Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     uporczywy ból głowy
Autor Wiadomość
czarnypinokio 

Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   uporczywy ból głowy

czy moze ktos z was ma problemy z bolem głowy? mam 40 lat i od roku ból głowy to moj kompan codzienny
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

chodzi Tobie o tę głowę w której są oczy? :) wiek 40 lat to zaczynaja wychodzic różne zaniedbania zdrowia...zacznij od mierzenia ciśnienia. Masz jakies inne objawy? duszności słaba wydolność?
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

Powodów może być bardzo wiele. I na pewno potrzebna jest diagnostyka.
Na początek powinieneś zbadać tak jak wyżej wspomniano- ciśnienie krwi, zbadać oczy. Jeśli to nic nie wykaże, lekarz powinien zlecić TK głowy.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
penis.com.pl
viamax
czarnypinokio 

Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

nie robcie sobie jaj:) oczywiscie w tej ktorej sa oczy:)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

NIE MIAŁEM ZAMIARU ROBIĆ SOBIE JAJ CHCIAŁEM SIĘ TYLKO UPEWNIC GDYŻ FORUM RACZEJ O TEJ DRUGIEJ GŁOWIE :twisted:
 
 
czarnypinokio 

Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

andrzejgadarr napisał/a:
Powodów może być bardzo wiele. I na pewno potrzebna jest diagnostyka.
Na początek powinieneś zbadać tak jak wyżej wspomniano- ciśnienie krwi, zbadać oczy. Jeśli to nic nie wykaże, lekarz powinien zlecić TK głowy.


kurcze nie strasz mnie,strasznie jakos sie zrobiło,a moze to zwykła migrena co?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

tutaj nie ma żadnego straszenia nie martw sie na zapas :) ból to reakcja organizmu na brak równowagi. ten ból to sygnał dla ciebie żebys sie zatrzymał w tym biegu i zobaczył co sie z Toba dzieje. Oczywiście, że może to byc tylko migrena ale jak się nie przebadasz to się nie dowiesz :) przeanalizuj jakie zycie prowadzisz czy masz dużo stresu przyjzyj sie temu co jesz, sól tłuszcz i inne dziadostwa, bo lekarz na pewno zada Ci takie pytania. I mysl pozytywnie 40 lat to żadna katastrofa, nawet jak masz poczatki nadcisnienia to w tym wieku przy niewielkich zmianach stylu życia wszystko może wrócić do normy :D
 
 
czarnypinokio 

Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

ZmarszczonyFred napisał/a:
tutaj nie ma żadnego straszenia nie martw sie na zapas :) ból to reakcja organizmu na brak równowagi. ten ból to sygnał dla ciebie żebys sie zatrzymał w tym biegu i zobaczył co sie z Toba dzieje. Oczywiście, że może to byc tylko migrena ale jak się nie przebadasz to się nie dowiesz :) przeanalizuj jakie zycie prowadzisz czy masz dużo stresu przyjzyj sie temu co jesz, sól tłuszcz i inne dziadostwa, bo lekarz na pewno zada Ci takie pytania. I mysl pozytywnie 40 lat to żadna katastrofa, nawet jak masz poczatki nadcisnienia to w tym wieku przy niewielkich zmianach stylu życia wszystko może wrócić do normy :D


stary:) jakiej normy? pracuje po 13 godzin w tym trzeba dodac 2 godziny dojazdu czyli 15 godzin na nogach,stres zajebisty jak w kazdej pracy teraz zreszta,a sluchaj cisnienie i badania nie sa złe lekarz powiedzial ze w normie wieku
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

ok wiec byłes juz u lekarza i powiedział że ciśnienie w normie. Chodzi o to, że jak mówisz masz stres i zapierniczasz od rana do wieczora to jest dla organizmu powiedzmy niezdrowe :) Na razie daje Ci znać bólem, że czas abys zaczał traktować organiizm inaczej. Kup sobie jakies ziołowe tabletki, które maja działanie lekko wyciszajace i jakis komplex vitamin dla dorosłych nie musi byc drogie centrum może byc coś tańszego.
 
 
czarnypinokio 

Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

o spoko to z witaminami to jakis pomysl,dzieki:)
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

kurcze nie strasz mnie,strasznie jakos sie zrobiło,a moze to zwykła migrena co?[/quote]

Z migreną to jak w dowcipie:
Zona do męża-kochanie dzisiaj seksu nie będzie bo mam migrenę.Na to mąż
Migrenę to ma Królowa Angielska ,a Ciebie to po prostu łeb napier..la.

A tak serio czterdziestka to czas na generalny przegląd.Jeśli teraz zadbasz potem unikniesz wielu kłopotów.Przechodziłem to 11 lat temu. Nie ma się czym stresować .Po prostu trzeba zadbać o siebie i tyle.Pozdrawiam
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

No powodów bólu głowy jest baaaardzo dużo. Są kilkutomowe publikacje na temat rodzajów i przyczyn bólów głowy.
Tak czy inaczej proponowałbym jeszcze badanie oczu (nie tylko wzroku) gdyż ból głowy często jest przez nie powodowany.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 17 Sty, 2022   

Czy na początku myliliscie migrenę z zapaleniem zatok?
Gdy mam atak boli mnie prawe oko, kość nosowa . Jakby ktoś mnie tam kłuł gwozdziem i dobijał go młotkiem. Nazwać tego nawet bólem nie można to są tortury. Ale kataru nigdy nie mam przy tym. Ostatnio neurolog powiedziała że to może byc migrena. Zawsze prawa strona, prawe oko.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pon 17 Sty, 2022   

Ja jestem szczęśliwcem migreny z aurą. Zwykle to wygląda tak, że zaczyna się od bólu jednego oka i znacznemu pogorszeniu pola widzenia, poprzez aurę. Po jakiejś godzinie od tego, pojawia się silny ból głowy w okolicy skroni. U mnie zwykle, jeśli bolało mnie prawe oko, to ból głowy występuje na lewej półkuli.
Tabletki nie pomagają zbytnio. Jedynie spokój, cisza, brak światła. Najlepiej drzemka.
Nie polecam. Dzień z glowy xd
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Sty, 2022   

Często się to wiąze z zatokami
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group