Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ogólnie o goleniu miejsc intymnych.
Autor Wiadomość
ammraj 

Wiek: 43
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 12
Skąd: wa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

ja depiluje już prawie dwa lata woskiem. prawie miesiąc spokoju, seks jest dużo lepszy, żonka zadowolona chociaż na początku była sceptyczna. ogolnie w/g mnie same zalety. Generalnie jak nie spróbujesz nie będziesz wiedział jak to jest, początki są trudne. Ja depiluje od pępka w dół bez nóg oczywiście oraz tył ze względów praktycznych(nie ciągne włosów przy podcieraniu) jest różnica, ale każdy musi ocenić sam.
 
 
David1987 


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 17
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

Ja skracam troche maszynką do włosów, wygląda dużo estetyczniej ;) A jajka gole zwyczajna maszynką do golenia.
 
 
boT 

Wiek: 33
Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 8
Skąd: internet
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

Ja wale do zera jest duzo lepiej przyjemniej , a macie moze jakies kremy na podraznienia ? po goleniu ?
 
 
penis.com.pl
viamax
ammraj 

Wiek: 43
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 12
Skąd: wa
Wysłany: Sob 20 Paź, 2012   

Ja próbowałem różnych, ale najlepiej spisuje się zwykła woda po goleniu. Trzeba zdezynfekować i po problemie, no i skóra musi się przyzwyczaić. Generalnie polecam.
_________________
hetero
 
 
leon1988 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 85
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 28 Paź, 2012   

Polecam ogolić na zero. Ładniej wtedy wygląda i to najprostszy i najszybszy sposób na powiększanie drąga. Kudłate włosy zabierają 1-2cm ;)
 
 
maxxyz19 

Wiek: 26
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Gru, 2016   

Ja golę jednorazową maszynką okolice penisa i mosznę. Zostawiam trochę włosów, bo wolę mieć lekki meszek ;)
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 30 Gru, 2016   

Ja tylko nieraz trymerem lekko skracam wokół klejnotów, polowe dlugosci zostawiam. Nie zalezy mi na klakach tam, ale głupio by mi bylo bez.
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 03 Lut, 2017   

Ja od poprzedniego wpisu zacząłem depilować u kosmetyczki metodą IPL - jest super, włosy już nie odrastają, depiluję połowę od pępka w dół (jak majtki) pachwiny, małego, jajeczka i dupkę - jest zajebiście, gorąco polecam tym, którzy lubią mieć tu porządek. Poza tem jest czysto, pachnąco i wogóle fajnie.
_________________
janek
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 03 Lut, 2017   

jan_kaz, to prawda, że IPL nie usuwa włosów permanentnie? Ile kosztuje jedna wizyta?

Szukam jakiejś alternatywy dla maszynki, bo co bym nie robił (krem, dezynfekcja maszynki, później skóry) to i tak dostaje zapalenia mieszków włosowych, nawet jeśli nie golę dokładnie pod włos.
Zastanawiałem się nad depilatorem. Ma ktoś może porównanie wosk/pasta cukrowa a depilator? Pasty używałem i nie było źle, ale sporo z tym zachodu.
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Mnie wydaje się, że że depilacja jest skuteczna, brzuszek, pachwiny i dupka - bez włosów, jajeczka mniej naświetlane, więc tu jeszcze coś porasta, oczywiście gdzieniegdzie pojedyncze jeszcze sie pojawiają, ale to dosłownie pojedyncze. Ja kupowałem całą serię 8 zabiegów - cena promocyjna ok 400 zł. Właśnie kończe kolejną i wykupię jeszcze jedną, by całkowicie sie pozbyć włosków na penisie i mosznie.
_________________
janek
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 17 Lut, 2017   

jan_kaz, depilacja permanentna ? serio? ja tam wolę ogolić przyciąć jak mi się podoba. Tak osunąć całkowicie to nie dla mnie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 19 Lut, 2017   

zbychwawawa, ludzie są różni jedni wolą usunąć owłosienie a inni mieć tam busz :P o gustach się nie dyskutuje :P
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017   

Ano właśnie, każdy ma jak chce. I tyle
_________________
janek
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
wojtekwojciech 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 48
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 23 Lut, 2017   

wcześniej byłem zarośnięty , ekstremalnie zarośnięty ale odkąd mam dziewczynę jestem cały czas na zero. Golę się co dwa trzy dni i nie wyobrażam sobie żeby być tam zarośniętym teraz.
_________________
Wojt.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 24 Lut, 2017   

wojtekwojciech, dziewczyna zasugerowała żebyś się golił? czy tak sam z siebie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group