Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ogólnie o goleniu miejsc intymnych.
Autor Wiadomość
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 28 Lut, 2017   

onesa, zazwyczaj to facet sam tak woli zadbać o siebie. Tzn tak było w moim przypadku. Jak kobieta potrafi zadbać o siebie to i facet też powinien,
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017   

jan_kaz moglbys rozwinac temat depilacji pernamentnej? jak to u Ciebie wygladalo - miales wlosy cienkie/grube? po tradycyjnym goleniu jakies podraznienia? i czy teraz masz jakiekolwiek wlasnie podraznienia?

ideale byloby moc usunac wlosy calkowicie, tak aby bylo gladko, bez nieprzyjemnego uczucia klucia. rejon siusiaczka, d.... obowiazkowo:)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017   

Ja mam tam gęste owłosienie, kilka razy ogoliłem się z ciekawości. Nie robię tego regularnie, ponieważ nie mam takiej potrzebny, jednak nie wykluczam jej w przyszłości.
 
 
OnanistaTarnow 

Wiek: 40
Dołączył: 22 Maj 2016
Posty: 19
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 03 Kwi, 2017   

Uważam że dorosły facet nie powinien na zero golić chuja i jaj. DLa mnie bardzo śmiesznie to wygląda jak męski dorosły facet, co lepsze jeśli owłosiony na klacie i mocno nogach nagle ma krocze na zero... Lepiej przyciąć owłosienie łonowe na krótko, ale nie golić całkiem na zero. Wygląda męsko, zadbanie i pasuje do reszty ciała :-)
_________________
Onanista
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017   

OnanistaTarnow, ile ludzi na świecie tyle opinii w tym temacie, jedni wolą na zero a inni wcale nie dbają o higienę osobistą w tamtym miejscu.
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 05 Kwi, 2017   

Viridis, napisałam za bardzo ogólnikowo. Miałam na myśli, że się po prostu nie myją i nie ważne czy są wygoleni czy też nie. Według mnie ogolone/podgolone miejsca intymne jest łatwiej utrzymać w czystości, gdyż włosy zatrzymują wilgoć, ich nadmiar utrudnia zachowanie świeżości i powoduje powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Ale piszę to ze swojej strony jako kobieta.
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 08 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Kwi, 2017   

Viridis, fajnie że doszliśmy do porozumienia w tym temacie. A golenie pach czy to u facetów czy kobiet według mnie to podstawa :P
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Ja także rozumiem te praktyki u modeli i striprizerów - taka praca. Chociaż uważam, że jeżeli ktoś lubi być wygolony to nic mi do tego, jego sprawa. Sam tego nie robię. :>
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
penis.com.pl
andropenis
karol00 

Wiek: 28
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 171
Skąd: pl
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Tak samo dziwnie to wygląda, gdy ktoś ma obficie zarośniętą klatkę i brzuch, a okolice łonowe wygolone na 0. W takim przypadku, żeby to dobrze współgrało, IMO powinien przynajmniej skracać ten bujny gąszcz u góry, wtedy wygolony dół jest jak najbardziej ok
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group