szybko i sztywne sa kurew sko jak maja te 2mm.
 
 
kamil93
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

Ok dzięki za info od Ciebie, no trudno do odważnych świat należy. Boje się tylko, że to ''swędzenie'' będzie nie do wytrzymania, i jak ja wysiedzę w szkole :D ?

Też mam wrażliwą skórę, do tego dużo plamek fordycea na prąciu i dlatego boje się efektu końcowego. Czytałem, że bąbli można uniknąć goląc z włosem, no ale samemu na penisie to trochę trudno ogarnąć. Przydałaby się jakaś damska dłoń :P
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

powodzenia :twisted:
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

Najpierw trzeba włosy skrócić nożyczkami lub maszynkę. Maksymalnie ile się da. Potem dobrze oczyścić skórę, wmasować piankę lub żel do golenia (najlepiej taki do twardego zarostu, np. taki z tubki a nie ze sprayu) i zgolić maszynką z włosem (nie pod włos bo wtedy uszkodzisz skórę). Po goleniu ponownie umyć skórę wodą z mydłem. Gdybyś się pozacinał, po spłukaniu pianki przecieraj skórę 2 razy dziennie spirytusem przez 2 dni.
Można też użyć kremu do depilacji "okolic bikini" (koniecznie takiego- lepiej nie używać zwykłego kremu do depilacji nóg gdyż są one mniej delikatne i mogą spowodować oparzenie skóry, szczególnie na worku mosznowym).
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
konrad-m 

Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 15
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

może spróbuj kremu do depilacji
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Ja tam używam zwykłej pianki do golenia i maszynki "damskiej" Od czasu do czasu używam kremu depilującego. Golę sie już od szeregu lat - penis, woreczek i brzuch do pępka wraz z pachwinami. Nie mam żadnych krost, jest super. Zastanawiam się jednak nad metodą cukrową lub woskiem, ale jeszcze do tego nie doszedłem (chodzi o trwalsze usuwanie włosków). Na metodę laserową po prostu mnie nie stać. Pozdrawiam
_________________
janek
 
 
kamil93
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Używaliście vanity man? polecacie?
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Co do krotek i innych dupereli, one sa jak sie ogolisz pierwszy raz i dopuścisz by włosy wrosły w skórę lub ja raniły, golić to sie trzeba umiec, zdecydowanie.

W każdym razie ja gole tak samo jak twarz, krostka wyskoczy czasem jedna nie robię z tego problemu, nie drapie.
_________________
TereFere.
 
 
 
kamil93
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2012   

Dobra, jestem po użyciu kremu do depilacji dla mężczyzn, powiem tak:

śmiesznie to wygląda jak na razie :D , wychodzą jeszcze jakieś małe białe włoski, starałem się domyć miejsce intymne ciepłą wodą, a czy mogę użyć kremu nawilżającego? Ogólnie jestem zadowolony z efektu, myślałem, że zostanie więcej włosów, jak trochę ochłonę po tylu emocjach poprawię maszynką :D
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 28 Kwi, 2012   

Czemu śmiesznie? Mnie to się podoba. Ja wprawdzie nie używałem kremu dla mężczyzn, tylko dla kobiet VEET, lecz u mnie nie zostawały żadne włoski i nie musiałem poprawiać maszynką. Ja stosuję zamiennie - raz depilacja, potem kilka razy golenie maszynką dla kobiet. Żadnych krostek nie mam, po depilacji zmywam letnią wodą, a potem smaruję balsamem po goleniu (z Avonu). Kiedys próbowałem smarować kremem osłabiającym odrosty, ale poza ceną krem nic nie wart.
_________________
janek
 
 
penis.com.pl
viamax
kamil93
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2012   

Śmiesznie, bo dla mnie jest to nowe :) .

Miałem na myśli włoski które dopiero wyrastają, tak jak zarost po jednym dniu:P, tak czy siak korzystałem z męskiego kremu bielandy - vanity man - polecam.
 
 
Tomek03 

Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 6
Skąd: siedlce
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Z takimi włoskami jest najgorzej najlepiej również je golić teraz nadchodzi lato to brak owłosienia będzie tylko + dla nas innym bedzie gorąco.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group